پارسیان کریپتو
خانهمقالاتارز دیجیتالنحوه شرکت در بهترین ایردراپ های سال 2023 + بهترین سایت های Airdrop
نحوه شرکت در بهترین ایردراپ های سال 2023 + بهترین سایت های Airdrop عکس

نحوه شرکت در بهترین ایردراپ های سال 2023 + بهترین سایت های Airdrop

July 26, 2023
904
0

بهترین ایر دراپ‌ سال 2023 تأکید اصلی ما در این مقاله است، اما چهارچوب شناسایی و رصد آنها را به گونه‌ای توضیح می‌دهیم که بتوان برای تمام ایر دراپ‌ های ممکن در سال‌ های آتی نیز به کار گرفت. بسیاری از این پروژه‌ ها در آینده فعالیت خود بسیار موفق خواهند بود و همان چند توکن رایگان می‌تواند هزاران دلار برای اکانت خوش شانس خود سود به بار آورند.

اما چگونه می‌توان ایر دراپ‌ های رایگان کریپتو را دریافت کرد؟ باید گفت که اصلی‌ترین مسیر برای دریافت این ارزهای رایگان ترکیبِ آگاهی کامل از نحوه انتشار آن‌ها، اولویت پلتفرم در تعیین اکانت‌های برنده و عملکرد به موقع است.

در این مقاله بهترین ایردراپ های سال 2023 و نحوه شرکت در بهترین ایر دراپ‌ های 2023، شیوه شناسایی بهترین ایردراپ‌ها، بهترین سایت‌ های ایردراپ در دنیای کریپتو و دیگر جزئیات پیرامون آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید :برای اطلاعات بیشتر ، مقاله مربوط به ایردراپ چیست را مطالعه کنید.

خلاصه‌ای از مفهوم ایردراپ و هدف از پروژه‌ های آن

ایردراپ ارز دیجیتال یک شیوه در بازاریابی برای یک پروژه‌ خاص و محصول بلاک‌چین است که به منظور جلب توجه و مشارکت عمومی پیاده سازی می‌شود. در این فرایند بذل و بخشش، تعداد زیادی از توکن‌ ها یا ارزهای تازه فعال شده پروژه به کاربران خوش شانسی اهدا می‌شود که دستورالعمل مشارکت در آن را دنبال کرده‌اند.

منظور از دستورالعمل مسیری است که کاربران باید طی کنند تا ردی از حضور آن‌ها در اکوسیستم پروژه به جای بماند. اکثر این فعالیت‌ها مرتبط با محصولات، خدمات و موجودیت پروژه است و مشارکت عموم در آن به نوعی تأیید صلاحیت و ارتقاء سطح اعتبار پروژه خواهد بود.

ممکن است یک فعالیت ساده مانند انتشار دوباره یک توییت از توییت‌ های خالقان توکن مدنظر باشد، یا از کاربران بخواهند که در یک پروژه زیرمجموعه سرمایه‌گذاری مشخصی داشته باشند. در هر صورت، هدف اصلی از ایر دراپ، آگاهی رسانی درباره شروع به کار، آغاز فاز جدیدی از عملیات و یا توزیع و شناور سازی توکن یا ارزهای جدید است.

هدف و عملکرد ایردراپ چیست؟

وقتی توکن‌ ها در بین معامله‌گران توزیع می‌شود، به طور غیرمستقیم برای آن توکن ارزش‌آفرینی می‌شود و کاربران حتی وقتی هنوز بازاری برای آن به وجود نیامده، توکن‌های خود را با ارزش می‌دانند. درنتیجه، وقتی عرضه اولیه ارز دیجیتال (ICO)  برای پروژه انجام می‌گیرد، موفقیت بیشتری در زمان عرضه حاصل می‌شود و سطح مشارکت و رقابت (و درنتیجه ارزش کوین) بالا می‌رود.

ایردراپ‌ها معمولا در وبسایت‌های شاخصی چون CoinMarketCap، اکانت‌ شبکه‌‌های اجتماعی، فروم‌های رمزارز و دیگر کانال‌های ارتباط جمعی شرکت پشتیبان (معمولا یک استارت‌آپ) تبلیغ می‌شوند. همین امر باعث می‌شود که در بازه کوتاهی حجم قابل‌توجهی از کاربران مختلف از این پلتفرم‌ها دیدن کنند و بر اعتبار آنلاین آن بیافزایند.

