پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالنهنگ‌های شیبا اینو با جابجایی ۴۹ میلیارد توکن رکورد تازه‌ای در شیباریوم به ثبت رساندند
نهنگ‌های شیبا اینو با جابجایی ۴۹ میلیارد توکن رکورد تازه‌ای در شیباریوم به ثبت رساندند عکس

نهنگ‌های شیبا اینو با جابجایی ۴۹ میلیارد توکن رکورد تازه‌ای در شیباریوم به ثبت رساندند

July 25, 2023
140
0

بر اساس داده‌های پلتفرم اترسکن (Etherscan) در چند ساعت گذشته چندین نهنگ ارز دیجیتال نزدیک به ۵۰ میلیارد توکن شیبا اینو (SHIB) را جابجا کردند. این جابجایی‌ها شامل برداشت از صرافی‌های ارز دیجیتال، انتقال به صرافی‌ها و همین‌طور جابجایی ارز دیجیتال شیبا اینو بین آدرس‌های کیف پول نهنگ‌ها بود.

در مجموع ۱۸ تراکنش انجام گرفت که بزرگ‌ترین آنها شامل انتقال بیش از ۹ میلیارد توکن شیبا اینو بود. این توکن‌های SHIB به کیف پول داغ صرافی بای‌بیت انتقال یافتند. ۱ میلیارد توکن نیز به صرافی کوکوین فرستاده شد، و ۲.۴ میلیارد شیبا اینو راهی صرافی بایننس شد. در همین حال، چند میلیارد ارز دیجیتال شیبا اینو از صرافی‌های ارز دیجیتال برداشت شد و مابقی حدود ۲۸.۹ میلیارد توکن نیز بین آدرس‌های کیف پول ناشناخته جابجا شد.

در همین حال، نسخه بتای شبکه شیباریوم (Shibarium)، پاپی‌نت (PuppyNet) نیز موفق شد که به یک رکورد جدید تاریخی در خصوص تعداد تراکنش دست پیدا کند. شیباریو، یک راهکار لایه دوم است که هدف آن بهبود اکوسیستم و همین‌طور افزایش سرعت تراکنش‌ها و کاهش کامزدها است. شبکه بتای این راهکار نیز پاپی‌نت نام دارد. به این ترتیب، یک میلیون تراکنش شیبا اینو دیگر به شبکه اصلی شیباریوم اضافه شد تا اکنون کل تراکنش‌ها به ۳۲،۳۳۴،۷۲۶ برسد. این در حالی است که تنها چند روز قبل بود که تعداد تراکنش‌ها از مرز ۳۱ میلیون عبور کرده بود. نمودار پاپی‌اسکن نقطه اوج تراکنش ۲۷۹،۸۱۴ را در روز ۱۱ جولای نشان داده بود. در همین حال، تعداد بلاک‌هایی که در شبکه پاپی‌نت استخراج شده‌‌اند نیز به ۱،۸۳۸،۷۳۹ رسیدند. در همین حال، تعداد کیف پول‌های متصل به شبکه نیز به تعداد ۱۷،۰۶۲،۵۷۶ رسیدند.

انتظار می‌رود شبکه اصلی شیباریوم پس از ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) که کنفرانس آینده‌پژوهش بلاکچین و رویدادهای هکاتون رسمی ات‌تورنتو و ات‌ومن در کانادا به پایان می‌رسد، راه‌اندازی شود. ارز دیجیتال شیبا اینو یکی از حامیان اصلی این رویداد بزرگ در فضای ارزهای دیجیتال است. در رویداد امسال قرار است رهبر پروژه شیبا اینو که با نام مستعار شیتوشی کوساما شناخته می‌شود، به صورت زنده در کنفرانس سخنرانی کند. کوساما در این رویداد با استفاده از یک اپلیکیشن هوش مصنوعی هؤیت واقعی خودش را مخفی نگه می‌دارد.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:u.today