پارسیان کریپتو
خانهاخباران اف تیصرافی بایننس از مجموعهNFT جدید کریستیانو رونالدو رونمایی کرد
صرافی بایننس از مجموعهNFT جدید کریستیانو رونالدو رونمایی کرد عکس

صرافی بایننس از مجموعهNFT جدید کریستیانو رونالدو رونمایی کرد

October 13, 2023
2237
0

کریستیانو رونالدو ستاره مشهور دنیای فوتبال با همکار صرافی بایننس، غول ارزهای دیجیتال بایننس مجموعهNFT جدیدی با نام CR7 ForeverZone NFT عرضه کرد. این مجموعه توکن غیرقابل معاوضه که رایگان است، دارای ۵۰ هزار جعبه اسرارآمیز (Mystery Box) خواهد بود. هدف از عرضه این مجموعه NFT این است که هواداران فوق‌ستاره فوتبال را بیش‌تر به فضای وب ۳ علاقه‌‌مند ‌کند.

جعبه‌های اسرارآمیز در حوزه NFT، بسته‌هایی هستند که محتوای آنها مشخص نیست. کاربران تنها پس از به دست آوردن این توکن‌ها می‌توانند ببیند که جعبه اسرارآمیز آنها حاوی یک NFT خاص و کمیاب یا یک توکن معمولی است. درون هرکدام از جعبه‌های اسرارآمیز مجموعه رونالدو نیز یک NFT ویژه قرار دارد که با الهام از لحظات درخشان رونالدو در مستطیل سبز طراحی شده است.

در این مجموعه ۵۰ توپ و پیراهن با امضای کریستیانو رونالدو گنجانده شده است. ۵۰ نفر دیگر نیز می‌توانند بلیط شرکت در رویداد هفته بلاک‌چین بایننس را دریافت کنند. نهایتا یک NFT طلایی نیز در این مجموعه گنجانده شده است. فردی که این توکن طلایی را به دست بیاورد، می‌تواند شخصا با رونالدو تمرین فوتبال کند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

نتیجه آزمون دروغ سنج کریستیانو رونالدو مشخص شد

رونالدینیو هرگونه ارتباط با شرکت کلاهبرداری هرمی را رد کرد

کریستیانو رونالدو پس از انتشار مجموعه NFT خود از هوادارانش در سراسر دنیا تمجید کرد و گفت:

هوادارانم همیشه منبعِ الهام بی‌انتهای من بوده‌اند. من همواره به دنبال راهکاری برای ارتباط عمیق‌تر با هوادارنم بودم.

رونالدو در سال ۲۰۲۲ با امضای قراردادی به عنوان سفیر صرافی بایننس برگزیده شد. از همان زمان سفر فوق‌‌ستاره پرتغالی در فضای NFT آغاز شد. اولین مجموعه توکن غیرقابل معاوضه او در تابستان سال ۲۰۲۲ عرضه شد که CR7 نام داشت. این مجموعه NFT دارای هفت مجموعه انیمیشنی با چهار سطح بسیار متفاوت بود. در این مجموعه لحظات درخشانی از دوران فوتبال رونالدو به تصویر کشیده شده بود.

اواخر سال ۲۰۲۲ دومین مجموعه NFT عرضه شد که Forever CR7: The GOAT نام داشت. این مجموعه نیز مانند قبل یه دستاوردها و درخشش‌های کریستیانو رونالدو در زمین فوتبال پرداخته شده بود.

ریچل کانلان، مدیر ارشد بازاریابی صرافی بایننس در همین رابطه از رویکرد بسیار نوآورانه‌ی رونالدو در ورزش و فراتر از آن ستایش کرد:

رونالدو هم‌اکنون به عنوان یکی از بهترین بازیکنان دوران ما و پیشگامی در عرضه نوآوری تاریخ‌سازی می‌کند.

۵۰ هزار NFT مجموعه CR7 ForeverZone Box هم‌اکنون به صورت رایگان در صرافی بایننس در دسترس قرار گرفته‌اند. کاربران باید وارد صفحه تبلیغات بایننس شوند و پس از تأیید احراز هؤیت خود، یک NFT دریافت کنند.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.