همچنین، در بیشتر ایردراپ‌های ارز دیجیتال، از کاربر خواسته می‌شود که فعالیت‌های مشخصی را انجام دهد که غالبا به نفع پلتفرم است. درنتیجه، توکن‌ها چندان هم مفت به کاربران واگذار نمی‌شوند و در مقابل عرضه آن‌ها کاربر خدماتی را به پلتفرم ارائه می‌دهد.

بهترین سایت‌های ایردراپ

ایردراپ‌ها در موارد زیادی چیزی نیستند جز یک کلاهبرداری که از اعتماد و علاقه مردم به ارز دیجیتال سوء استفاده می‌کنند. بنابراین، کاربر باید بتواند فرق بین ایردراپ فیک و واقعی و معتبر را تشخیص دهد. از جمله شیوه‌های تشخیص معتبر بودن یک پروژه Airdrop جستجوی آن‌ها در بهترین سایت‌های ایردراپ و مطالعه دقیق نظر و بازنگری حرفه‌ای کارشناسان آن‌ها درباره Airdrop است.

در ادامه به برخی از بهترین سایت‌های ایردراپ در دنیای کریپتو می‌پردازیم. بخصوص، برای تشخیص بهترین ایردراپ و افزایش شانس خود در زمان آغاز فرایند آن، شما به وبسایت‌های زیر و دنبال کردن فرایند پیشنهادی آن‌ها نیاز دارید. توجه کنید که هرکدام از این وبسایت‌ها ممکن است تنها از پروژه‌های خاصی (مدنظر خود) پشتیبانی کنند و برای شرکت در بقیه پروژه‌ها شما باید به پلتفرم‌های دیگر مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیدبرای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد رمز ارزها ، مقاله جامع ارز دیجیتال چیست ، را در پارسیان کریپتو مطالعه کنید.

 • وبسایت CoinMarketCap

بهترین ایر دراپ‌

این وبسایت با آدرس CoinMarketCap.com معتبرترین مرجع درباره اعلان و بررسی بهترین ایردراپ سال، ایردراپ‌های پیش‌ رو، عملکرد انواع قبلی و بسیاری اطلاعات دیگر است. در این وبسایت شما می‌توانید لیست بلند بالایی از Airdropهایی را بیابید که در سال‌های قبل اجرا شده‌اند و اکنون توکن و ارز آن‌هاست که در بازار به معامله گذاشته شده است.

نکته مهم درباره CoinMarketCap اعتبارسنجی کارشناسان آن از پروژه‌های مختلف و بازنگری آن‌هاست. وبسایت تنها پروژه‌هایی را بررسی و منتشر می‌کند که وایتپیپر کاملی ارائه می‌دهند، پیشینه فعالی دارند و توسط دیگر اعضاء اکوسیستم بلاک‌چین تأیید شده‌اند.

اکثر ایردراپ‌هایی که در CMC معرفی می‌شوند تسک محور هستند و در اکثر موارد، شما باید پروژه را به واچ‌لیست خود اضافه کنید، اکانت ایردراپ در CMC را دنبال کنید و فعالیت‌های خواسته شده را انجام دهید. با این حال، تعداد بسیار بالایی از افراد در این پروژه‌ها شرکت می‌کنند و شانس کمتری برای برنده شدن خواهید داشت.

 • وبسایت Earni.Fi

شبیه یک موتور جستجو برای پیدا کردن بهترین ایردراپ، وبسایت Earni.Fi آدرس کیف‌ پولتان را می‌گیرد و تمام اطلاعات مرتبط با پروژه‌های ممکن و مشابه با پرتفوی شما را برایتان اطلاع‌رسانی می‌کند. بخصوص، به دلیل ترافیک بسیار بالایی که در انتشار پروژه‌ های جدید وجود دارد، امکان اینکه بهترین ایردراپ را به موقع شناسایی کنید بسیار کم است و این وبسایت به شما کمک می‌کند که این شانس آگاهی به موقع را بالا ببرید.

