پارسیان کریپتو
خانه
ارز دیجیتال گالیون چیست؟ بررسی خرید توکن Galeon + آینده عکس

ارز دیجیتال گالیون چیست؟ بررسی خرید توکن Galeon + آینده

April 11, 2024
0
0

 

ارز دیجیتال گالیون از آن دسته رمز ارزهایی است که بسیار نوپاست و جدیدا به دنیای کریپتو معرفی شده است. گالیون با نام اختصاری GALE شناخته شد و به عنوان مدرن‌ترین ارز دیجیتال میباشد. شیوه کار در این رمز ارز نوپا از طریق الگوریتم اثبات کار یا همان PoW میباشد. علاوه بر این، گالیون با تابع و هشینگِ sha-256csm فعالیت خود را ادامه میدهد. مهمترین مقصود از ارائه و معرفی ارز دیجیتال گالیون، هموار کردن و تسهیل کارِ افراد است.

این شیوه مخصوصا برای عاشقان بازی و گیمرهای جوان بهترین رمز ارز است. از جذابترین قابلیت‌های گالیون میتوان به یکسان بودن تمام افراد در استخراج آن اشاره کرد. البته این مورد از طریق الگوریتم طراحی شده برای آن انجام میشود. به عبارتی تمام افراد علاقه مند به استخراج ارز دیجیتال گالیون کوین میتوانند با داشتن تجهیزات قدیمی و با قدرت پایین هم دقیقا مانند یک فرد با تجهیزات قدرتمند در استخراج رمز ارز شرکت داشته باشند.

ارز دیجیتال گالیون‌کوین چیست؟

ارز دیجیتال گالیون‌کوین چیست؟

عده‌ای در زمان توصیف و تعریف ارز دیجیتال Galeon به ارزش و اعتبار پایین این رمز ارز اشاره میکنند ولی همین افراد به این نکته توجه ندارند که با توجه به نوپا و نوظهور بودن گالیون، این مورد منطقی است. به واسطه اطلاعات به دست آمده از این کوین به نظر میرسد که ارزش آن در حال حاضر چیزی در حدودِ 0.000018 دلار است. البته اگر کمی ریزبین‌تر باشیم به این نتیجه میرسیم که قیمت آن در هر لحظه هر چند به مقدار کم در حال افزیش است.

چند صرافی از جمله صرافی‌هایی چون کوینکس CoinEx، مکس سی MEXC و بینگ ایکس bingx ، این ارز دیجیتال را برای افراد علاقه مند ارائه میدهند. اگر میخواهید این ارز را خریداری کرده و منتظر رشد چند برابری آن در آینده باشید بهتر است تحقیقی در مورد صرافی‌های عرضه کننده گالیون و همچنین نحوه آپدیت و ارتقای آن داشته باشید. ارتقا دهنده‌های این کوین قصد دارند تا در آینده برنامه‌ای طراحی کنند که گالیون روش کار خود را از اثبات کار به اثبات سهام PoS تغییر دهد. به واسطه چنین تغییری میتوان به این نتیجه رسید که آینده روشن و درخشان برای گالیون انتظار میرود.

همچنین توسعه دهنده‌های ارز دیجیتال گالیون در نظر دارند تا نقشه راهِ 6 ساله‌ای برای این ارز ترسیم کنند. با استفاده از این نقشه راه، میتوان اطلاعاتی در خصوصِ نحوه استخراج، رقابت‌های میم، توسعه سایت مربوطه و تکامل این کوین دریافت کرد.
علاوه بر این، توسعه‌دهنده‌های ارز دیجیتال گالیون قصد دارند تا کاری کنند که حضورِ این رمز ارز در صرافی‌های متمرکز پُر رنگ‌تر شود. در این صورت نقدینگی و دستیابی بیشتر خواهد بود. به واسطه چنین امکاناتی، کوین‌های میم که در انواع بازی‌ها میتوانند برای کاربران جذاب باشند، همان خصوصیات قابل توجه خود را حفظ میکنند.

تمرکز دیگر این کوینِ نوپا و نوظهور روی ارتباط گرفتن با انواع صرافی‌ها و کارگزاری‌هاست تا بتواند در زندگی حقیقی انسان‌ها حتی در بخش فروشگاه‌های خرده فروش هم دخیل باشد.

