پارسیان کریپتو
خانهاخباران اف تیبزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی ژاپن بازار ان اف تی تأسیس کرد
بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی ژاپن بازار ان اف تی تأسیس کرد عکس

بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی ژاپن بازار ان اف تی تأسیس کرد

June 1, 2023
44
0

آل نیپون ایرویز (ANA)، بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی کشور ژاپن روز ۳۰ می اعلام کرد که می‌خواهد بازار ان اف تی (NFT)خود را با موضوع هوانوردی با همکاری شرکت تابعه‌ی آنا نئو (ANA Neo) راه‌اندازی کند.

بازار ان اف تی جدید بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی ژاپن، آنا گرن ویل (ANA GranWhale) نام دارد، و قرار است در مجموعه‌ی افتتاحیه‌ی این بازار ان اف تی، نسخه‌ی ان‌اف‌تی آثار لوک اوزاوا، عکاس هوای به نمایش گذاشته شود. توسعه‌دهندگان کلکسیون افتتاحیه‌ی بازار ان اف تی آنا گریل ویل در این خصوص اعلام کردند: «از روز ۳۰ می اولین عکس دیجیتال لوک اوزاوا، عکاس هوایی به ان‌اف‌تی تبدیل می‌شود. یکی از این ان‌اف‌تی‌ها به همراه یک اسلاید که منبع توسعه‌ی ان‌اف‌تی بوده فروخته می‌شود. قیمت این نسخه‌ به همراه اسلاید ۱۰۰ هزار ین ژاپن خواهد بود که در حراجی فروخته می‌شود.»

اخبار ان اف تی را از پارسیان کریپتو دنبال کنید:

74 درصد کاربران می‌گویند NFTها را برای شأن و اعتبار خریداری می‌کنند

افزایش قیمت مجموعه NFT ترامپ پس از شروع محاکمه رئیس‌جمهور سابق آمریکا

در همین حال، مجموعه دوم ان‌اف‌تی‌های این بازار ان اف تی روز ۷ جون (۱۷ خرداد) فروخته می‌شوند. در این روز نسخه‌ی ان‌اف‌تی اولین عکس هواپیمای بوئینگ ۷۸۷ به نمایش گذاشته می‌شود. شرکت هواپیمایی آل نیپون ایرویز در این خصوص گفت: «مدل ۳ بعدی هواپیما فروخته می‌شود. هر کدام از ۷۸۷ آیتم که از هر کدام دو نوع وجود دارد که در مجموع ۱۵۷۴ آیتم می‌شوند. و قیمت هر کدام ۷۸۷۰ ین ژاپن است.»
آل نیپون ایرویز که بیش‌تر با سرنام‌ آنا شناخته می‌شود، بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی ژاپن است که در سال مالی گذشته خود 12.2 میلیارد دلار درآمد داشت. این شرکت حالا اعلام کرده که می‌خواهد خط تولید ان‌اف‌تی خودش را در آینده افزایش دهد و با تجاری‌سازی ان‌اف‌تی به بهبود تجربه‌ی مشتریان خود کمک زیادی کند.
توسعه بازار ان اف تی گرن ویل قبلا در ماه آگوست ۲۰۲۲ در دستور کار این شرکت هواپیمایی قرار گرفته بود تا بتواند از این طریق یک پلتفرم سفر مجازی با استفاده از فناوری‌های مختلف از جمله واقعیت مجازی، امکان بازآفرینی مقاصد و فرهنگ‌های جهان را در قالب پارک‌های متاورس را فراهم کند.
میتسوئو تومیتا، رئیس شرکت تابعه‌ی آنا نئو در این خصوص قبلا اعلام کرده بود: «پیکان در لوگوی [این بازار ان اف تی] به ترتیب بیانگر مجازی و واقعی است و ادغام این دو نماد در آنا گرن ویل رخ می‌دهد که مستقیما با ثبات و رشد به آینده پرواز خواهند کرد، جایی که وب۳ و متاورس رواج بیش‌تری خواهند داشت.»

منابع:cointelegraph