پارسیان کریپتو
خانهاخباران اف تیکلکسیون NFT آنتونی هاپکینز ظرف ۷ دقیقه به فروش رفت
کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز ظرف ۷ دقیقه به فروش رفت عکس

کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز ظرف ۷ دقیقه به فروش رفت

February 18, 2023
37
0

آنتونی هاپکینز، بازیگر مشهور سینما روز پنجشنبه کلکسیون NFT خود را در فروشگاه اوپن‌سی عرضه کرد. کلکسیونرهای NFT مجموعه هزار ان‌اف‌تی این هنرمند بریتانیایی را ظرف چند دقیقه خریداری کردند.

کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز با نام «ابدیت (The Eternal)» از مجموعه‌ای از شخصیت‌هایی او الهام گرفته است که این بازیگر در دوران بازیگری خود نقش‌آفرینی کرده است. فروش این کلکسیون NFT در فروشگاه اوپن‌سی انجام گرفت. در ابتدا قرار بود فروش کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز ساعت 3 بعد از ظهر (به وقت شرقی) انجام گیرد، اما نقص فنی به دلیلی شلوغی شبکه و تقاضای بیش از حد زیاد باعث تأخیر 45 دقیقه‌ای در آغاز فروش شد.

به گفته شرکت اورنج کامت، شرکتی که در این پروژه با بازیگر مشهور برنده اسکار همکاری کرد، پس از شروع مجدد، کلکسیون NFT او ظرف کمتر از 7 دقیقه فروخته شد. آنتونی هاپیکنز پس از فروش کلکسیون NFT خود در حساب توئیترش نوشت:‌ «اینطور به نظر می‌آید که من این ظرفیت را دارم که اینترنت را با یک پرش قطع کنم. از همه‌ی شما تشکر می‌کنم. نمی‌توانم این نتیجه را باور کنم.»

کلکسیون NFT آنتونی هاپکینز با نام «ابدیت (The Eternal)» از مجموعه‌ای از شخصیت‌هایی که این هنرپیشه در دوران هنری خود بازی کرده، الهام گرفته است

قیمت پایه‌ی این کلکسیون NFT هر قطعه 0٫25 اتریوم (325 دلار) بود، حالا قیمت آن 0٫89 اتریوم (1٫150 دلار) است. دارندگان NFT این شانس را دارند کهNFT های شخصی شده هاپکینز به همراه یک کتاب هنری با امضای این هنرپیشه و یک تماس تصویری از طریق نرم‌افزار زوم با این هنرمند دریافت کنند.

دیو بروم، مدیرعامل شرکت اورنج کامت نیز در این خصوص گفت:‌ «از طرفداران شگفت‌آوری که سریع‌ترین فروش تاریخ اوپن‌سی را رقم زدند بی‌نهایت سپاسگذارم. ما مشتاقانه منتظر واکنش طرفداران در روز 20 اکتبر، زمانی که NFTها بالاخره رونمایی می‌شوند خواهیم ماند.»

هاپکینز مدتی است که علاقه خود را به وب 3 ابراز کرده است. او  در ماه می یک دامنهاز  سرویس نام اتریوم (ENS)  را به پروفایل توئیتر خود اضافه کرد. هنرپیشه مشهور در رابطه با علاقه‌ی خود به دنیای وب3 و ان‌اف‌تی در توئیتی در 12 اکتبر گفته بود: «ورود من به فضای NFT مثل بودن روی ماه است. من از ابعاد بی حد و حصر هنر و تکنولوژی متحریم.»

منابع:thedefiant.