از دیگر دغدغه‌های Galeon، ساختن برند و اجرای برنامه‌ها ارتباطی مانند بازی و یا رقابت است. چرا که افراد به محض وارد شدن به یک بازی و مسابقه، لذت بیشتری برده و جذابیت بالایی تجربه میکنند. دخالت در برنامه‌ها و طرح‌های خیرخوهانه و نیکوکارانه هم از اهم وظایف گالیون کوین به حساب می‌آید.

صرفه اقتصادی بالا که در گالیون کوین وجود دارد هم قابل توجه است. استخراج و فراگیری این کوین بسیار ساده است. در سیستم پاداش این رمز ارز، در بخش الگوریتم اثبات کار، طبق برنامه‌ای که در پاداش دهی بلوک در نظر گرفته شده این جایزه اعطا میشود و در قسمت مربوط به اثبات سهام، هر قدر کوینِ GALE در سیستم قفل شود، پاداش دهی اختصاص می‌یابد.

در بخش اختصاص بودجه به ارز دیجیتال گالیون، حدود 50 درصد بودجه از طریق کمک مالی، 30 درصد ارتقا، 10 درصد نقدینگی، 7 درصد بخش اداری و در نهایت، 3 درصد به منظور ایردراپ‌ها مورد توجه است.

با این توصیفات ارائه شده در ارتباط با میم کوین گالیون میتوان نتیجه گرفت که توسعه دهنده‌های این رمز ارز خواب‌های خوبی برای آن دیده‌اند که میتواند حاکی از رشد و توسعه گالیون در آینده باشد.

بیشتر بخوانید: میم کوین چیست

رمز ارز Galeon را از کجا بخریم ؟

رمز ارز گالیون را از کجا بخریم ؟

در مطالب قبلی به این نکته اشاره کردیم که در حال حاضر، چند صرافی ارز دیجیتال گالیون را در  بخش رمز ارزهای خود لیست کرده‌اند. کوینکس CoinEx، مکس سی MEXC و بینگ ایکس bingx  همان صرافی‌های ارائه دهنده گالیون هستند. با این حساب، افراد با وارد شدن به صفحه این صرافی‌ها میتوانند نسبت به خرید رمز ارز گالیون اقدام کنند.

در خصوص ولت و یا کیف پول نرم افزاری برای نگهداری کوین مربوطه میتوان گفت؛ بلاکچین تزوس و کیف پول گالیون یک انتخاب مناسب برای این کار است. در ولت گالیون که برای دسکتاپ است پشتیبانی از امضای سخت افزاری مشاهده میشود. در این ولت چند زبانه میتوانید از سیستم‌هایی مانند ویندوز، مکینتاش و لینوکس استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: قیمت گالیون

آینده ارز دیجیتال گالیون کوین

در خصوص آینده ارز دیجیتال گالیون کوین میتوان چنین اظهار داشت که تحولات بازار، رشد تخصصی و پیشنهادات تریدرها میتوانند تاثیر خود را به صورت مستقیم در این ارتباط داشته باشند.

برخی از سرمایه گذارانِ بازار در خصوصِ ارز دیجتال گالیون چنین پیش بینی‌هایی دارند.

به نظر میرسد؛ قیمت گالیون کاهش و اصلاح مختصرص در ماه‌های پیشرو داشته باشد. این کاهش ممکن است تا مرز 0.00009950 دلار هم خود را نشان دهد. البته این تمام ماجرا نیست، چرا که طبق نظر همین کارشناسان، گالیون در شش ماه پیشرو به عدد 0.00008501 خواهد رسید. این در حالی است که انتظار میرود بعد از 1 سال این عدد به 0.00008081 برسد.

نوسانات قابل توجهی هم در خصوص این رمز ارز وجود دارد که چیزی در حدود 0.00003035 الی 0.000143 دلار است. در بیشترین حد ممکن افزایشِ 374.12 درصد انتظار میرود.

پیش بینی‌های انجام گرفته در این خصوص، بر اساس الگوریتم‌هاست. اگر بخواهیم یک نتیجه درست و منطقی به دست آوریم باید تحقیق و بررسی کلی و جزئی را مورد توجه قرار دهیم. تحقیقاتی حولِ اقتصاد، نوسان‌های بازار، اخبار مهم در دنیا، سخنرانی‌های افراد مشهور و برجسته و ….. از مهمترین این بررسی‌ها هستند.

