پارسیان کریپتو
خانهاخبارمتاورسآپلند (Upland) تجربه متاورس را برای هواداران جام جهانی فوتبال زنان به‌همراه می‌آورد
آپلند (Upland) تجربه متاورس را برای هواداران جام جهانی فوتبال زنان به‌همراه می‌آورد عکس

آپلند (Upland) تجربه متاورس را برای هواداران جام جهانی فوتبال زنان به‌همراه می‌آورد

July 23, 2023
3316
0

شرکت آپلند (Upland) که در زمینه ساخت بازی‌های متاورس فعالیت دارد، در جدیدترین محصول خود با همکاری فدراسیون جهانی فوتبال، فیفا محصول متاورس آپلند (Upland Metaverse) را راه‌اندازی کرده که تجربه‌ای فراگیر و همه‌جانبه را برای هواداران فوتبال زنان به همراه می‌آورد. جام جهانی فوتبال زنان ۲۰۲۳ هم‌اکنون به میزبانی مشترک استرالیا و نیوزیلند در حین برگزاری است. مسابقات جام جهانی فوتبال زنان که هر چهار سال برگزار می‌شود، از ۲۹ تیر آغاز شده و تا ۲۹ مرداد ادامه دارد.

هدف از همکاری بین فیفا و شرکت آپلند افزایش مشارکت هرچه بیش‌تر هواداران با جام جهانی فوتبال زنان است. هواداران می‌توانند از طریق پلتفرم متاورس که مخصوص این رویداد ورزشی طراحی شده، یک تجربه کاملا فراگیر و منحصربه‌فرد از جام جهانی فوتبال زنان را تجربه کنند.

پلتفرم متاورس آپلند دارای کافه‌های مختلفی با مضمون جام جهانی فوتبال زنان ۲۰۲۳ است و به هواداران این امکان را می‌دهد که در گفتگوهای جمعی شرکت کرده، با هم معاشرت کنند یا اینکه از تیم‌های ملی کشورشان حمایت کنند. علاوه بر این، این پلتفرم مجموعه‌ای از دارایی‌های دیجیتال و ویدئوها از صحنه‌های مهم بازی‌های جام جهانی فوتبال زنان را در قالب بازی‌های ویدئوی برای هواداران آماده کرده است. هواداران این شانس را دارند که مجموعه‌ای از آیتم‌های دیجیتال را به دست بیاورند.

در پلتفرم متاورس آپلند هواداران می‌توانند آیتم‌های قابل‌جمع‌آوری که برای هرکدام از ۳۲ تیم ملی حاضر در مسابقات به صورت منحصربه‌فرد طراحی شده‌اند را به دست بیاورند. کاربران این امکان را دارند که با مجموعه‌ آیتم‌های دیجیتال خود دنیای وسیع آپلند را کشف کنند. علاوه بر این، پلتفرم متاورس آپلند به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از مالکیت واقعی مجموعه‌های دیجیتال مسابقات، بازی‌ها و تجربه‌های شخصی‌سازی‌شده خود را خلق کنند.

کاربران با شرکت در رویدادهای اجتماعی پلتفرم متاورس آپلند امتیازهای خود را بالا ببرند و نهایتا صاحب مجموعه‌های و پکیج‌های ویژه شوند. این پکیج‌ها می‌توانند شامل بلیط‌هایی باشد که هواداران می‌توانند آنها را با ویدیوهای صحنه‌های مهم که حاوی بازی یا بازیکنان مورد علاقه‌شان است مبادله کنند. سرانجام به گفته درِک لوت، بنیانگذار و مدیرعامل آپلند، هدف این برنامه متاورس به همراه آوردن تجربه‌ تعاملی، مهیج و دلچسب در طول جام جهانی فوتبال زنان برای هواداران است.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:cryptoupland.