پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالآیا قیمت داگ ویف هت (WIF) تا پایان ۲۰۲۴، به ۱ دلار می‌رسد؟
آیا قیمت داگ ویف هت (WIF) تا پایان ۲۰۲۴، به ۱ دلار می‌رسد؟ عکس

آیا قیمت داگ ویف هت (WIF) تا پایان ۲۰۲۴، به ۱ دلار می‌رسد؟

January 28, 2024
0
0

ارز دیجیتال داگ ویف هت (WIF) در هفته‌های اخیر رشد قیمت بی‌سابقه‌ای تجربه کرده، اما آیا ممکن از قیمت میم کوین سولانا نهایتا تا پایان سال ۲۰۲۴ روی ۱ دلار بایستد؟ ظاهرا توکن WIF پتانسیل رسیدن به قیمت‌های بالا را دارد، اما دست‌یابی به چنین نقطه عطفی به عوامل متعددی از جمله شرایط کلی بازار دارد.

اکثر پیش‌بینی‌های کوتاه مدت از نوسان قیمت داگ ویف هت بین محدوده‌ای در حدود ۰.۳۳ تا ۰.۷۶ دلار خبر داده‌اند. اما سایر تحلیل‌ها از رسیدن قیمت WIF تا سال ۲۰۳۰ به حوالی ۲.۵۰ دلار صحبت کرده‌اند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

سگ کلاهدار سولانا رکوردزنی کرد؛ رشد قیمت ۱۲۰ درصدی داگ‌ ویف‌ هت

سگ کلاهدار سولانا که در نوامبر ۲۰۲۳ در بلاک‌چین سولانا عرضه شد، از یک میم (شوخی اینترنتی) که از سال ۲۰۱۹ در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد الهام گرفت و به مرور به محبوبیت دست یافت. با این حال، داگ‌ ویف‌ هت افت قیمت زیادی داشت تا اینکه در روزهای آغازین سال ۲۰۲۴ به لطف آغاز روند صعودی ارزهای دیجیتال سولانا و بنک (BONK) توانست احیای قیمت داشته باشد. اما پس از کریسمس دوباره قیمت داگ‌ ویف‌ هت افت کرد.

<< قیمت FDUSD را در اینجا مشاهده کنید >>

قیمت توکن WIF در یک ماه اخیر بیش از ۹۰ درصد رشد کرده و هم‌اکنون بنا به داده‌های وب‌سایت کوین‌گکو، در سطح قیمتی در حدود ۰.۳۰ دلاری معامله می‌شود. اخیرا از نرم‌افزار هوش مصنوعی ChatGPT در مورد ادامه‌دار بودن روند صعودی این میم کوین در سال ۲۰۲۴ و  حتی رسیدن به قیمت ۱ دلار سوال شد.

چت ربات هوش مصنوعی بر اساس اطلاعاتی که به خوردش داده می‌شود می‌تواند متغییرهای مختلفی را لحاظ کند و یک خروجی را در اختیار ما قرار دهد. جالب اینکه این نرم‌افزار عنوان کرد که احتمال رسیدن داگ‌ ویف‌ هت به قیمت ۱ دلار وجود دارد، اما این اتفاق بستگی به عوامل مختلفی از جمله احساسات بازار دارد.

میم کوین‌ها اکثر اوقات دنباله‌روی ارزهای دیجیتال مهم بازار مانند بیت کوین هستند. به باور تحلیل‌گران، اتفاقات مختلفی از جمله رویداد هاوینگ که در اردیبهشت ۱۴۰۳ اتفاق می‌افتد، تغییر رویکردهای ضدتورمی فدرال رزرو (بانک مرکزی آمریکا) و برخی دیگر از رویدادهای صعودی می‌تواند در ماه‌های آینده باعث رونق گرفتن بازار شود.

چت ‌بات ChatGPT همچنین اشاره کرد که قیمت داگ ویف هت می‌تواند در صورتی که جامعه این ارز دیجیتال، متشکل از سرمایه‌گذاران، توسعه‌دهندگان و حامیان رشد کند، به سمت قیمت‌های بالاتر حرکت کند. به این تریب، ممکن است محبوبیت این رمزارز بالا برود و سرمایه‌گذاران جدیدی به این بازار بپیوندند.

اخیرا برخی از وب‌سایت‌ها از جمله کوین کدکس (CoinCodex) و دیجیتال کوین پرایس (DigitalCoinPrice) قیمت WIF را پیش‌بینی کرده‌اند. کوین‌کدکس انتظار دارد که قیمت داگ ویف هت در سال ۲۰۲۴ بین محدوده ۰.۳۳ تا ۰.۴۸ دلاری در نوسان باشد. اما پیش‌بینی دیجیتال کوین پرایس بهتر است. تحلیل‌گران این وب‌سایت احتمال رسیدن قیمت WIF به حداکثر ۰.۷۶ دلار را پیش‌بینی کرده‌اند.

دیگر پیش‌بینی‌ها را دو وب‌سایت پرایس پریدکشن (PricePrediction) و بین نیشن (Bitnation) انجام داده‌اند. پرایس پریدکشن پیش‌بینی کرد که ارز دیجیتال WIF تا سال ۲۰۳۰ به بالاتر از ۲.۵۰ دلار می‌رسد. بنا به این پیش‌بینی، قیمت داگ ویف هت به جای یک رشد ناگهانی به مرور و در بلند مدت افزایش می‌یابد.

روند صعودی اخیر قیمت روند صعودی را می‌توان به فهرست شدن در صرافی‌های بزرگ نسبت داد. صرافی بیت مکس (BitMEX) یکی از اولین صرافی‌ها بودکه معامله آتی دائمی WIF/USDT را وارد فهرست‌های خود کرد. اندکی بعد نوبت صرافی بایننس رسید. بعدا از آن بیت گت (Bitget) هم همین‌کار را انجام داد تا بازار میم کوین سولانا رونق بگیرد.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.

منابع:Crypto Potato