سخن پایانی

در این قسمت از مقالات مربوط به پارسیان کریپتو در مورد ارز دیجیتال گالیون صحبت کردیم. همانطور که متوجه شدیم گالیون GALE یک رمز ارز نوظهور در حوزه کریپتو است که میتواند آینده درخشان و جذابی برای کاربرانش داشته باشد. استخراج ساده توسط الگوریتم اثبات بازی از مهمترین ویژگیهای چنین شبکه‌ای است. دخالت در برنامه‌های خیریه، تمرکز در ساخت برند و ارتباط با صرافی‌ها هم از دیگر قابلیت‌های گالیون به شمار میرود. از طریق این ارز میتوان به کسب درآمد غیر فعال پرداخت.

سوالات متداول

ارز دیجیتال گالیون چیست؟

ارز دیجیتال گالیون یک از رمز ارزهای نوظهور در حوزه کریپتو است. این ارز با الگوریتمِ اثبات کار PoW و در آینده با الگوریتم اثبات سهام PoS و تابعِ sha-256csm فعالیت مستمر خود را ادامه میدهد. تسهیل و راحتیِ فعالیت‌های کاربران از مهمترین وظایف گالیون است.

نحوه خرید گالیون به چه صورت است؟

با مراجعه به سایت‌های صرافی‌هایی چون کوینکس CoinEx، مکس سی MEXC و بینگ ایکس bingx  میتوانید اقدام به خرید و فروش این رمز ارز کنید.

آیا میتوان به ارز دیجیتال گالیون اعتماد کرد؟

توسعه دهنده‌های این رمز ارز با ترسیم نقشه راه معتبر برای این رمز ارز نوید این را داده‌اند که ارز دیجیتال گالیون یک ارز دیجیتال جذاب و کاربردی در آینده باشد.

درباره نویسنده

الهام زارع

ثبت نظر جدید

0/200

[object Object] عکس

آلت سیزن 2024 چه زمانی شروع می شود؟

مَثَلی است که می‌گوید، «به وقت جزر و مّد، آب تمام کشتی‌ها را بالا می‌برد.» این مثل در بازار ارزهای دیجیتال هم صدق می‌کند و وقتی که یک بازار عملکرد خوبی دارد، تمام بازار از این اتفاق سود می‌برند. در بازار کریپتو این بیت کوین (BTC) است که نقش محرک...

May 16, 2024
0
0
[object Object] عکس

بررسی ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی؛ هر آنچه باید درباره رمزارز AXS بدانید!

جهان فناوری با ظهور ارزهای دیجیتال و بازی‌های غیرمتمرکز، شاهد تحولات شگرفی بوده است. یکی از پیشگامان این حوزه، ارز اکسی اینفینیتی (AXS) است که با بازی آنلاین محبوب Axie Infinity گره خورده است. این ارز دیجیتال نه تنها به بازیکنان امکان کسب درآمد...

May 15, 2024
0
0
[object Object] عکس

معرفی ارز دیجیتال بیت‌ کوین اس وی؛ ارز BSV بازگشت به چشم‌انداز اصلی ساتوشی

ارز دیجیتال بیت کوین اس وی (Bitcoin SV) یکی از رمزارزهایی است که توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند. با ادعای پیروی از چشم‌انداز اصلی ساتوشی ناکاموتو، سازنده بیت کوین، بیت کوین اس وی تلاش دارد تا به اهداف اولیه بیت کوین جامه عمل بپوشاند. در...

May 15, 2024
0
0
[object Object] عکس

۴ دلیل برای خرید اتریوم؛ آموزش گام به گام خرید اتر (ETH) در ایران

قصد خرید اتریوم را دارید؟ باید بدانید که کاربران حوزه رمزارز معمولا اصطلاح اتر (Ether) و اتریوم (Ethereum) را به جای هم استفاده می‌کنند در حالی که این دو واژه به دو مفهوم مجزا اشاره دارند. اتریوم یک پلتفرم بلاکچینی...

May 14, 2024
0
0