این وبسایت به شما کمک می‌کند کند که با بررسی وضعیت کیف‌ پول ارز دیجیتال شما، هرآنچه ممکن است با عملکرد شما در دنیای کریپتو ارتباطی داشته باشد، به موقع اطلاع رسانی کند. برای مثال، بسیاری از کاربران ایردراپ UNI را دو سال پیش از دست دادند (به دلیل عدم آگاهی از زمان و نحوه اجرای آن)؛ اما  امکان تصاحب این ایردراپ‌ها همچنان وجود دارد (حتی پس از انتشار و شروع معاملات آن).

 • وبسایت Airdrops.io

وبسایت Airdrops.io بزرگترین پلتفرم از نظر تعداد و حجم ایردراپ‌های انتشاری است. در این وبسایت، تقریبا تمام جزئیات موردنیاز از ایردراپ‌های آتی منتشر می‌شود و از بهترین ایردراپ تا بدترین آن بازنگری می‌گردد.

در بخش Potential Airdrops وبسایت، شما می‌توانید به لیستی از Airdropهای ممکن دسترسی داشته باشید؛ همچنین، به روز‌رسانی، اخبار و عملکرد Airdropهای مشهوری چون MetaMask و Arbitrum به صورت لحظه‌ای در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

 • وبسایت Airdrop Alert

بهترین سایت ایردراپ

این وبسایت تجمیعی از انواع مختلف با ویژگی‌های متمایز را عرضه می‌کند. از ایردراپ‌های ان اف تی و دیفای تا متاورس، تمام کلاس‌های مختلف در این وبسایت پوشش داده می‌شوند. با داشتن 400 هزار کاربر فعال که برای آن‌ها اعلان‌های لحظه‌ای ارسال می‌شود، این پلتفرم جامعه قدرتمندی را در زمینه اجرای پروژه‌های Airdrop گرد هم آورده است.

تنها کافی به صفحه اصلی آن مراجعه کنید تا با بهترین ایردراپ ها، اخبار پیرامون آن‌ها و شیوه مشارکت آنی در پروژه آشنا شوید. با این حال، هرکسی می‌تواند در این وبسایت پروژه تعریف کند و همین واقعیت به یک چالش امنیتی برای کاربران و پروژه‌های معتبر بدل شده است.

بیشتر بخوانیدبرای بدست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد رمز ارز Bitcoin میتونید مقاله بیت کوین چیست ، را در پارسیان کریپتو مطالعه کنید.

 • وبسایت Altcoin Trading

اگر همیشه به دنبال بهترین ایردراپ در دنیای رمزارز هستید، وبسایت Altcoin Trading برای شما لیستی از معتبرترین توکن‌ها و ارزها را فراهم کرده که برای مدتهاست معامله‌گران چشم‌ انتظار شرکت در آن‌ها بوده‌اند.

به طور ویژه، کانال تلگرام این پلتفرم، و سایر اکانت‌های شبکه‌های اجتماعی آن، به صورت مرتب درباره پروژه‌های مختلف اطلاع رسانی می‌کند و اخبار پیرامون هر پروژه را پوشش می‌دهد. بخصوص، توضیحات کامل، همه‌جانبه و همه‌گیری درباره پروژه‌های کلاهبرداری و نحوه اجتناب از آن‌ها به صورت مدام منتشر می‌شوند.

 • وبسایت DappRadar

این پلتفرم کلکسیونی از مهمترین dAppها را در اختیار کاربران خود قرار داده است. با بهره‌گیری از این پلتفرم، کاربران می‌توانند از پروژه‌های بازی برای کسب درآمد، روش‌های کسب درآمد از بازی NFT، جدیدترین پروژه‌های NFT، پلتفرم‌های متاورس و دیگر پروژه‌های مرتبط با دنیای بلاک‌چین باخبر شوند.

پس از اتصال کیف پول و تنها با 1 یا 2 کلیک کاربر می‌تواند در بهترین ایردراپ سایت شرکت کند. در بخش ایردراپ‌ها شما با پروژه‌های معتبری چون Sandbox،  Gods Unchained، Matic و بسیاری دیگر روبرو خواهید شد. با این حال، در این پلتفرم نیز امکان برنده شدن در Airdropها بسیار پایین است.

 • وبسایت ICO Marks

معرفی بهترین ایردراپ های موجود

این وبسایت، یک مرجع معتبر در زمینه عرضه‌های اولیه ارز دیجیتال و کلکسیونی از ایردراپ‌های موفق است. مهم‌تر اینکه، این پلتفرم در بسیاری از موارد قبل از بقیه وبسایت‌ها اطلاع رسانی می‌کند و کاربران فعال خود را یک قدم از بقیه جلو می‌اندازد.

