پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالعزم جزم نهنگ‌ها با افزایش قیمت شیبا اینو؛ ۴.۴ تریلیون توکن جابه‌جا شد
عزم جزم نهنگ‌ها با افزایش قیمت شیبا اینو؛ ۴.۴ تریلیون توکن جابه‌جا شد عکس

عزم جزم نهنگ‌ها با افزایش قیمت شیبا اینو؛ ۴.۴ تریلیون توکن جابه‌جا شد

November 7, 2023
809
0

روز گذشته وال آلرت (Whale Alert)، پلت‌فرمی که ردیاب فعالیت نهنگ‌های حوزه بلاک‌چین است، جابه‌جایی مقدار چشمگیری ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) توسط یک کیف پول ناشناس را ثبت کرد. در این تراکنش‌ها بین کیف پول‌های ناشناس، چندین تریلیون توکن Shiba Inu نقل و انتقال پیدا کرد.

قیمت میم کوین محبوب بازار در ابتدای هفته رشد پیدا کرده بود. بنا به داده‌های بلاک‌چین، یک کیف پول ناشناس بیش از ۴.۴۳۹ تریلیون توکن شیبا اینو را به یک کیف پول ناشناس دیگر انتقال داده است. آدرس مقصد این تراکنش یک کیف پول جدید بود (که دیروز ساخته شده و قبلا فقط دو تراکنش انجام داده بود.) به این ترتیب، با ورود چندین تریلیون به این آدرس جدید، یک نهنگ جدید شیبا اینو متولد شد.
این انتقال احتمالا یک فروش بود یا اینکه یک نهنگ تصمیم گرفته بود که توکن‌های خود را بین کیف پول‌های مختلفش تقسیم کند.

گزارش‌های قبلی پلت‌فرم وال آلرت نیز نشان می‌دهد که بقیه‌ی این مقدار Shiba Inu نیز هفته قبل از سوی نهنگ‌های ناشناس جابه‌جا شده است. قسمتی از این مقدار ۴.۴ تریلیون شیبا اینو در صرافی بیت ویو (Bitvavo) آمستردام، هلند خریداری شد و بعدا به کیف پول‌های خودحضانتی انتقال یافت.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

سرمایه‌گذار شیبا اینو از استراتژی معاملاتی می‌گوید که ۵.۷ میلیارد دلار درآمد داشت

۲۵ درصد مردم هند روی شیبا اینو سرمایه‌گذاری کرده‌اند

داده‌های اینتو دِ بلاک (IntoTheBlock)، یکی دیگر از پلت‌فرم‌های ارزیاب فعالیت‌های بلاک‌چین بنیز خبر از رشد چشمگیر تعداد تراکنش‌های بزرگ ارز دیجیتال شیبا اینو می‌دهد. بر اساس داده‌های اینتو دِ بلاک، تراکنش‌های بزرگ این میم کوین در این مدت ۴۱.۴۵ درصد بالا رفته است. مقدار دلاری این رقم حدود ۴۵.۲۴ میلیون دلار است. تراکنش‌های بزرگ، معاملاتی هستند که در آن‌ها معادل ۱۰۰ هزار دلار یا بیش‌تر توکن شیب جابه‌جا می‌شود.

علی مارتینز، تحلیل‌گر نام‌آشنای حوزه ارزهای دیجیتال نیز در پستی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) نوشت هم‌اکنون جریان ورودی عظیمی نزدیک به ۱۰.۹۷ میلیارد دلار از ارزهای دیجیتال مختلف به صرافی‌ها سرازیر شده است. این بالاترین موج ورودی ارز دیجیتال به صرافی‌ها در یک سال اخیر است. این امر نشان از اعتماد بالای سرمایه‌گذاران به روند بازار دارد.

داده‌های پلت‌فرم شیباریوم‌ اسکن (Shibariumscan) که فعالیت‌های اکوسیستم Shiba Inu را ارزیابی می‌کند هم نشان می‌دهد که هم‌اکنون راه‌حل لایه ۲ بلاک‌چین شیباریوم به یک نقطه عطف مهم نزدیک می‌شود. این نقطه عطف در اکوسیستم شیبا اینو انجام ۴ میلیون تراکنش است. هم‌اکنون تعداد کل تراکنش‌ها در شبکه اصلی شیباریوم به ۳،۸۲۱،۰۹۶ رسیده است.

تعداد تراکنش‌های روزانه در ماه‌های سپتامبر و اکتبر (بین مرداد تا آبان) پس از چندین جهش بزرگ به حول و حوش ۱۰،۵۸۰ تراکنش رسید. تعداد تراکنش‌های روزانه شیباریوم در تاریخ ۳ آبان (۲۵ اکتبر) به ۶۵،۵۷۰ رسید، اما روز بعد دوباره افت کرد و از آن زمان تا به حال، در محدوده ۱۰،۵۸۰ در رفت‌و‌آمد بوده است.

اوایل هفته شاهد افزایش قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو بودیم. Shiba Inu در روزهای ابتدایی هفته ۵.۷۵ درصد رشد قیمت داشت، اما پس از آن افت اندکی را تجربه کرد. سپس روز یک‌شنبه ۲.۶۹ درصد رشد قیمت داشت. میم کوین سگی بازار هم‌اکنون پس از یک رشد قیمت ۱.۲۷ درصدی، با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۱۵ دلار در بازار معامله می‌شود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:U.Today