خانه
کمبو کارت های امروز همستر، 2 مرداد کدام اند؟ پنج میلیون سکه رایگان امروز Hamster عکس

کمبو کارت های امروز همستر، 2 مرداد کدام اند؟ پنج میلیون سکه رایگان امروز Hamster

۲۷ تیر ۱۴۰۳
0
1

کمبو کارت همستر یا کارت‌های همستر کامبت یکی از قابلیت‌هایی است که در بازی تلگرامی همستر کامبت وجود دارد و کاربران می‌توانند با پیدا کردن این کارت‌ها، سکه‌های مجازی خود را بدون اینکه نیازی به ضربه زدن داشته باشند، افزایش دهند. این بازی که یکی از بازی‌های جدید تلگرامی بر محوریت ارزهای دیجیتال است، راه‌هایی برای افزایش سکه مجازی در نظر گرفته که نظر کاربران را به شدت جلب کرده‌ است. کد مورس همستر و کارت همستر کامبت دو روش مختلف برای افزایش پاداش این بازی هستند.

در ادامۀ مطلب شما را با این کارت‌ها و شیوۀ استفاده از آنها آشنا می‌کنیم و به صورت روزانه کارت‌های روز همستر را در همین صفحه بروزرسانی خواهیم کرد. با کمبو کارت امروز همستر در تاریخ 2 مرداد، در قسمت بعدی آشنا شوید.

کمبو کارت‌های امروز همستر کامبت 2 مرداد

کارت‌های همستر به صورت روزانه در این صفحه قرار داده می‌شوند. کمبو کارت امروز همستر را فعال کنید و 5 میلیون سکۀ رایگان پاداش بگیرید. کارت‌های امروز همستر سه کارت زیر هستند:

کمبو کارت های امروز همستر

Bitcoin pizza day

Hamster youtube channel

Minigame

کارت همستر کامبت چیست؟

کمبو کارت همستر یکی از راه‌های کلیدی این بازی برای افزایش درآمد کاربر است و کاربر می‌تواند پس از جستجو و پیدا کردن این کارت‌ها، سکه‌های مجازی همستر خود را در هر مرتبه تا 5 میلیون افزایش دهد.

استفاده از این کارت‌ها به صورت موقت است و هر کارت فقط به مدت 24 ساعت فعال مانده و برای روز جدید تغییر کرده و بروزرسانی می‌شود. هرکدام از کارت‌های همستر کامبت شامل سه کارت عادی هستند که پس از فعال کردن آنها میتوان سود ساعتی قابل توجهی دریافت کرد.

کاربران این بازی می‌توانند هر روز از میان کارت‌های موجود، 3 کارت را بروزرسانی کرده و 5 میلیون سکه مجازی به اندوخته خود اضافه کنند. شما می‌توانید با مراجعۀ روزانه به این صفحه از کارت‌های روز همستر اطلاع پیدا کنید تا مجبور نباشید برای امتحان کارت‌های مختلف و پیدا کردن سه کارتی که بلیط برنده شما خواهند بود زمان صرف کنید. ما به صورت روزانه این کارت‌ها را بروزرسانی کرده و کارت‌های هر روز را پس از اینکه مشخص شدند در این صفحه قرار خواهیم داد.

چگونه از کارت‌های همستر استفاده کنیم؟

در ربات همستر کامبت، در قسمت Mine گزینه Daily Combo را انتخاب کنید که هر 24 ساعت به روزرسانی می‌شود. سه کارت ویژه را که به صورت روزانه تغییر کرده و بروزرسانی شده‌اند را در این قسمت پیدا کنید و پاداش خود را دریافت کنید.

برای استفادۀ صحیح از این کارت‌ها، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. در ربات تلگرامی بازی همستر کامبت، وارد بخش Mine شوید و قسمت Cards را انتخاب کنید.
  2. فهرست کارت‌های موجود را مشاهده کرده و کارت موردنظر خود را انتخاب کنید.
  3. هر کارت اطلاعاتی دارد که باید به دقت مطالعه کنید. اطلاعات هر کارت شامل شرایط فعال‌سازی آن و هزینۀ فعال‌سازی و سود ساعتی است. البته ممکن است پیش‌نیازی نیز برای فعال کردن کارت باشد که در این صورت قید شده است.

روی هر کدام از کارت‌ها، سود ساعتی حاصل از این کارت با عنوان Profir per Hour نوشته شده است. سود ساعتی استفاده از تمام کارت‌ها را می‌توانید در بالای صفحه و در قسمت Profit per Hour مشاهده کنید و حتی در صورت عدم فعالیت و نبودن در داخل بازی نیز این اعتبار به شما تعلق می‌گیرد.

  1. اگر کارت انتخابی شما پیش‌نیاز دارد باید حتما مطابق با روشی که قید شده، آن را فعال کنید. برای مثال ممکن است پیش‌نیاز فعال شدن یک کارت این باشد که یکی از دوستانتان با لینک شما در این بازی تلگرامی ثبت‌نام کنند.
  2. اگر موجودی شما برای فعال کردن کارت کافی بود، دکمه فعال‌سازی را فشار دهید. ممکن است فعال‌سازی برخی از کارت‌ها نیاز به سکه نداشته باشند و از شما کد مورس روزانه را بخواهند.