در بخش ایردراپ، شما می‌توانید پروژه‌های پیش‌رو و نحوه مشارکت در آن‌ها را مشاهده کنید. بهترین ایردراپ در وبسایت با حاشیه و تفسیر بیشتری مورد بررسی قرار می‌گیرد و جامعه کاربری گسترده‌تری را به خود جلب می‌کند.

بهترین ایردراپ‌ های سال 2023

بر اساس اندازه، میزان احتمالی در مشارکت و ذات عملیاتی پروژه و کاربردهای آن، در این بخش به معرفی بهترین ایردراپ‌های سال 2023 می‌پردازیم. همچنین، از بطن این معرفی‌ها می‌توانید نحوه مشارکت در بهترین ایردراپ‌ های سال 2023 را نیز برداشت کنید.

 ایر دراپ Blur: پاداش برای کاربرانی که در حوزه NFT فعال بوده‌ اند

Blur یک پلتفرم مبتنی بر بلاک‌چین اتریوم است که به عنوان یک بازار شاخص در خرید و فروش NFT از اکتبر 2022 شروع به کار کرده است. در حال حاضر، Blur بزرگترین بازار معاملات ان اف تی است و 60 درصد از کل حجم معاملاتی این پروژه‌ها در Blur رخ می‌دهد. کارمزد پایین، سرعت بالا و ویژگی‌های شاخصی چون نمودارهای بررسی قیمت و تحلیل NFT باعث محبوبیت بالای این بازار شده است.

علاوه بر خرید و فروش NFT، Blur شبیه یک تجمیع‌کننده عمل می‌کند که پروژه‌های ان اف تی مختلف را از پتلفرم‌های دیگر جمع‌آوری و وارد اکوسیستم خود می‌کند. این پلتفرم همچنین، یک پروتکل وام‌دهی است که به کاربران امکان قرض دادن و گرفتن NFT را می‌دهد. در پس این پلتفرم شرکت فناوری Paradigm قرار دارد.

توکن این پلتفرم BLUR است که به کاربران قدرت رأی‌گیری در شبکه را می‌دهد. یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت و پیشرفت سریع Blur، پروژه ایردراپ Blur است که تنها در قبال استفاده از پلتفرم به کاربران خود توکن BLUR جایزه می‌دهد.

 • ایردراپ Pendle: استفاده از BNB و USDT برای دریافت توکن‌های PENDLE

بهترین ایر دراپ‌ های سال 2023

Pendle یک پروتکل استخراج سود جمعی است که با دو توکن Principal Token و Yield Token فرایند درآمدزایی خود را تعریف کرده است. در Pendle کاربران می‌توانند با افزایش مشارکت و ریسک‌پذیری در روندهای گاوی سود بیشتری از بازار جمع‌آوری کنند؛ درواقع Pendle یک پلتفرم است که عملکرد خود را بر روی مشتقات نرخ بهره تعریف کرده است.

در حال حاضر، Pendle بخشی از پلتفرم featured on Binance launchpool است که به کاربران Binance امکان استک کردن توکن‌های خود و مشارکت در تأمین استخرهای نقدینگی را می‌دهد؛ پاداش این سرمایه‌گذاری توکن‌هایی است که در نتیجه مشارکت در پروژه‌های مختلف نصیب کاربران می‌شود.

برای آن دسته از کاربرانی که در فعالیت‌های سرمایه‌گذاری Pendle دارایی‌های BNB و USDT خود را استک کرده‌اند، این پلتفرم 5 میلیون توکن PENDLE را پاداش می‌دهد. این کمپین تا اواخر روز 28 جولای ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: اگر میخواهید در مورد اولین و گرانترین NFT تاریخ بدانید توصیه میکنیم مقاله کریپتوپانکس چیست ، را در وب سایت مطالعه کنید .

 • ایر دراپ OP Names : NFT های رایگان برای کاربران Alpha Testnet

OP Names یک پروژه سرویس دهی در دنیای Web3 است که به کاربران امکان کنترل و مدیریت هویت دیجیتال خود را می‌دهد. عملکرد این پلتفرم کم و بیش شبیه به Solana Name Service است که در آن کاربران می‌توانند چندین نام و هویت آنلاین را رصد و مدیریت کنند.

