پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالتوکن بنک (BONK)، شیبا اینوی سولانا انفجاری رشد کرد
توکن بنک (BONK)، شیبا اینوی سولانا انفجاری رشد کرد عکس

توکن بنک (BONK)، شیبا اینوی سولانا انفجاری رشد کرد

February 11, 2024
0
0

توکن بنک (BONK)، میم کوین بلاک‌چین سولانا توانست با رشد حجم معاملات ۴۷۱ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، بازگشت شکوه‌مندانه‌ای داشته است. همزمان با افزایش حجم مبادلات، قیمت این میم کوین سگ‌نشان هم بالا رفت.

به‌طور معمول در اکثر اوقات افزایش نوسانات به افزایش حجم معاملات در بازارهای ارز دیجیتال منتهی می‌شود. در این حالت، معامله‌گران باتجربه برای به حداکثر رساندن سودهای خود، خرید و فروش‌های زیادی را انجام می‌دهند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

بنک (BONK) با عبور از پپه کوین، سومین میم کوین برتر بازار شد

هم‌اکنون قیمت بنک ۰.۰۰۰۰۱۲۶۶ دلار است. با این قیمت توکن بنک در شبانه‌روز گذشته رشد قیمت ۱۲ درصدی و در یک هفته اخیر ۲۲ درصد رشد را تجربه کرده است. در همین حال، در بازه‌زمانی ۲۴ ساعته حجم معاملات بنک از مرز ۳۰۵ میلیون دلار عبور کرده است. از این لحاظ هم بنک شاهد رشد بالایی نسبت به ۲۴ ساعت پیش از دیروز بوده است.

<< قیمت بُنک را در اینجا مشاهده کنید >>

افزایش حجم مبادلات و قیمت بنک در حالی است که در کل بازار شاهد افزایش قیمت‌ها و بهبود احساسات مثبت هستیم. قیمت بیت کوین پس از مدت‌ها دوباره به کانال ۴۸ هزار دلاری قدم گذاشت و سایر توکن‌ها هم رمزارز برتر بازار را دنبال کردند.

قیمت بنک پس از اینکه در اواخر ماه آذر به ۰.۰۰۰۰۳۴۹ دلار رسید، وارد یک دوره رکود شد. پس از آن، توکن بنک رفته رفته قیمت خود را بهبود داد. گاوهای بازار از روزهای آغازین سال نوی میلادی یک دوران صعودی را امتحان کردند. در این مدت قیمت بنک تا ۰.۰۰۰۰۱۷ دلار هم بال رفت.

حال به نظر می‌رسد که گاوهای بازار پس از ورود به دومین روز از سودهای بالای خود، بار دیگر تلاش خود را برای احیای قیمت بنک آغاز کرده‌اند. بنک روز گذشته بنک پس از اینکه به یک مانع برخورد کرد، توانست به بالاترین قیمت روزانه ۰.۰۰۰۰۱۳ دلاری برسد.

اخبار مثبت پیرامون ارز دیجیتال بنک در رشد قیمت این میم کوین اثر گذاشته است. آرمادا (Armada)، پروژه‌ای که به دنبال تقویب توکن‌های بلاک‌چین سولانا است، اخیرا پاداش‌های بنک را معرفی کرد. با این پاداش‌ها کاربرانی که توکن‌های بنک‌ خود را قفل کنند، می‌توانند از محصولات دوستدار بنک از جمله بنک‌بات، اس‌وی‌بی و بنک‌سواپ بهره‌مند شوند.

توکن‌های الهام‌گرفته از سگ در بلاک‌چین سولانا همچنان به رشد خود ادامه می‌دهند. پیش از این، داگ ویف هت (WIF)، دیگر میم‌کوین اکوسیستم سولانا پس از اینکه به فهرست‌های معاملاتی صرافی‌های برتر بازار از جمله بیت‌فینیکس راه یافت، بلافاصله رشد قیمت ۳۰ درصدی را تجربه کرد. هم‌اکنون توکن WIF بار دیگر شاهد رشد قیمت است. سگ کلاهدار سولانا رشد قیمت حدود ۲۵ درصدی در شبانه‌روز اخیر داشته است.

منابع:U.Today