مزایای استفاده از کارت‌های همستر چیست؟

کسب سکه رایگان، دسترسی به مزایای ویژه و افزایش درآمد بازی و سود ساعتی از جمله مزایای استفاده از کارت‌های همستر است. اگر از کد مورس روزانه استفاده کنید برای فعال کردن کارت‌ها نیازی به پرداخت سکه ندارید. برخی از کارت‌ها نیز ممکن است مزایای ویژه‌ای برای شما در نظر گرفته باشند. برای مثال ممکن است مزیت ویژۀ یک کارت این باشد که سرعت تولید سکه را افزایش دهد.

برای استفاده از کمبو کارت همستر به نکات زیر توجه کنید

  1. ممکن است هر کارت به روش مشخصی فعال شده یا ارتقاء داده شود. گاهی برای فعال‌سازی کارت‌های همستر نیاز به امتیاز است و گاهی ممکن است با دعوت دوستانتان به بازی بتوانید این کار را انجام دهید.
  2. حتما مرتب به بخش Cards در ربات تلگرامی بازی مراجعه کنید تا در جریان جدیدترین کارت‌های منتشرشده و همینطور کد مورس برورسانی‌شده قرار بگیرید.
  3. یادتان باشد که تعداد کارت‌های هر روز همستر محدود هستند و اولویت با افرادی خواهد بود که سریع‌تر آنها را پیدا کنند.
  4. اگر به مدت بیشتر از 3 ساعت به بازی سر نزنید، سود ساعتی شما کاهش یافته و فقط معادل همان سه ساعت می‌توانید سود ساعتی دریافت می‌کنید.

سخن پایانی

کمبو کارت همستر یکی از راه‌های افزایش سکه بدون نیاز به ضربه زدن است که به کاربران اجازه می‌دهد اندوختۀ مجازی خود را افزایش دهند. کارت‌های همستر کامبت نیز مانند کد مورس به صورت روزانه بروزرسانی شده و در صورت فعال‌سازی می‌توانند 5 میلیون سکه رایگان به سکه‌های شما اضافه کنند. کمبو کارت امروز همستر را فعال کنید و از این بازی لذت ببرید.

سوالات متداول

کارت‌های همستر چیست؟

کمبو کارت همستر یکی از راه‌های کلیدی این بازی برای افزایش درآمد کاربر است و کاربر می‌تواند پس از جستجو و پیدا کردن این کارت‌ها، سکه‌های مجازی همستر خود را در هر مرتبه تا 5 میلیون افزایش دهد.

چند کارت همستر کامبت برای هر روز وجود دارد؟

هر روز 3 کارت در بخش Mine و در قسمت Cards بروزرسانی می‌شود.

کارت‌های همستر کامبت را چگونه باید فعال کنیم؟

اطلاعات و پیش‌نیاز (در صورت وجود) هر کارت را مطالعه کنید و به روش مطرح شده عمل کنید. شرایط فعال‌سازی و هزینه‌ای که برای فعال‌سازی هر کارت نیاز است، به صورت واضح قید شده است.

درباره نویسنده

امید محمدپور

نظرات

امیر ملکی-profile

امیر ملکی

با سلام، مقالتون عالی بود خیلی ممنون.
میتونید با خرید رفرال همستر همه کارت هاتون رو یه جا باز کنید.

ثبت نظر جدید

0/200

[object Object] عکس

راهنمای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و نکاتی که در اینباره باید بدانید!

در آموزش سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال نباید هدف فقط ارائه اصطلاحات اصلی مرتبط با بازار معاملات باشد؛ برعکس، باید عمق هر استراتژی و برداشت مبتنی بر تحلیل داده‌ها مبنا قرار گیرد. بخصوص، در حضور میلیون‌ها معامله‌گری که همه با حداقل‌های تحلیل تکنیکال...

۳ مرداد ۱۴۰۳
0
0
[object Object] عکس

بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025 را بیش‌تر بشناسید! معرفی 25 رمزارز برتر

ارزهای دیجیتال فرصت‌های بی‌نظیری را برای سرمایه‌گذاری و کسب ثروت در اختیار کاربران در سراسر جهان قرار داده‌اند که تا پیش از این دست‌کم به این راحتی در دسترس قرار نداشت. اما با توجه به اینکه این بازار هر روز دست‌خوش تغییر و تحولات تازه‌ای می‌شود و...

۱ مرداد ۱۴۰۳
0
0
[object Object] عکس

چطور ترید را شروع کنم؟ راهنمای شروع ترید و مسیر یادگیری برای مبتدیان

دنیای پرهیجان ترید با وعده‌های سودآوری و چالش‌های جذاب، هر روز افراد بیشتری را به سوی خود جلب می‌کند. اما شروع این مسیر، مانند قدم گذاشتن در یک جنگل ناشناخته است؛ پر از فرصت‌ها و در عین حال، مملو از خطرات پنهان. برای موفقیت در این عرصه، نیاز به...

۳۱ تیر ۱۴۰۳
0
0