هدف اصلی پروژه، جان بخشیدن به مفهوم هویت دیجیتال در محیط‌های مجازی چون متاورس است. این پروژه به تازگی معرفی شده و در مراحل اولیه از توسعه و تجربه کاربری است. به همین دلیل و برای جلب توجه کاربران، ایردراپ OP Names معرفی شده است که برای مشارکت در آن شما باید به پلتفرم OP Names Alpha Testnet مراجعه کنید و پس از اتصال کیف پول خود وارد Goerl Testnet و فرایند عملیاتی آن شوید.

 • ایردراپ Binance Bitcoin Button: بهترین ایردراپ برای کاربران بایننس

بهترین ایردراپ از نظر سادگی در مشارکت و ارزش بالای پاداش، Binance Bitcoin Button است. این پروژه به کاربران ثبت‌نام کرده فرصت برنده شدن 1 بیت‌کوین را می‌دهد. تنها کاری که باید انجام شود کلیک بر روی Bitcoin Button است؛ آخرین کسی که قبل از رسیدن تایمر به نقطه صفر کلیک کرده باشد برنده است.

علاوه بر سیستم بازی شانسی، کاربران می‌توانند در فعالیت‌های مشارکتی دیگری نیز شرکت کنند و جایزه بگیرند. توجه کنید که تایمر یک روند خطی را دنبال نمی‌کند و امکان حدس آن تقریبا بسیار پایین است.

 • ایر دراپ LooksRare: یکی از بهترین ایر دراپ ها برای کلیکسیو نرهای NFT

بهترین سایت‌ های ایر دراپ ارز دیجیتال

LooksRare که در سال 2022 لانچ شد یک بازار خرید و فروش NFT است که به کاربران فعال در پلتفرم جایزه می‌دهد. با استفاده از این روند مشارکت به شرط پاداش، پلتفرم مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده و سهم قابل‌توجهی از بازار NFT را به دست آورده‌ است.

ایردراپ LOOKS یک درآمد اضافی برای عاشقان دارایی‌های NFT است. در حال حاضر این پلتفرم به دنبال برنامه دوم ایردراپ خود است و قصد دارد 5 میلیون توکن LOOKS را به کاربران پرکار خود جایزه بدهد.

 • ایر دراپ Camino Network: بهترین ایر دراپ برای فعالان صنعت گردشگری

این پلتفرم به منظور ارائه راه‌حل‌های بلاک‌چین برای صنعت گردشگری و سفر طراحی شده است. بخصوص این پلتفرم ایجاد تعامل بلاک‌چین Solidity با سایر پلتفرم‌ها و دنیای بیرون از آن را ممکن می‌سازد. در قالب عملکرد خود، Camino به 100 کاربر برتری که تسک‌های ارائه شده را انجام می‌دهند، توکن CAM پاداش می‌دهد.

 • ایر دراپ HexHash: بهترین ایر دراپ برای تازه‌ کارها

شرکت در بهترین ایردراپ‌های 2023

پلتفرم HexHash ایردراپ HEXH به ارزش 100 هزار دلار را برای تازه‌واردان به این پلتفرم درنظر گرفته است. HexHash یک شرکت زیرساخت Web3 است که در جهت بهبود روش‌های موجود در شبکه‌های داده اعتباری طراحی شده است. برای شرکت در این ایردراپ شما باید فرم مختص آن را پر کنید و در 4 فعالیت شبکه اجتماعی ارائه‌شده شرکت کنید.

نحوه شرکت در بهترین ایر دراپ‌ های 2023

نحوه شرکت در بهترین ایردراپ‌های 2023 کاملا وابسته به نوع ایردراپ و شیوه تعریف شده توسط پلتفرم پشتیبان آن است. بهترین ایردراپ های 2023 از اوایل 2023 فعالیت بخشش توکن خود را آغاز کرده‌اند و با راهنمایی که در این مقاله ارائه شد، می‌توانید به صورت مجزا در هر پروژه شرکت کنید.

لیست زیر شامل بهترین ایردراپ‌های سال 2023 است که برخی را در این مقاله توضیح دادیم و برخی دیگر را به مخاطب می‌سپاریم تا با استفاده از وبسایت‌های معرفی شده و سرچ اورگانیک به کاوش آن‌ها بپردازد.

 • Blur
 • Pendle
 • OP Names
 • Binance Bitcoin Button
 • LooksRare
 • Neutron
 • HexHash
 • LayerZero
 • DeeLance
 • Tamadoge
 • Lucky Block
 • DAO Labs
 • DeFiChain
 • Basic Attention Token
 • Pulsechain
 • Tidex
 • RAW DAO

برای تشخیص بهترین ایردراپ برای خود، اسامی بالا را با واژه Airdrop سرچ کنید و سپس به کنکاش درباره زمان و نحوه مشارکت در آن بپردازید.

 جمع‌بندی

اگر جزء افرادی هستید که شناسایی بهتری ایردراپ ها برای آن‌ها یک دغدغه است، باید گفت که برای پیروزی در این بخشش‌های کریپتویی، شما علاوه بر شانس به مشارکت مستمر، پیگیری روزانه بهترین وبسایت‌ های ایردراپ و مطالعه بازنگری این وبسایت‌ها از پروژه‌ها نیاز خواهید داشت.

به یاد داشته باشید که وبسایت‌هایی که Airdrop‌ها را اعلان، بازنگری و منتشر می‌کنند گاها به صورت سلیقه‌ای و حتی توافقی عمل می‌کنند. بنابراین، هیچ وبسایتی نمی‌تواند یک مرجع کامل و صدرصد معتبر باشد. برعکس، شما باید از وبسایت‌های مختلف دیدن کنید، انواع پروژه‌ها را شخصا تحقیق و سپس اقدام به مشارکت و انجام امور خواسته شده کنید.

بهترین ایردراپ پروژه‌ای است که بیشترین شفافیت را عرضه می‌کند. هرچقدر شفافیت در کلام، عملکرد و نگاه جامعه آنلاین درباره پروژه بیشتر باشد، احتمال اینکه Airdrop کلاهبرداری باشد کمتر است و در آینده موفقیت انتظار آن را می‌کشد. به ویژه، برای کسانی که تازه به دنیای داغ معاملات دیجیتال ورود کرده‌اند، بهترین ایردراپ انواع رایگان و با سطح توقع مشارکتی بسیار پایین است. فراموش نکنید که بهترین ایردراپ همیشه بیشترین نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند، سابقه عملیاتی بیشتری دارد و توسط وبسایت‌های معتبر اعلان می‌شود.

برای اینکه بدانید چگونه می‌توان ایر دراپ‌ های رایگان کریپتو را دریافت کرد حتما با پروژه‌های مختلف از نزدیک آشنا شوید و به صورت کامل مقالات آن را مطالعه کنید، هرگز به اخبار و تبلیغات پیرامون قانع نشوید و بهترین سایت‌ های ایر دراپ ارز دیجیتال را به صورت مرتب و حتی روزانه دنبال کنید.

سوالات متداول

1 – بهترین ایردراپ کدام است؟

بهترین ایردراپ امن‌ترین و شفاف‌ترین ایردراپ است. بخصوص، بهترین ایردراپ توسط محبوب‌ترین و معتبرترین پلتفرم‌ها تبلیغ و لانچ می‌شود.

2 – بدترین و بهترین ایر دراپ را چگونه می‌توان تشخیص داد؟

بدترین ایردراپ گم‌ نام‌ترین آن‌ هاست زیرا انواع معتبر توسط پلتفرم‌ها و کاربران شاخص بلاک‌چین بررسی می‌شوند. از طرفی، بهترین ایردراپ سطح تعاملی بالایی دارد و از قبل برنامه‌های موفقی را لانچ کرده است.

3 – شناسایی بهترین ایردراپ‌ها چگونه ممکن است؟

برای شناسایی بهترین ایردراپ باید به صورت مرتب به پلتفرم‌های ارائه دهنده و معرف آن‌ها مراجعه کنید. لیست نسبتا کاملی از این وبسایت‌ها در این مقاله ارائه شده‌اند.

4 – بهترین سایت‌های ایردراپ ارز دیجیتال کدامند؟

بهترین سایت‌های ایر دراپ ارز دیجیتال شامل CoinMarketCap، Earni.Fi، DappRadar و Airdrops.io هستند.