پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالفوری: اعضای گروه توسعه‌‌دهنده اصلی لونا کلاسیک (L1TF) استعفا دادند؛ يأس و دلسردی اعضای جامعه
فوری: اعضای گروه توسعه‌‌دهنده اصلی لونا کلاسیک (L1TF) استعفا دادند؛ يأس و دلسردی اعضای جامعه عکس

فوری: اعضای گروه توسعه‌‌دهنده اصلی لونا کلاسیک (L1TF) استعفا دادند؛ يأس و دلسردی اعضای جامعه

July 19, 2023
138
0

استیو، لونک‌برن‌آرمی (LuncBurnArmy) مدیر پروژه‌ و تیل، فراگوردیگ (Fragwuerdig) دو تن از اعضای گروه توسعه‌‌دهنده اصلی لونا کلاسیک (L1TF) هستند که به دلیل تهدید و افشای اطلاعات شخصی استعفا دادند. اعضای جامعه ترا لونا کلاسیک نیز به این استعفا واکنش تندی نشان داده‌اند و بسیاری از اعضای انجمن دچار یأس و خشم مفرط شده‌اند.

بر اساس اعلامیه‌ای که امروز گروه توسعه‌‌دهنده اصلی لونا کلاسیک (L1TF) منتشر کرد، اعضای این گروه لونک‌برن‌آرمی و فراگوردیگ بدون رضایت شخصی و به دلیل باج‌گیری‌های اخیر و عمومی کردن اطلاعات شخصی حساس بلافاصله استعفا داده‌اند. بودجه‌ای که برای سه‌ ماهه سوم سال پروژه اختصاص داده شده بود نیز به صندوق جامعه بازگردانده می‌شود.

هم‌اکنون قرار است که وین نگوین، ژی، گویک و سوپرمن وظیفه برنامه‌ریزی برای سه ماهه سوم سال پروژه را برعهده داشته باشند. لونک‌برن‌آرمی و فراگوردیگ هرکدام در حساب توییتر خود ضمن تشکر و قدردانی از اعضای جامعه، برای همه در ادامه پروژه آرزوی موفقیت کردند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

افشاگری‌ مدیرعامل بایننس منجر به امیدواری برای رسیدن قیمت استیبل ‌کوین لونا کلاسیک به ۱ دلار شد

وین نگوین در همین رابطه با استعفای اعضای گروه با لونک‌برن‌آرمی و فراگوردیگ ابراز همدردی کرد و جبدیا شیکلشتاین مشهور به خاخام و سایر اعضای گروه را به افشای اطلاعات خصوصی اعضای گروه متهم کرد. او همچنین اضافه کرد که نیازی به متهم کردن بلاک انتروپی (Block Entropy) موتور تولید هوش مصنوعی مبتنی بر بلاکچین و کازموس رکس ملقب به Rexx که اخیرا به عنوان یک تبلیغ‌کننده (پروموتر) حرفه‌ای به تیم بلاک انتروپی پیوسته هم نیست.

بسیاری از اعضای گروه توسعه‌‌دهنده اصلی لونا کلاسیک (L1TF) از جمله کلاسی‌کریپتو، عضو برجسته جامعه و زاردار اندرسون، توسعه‌دهنده سابق گروه نسبت به اتفاقات اخیر اظهار تأسف کرده‌اند. برخی از اعتبارسنج‌های جامعه ترا لونا کلاسیک نیز از وضعیت به وجود آمده مأیوس و خشمگین شده‌اند.

پس از اعلام خبر استعفای اعضای گروه توسعه‌‌دهنده اصلی لونا کلاسیک (L1TF) قیمت توکن لونا کلاسیک (LUNC) از بالاترین محدوده ۲۴ ساعته خود به ۰.۰۰۰۰۹۰۵ دلار کاهش پیدا کرد. این توکن هم‌اکنون با قیمت ۰.۰۰۰۰۸۸ معامله می‌شود که یک رشد ۱ درصدی را در ۲۴ ساعت اخیر تجربه کرده است.

گروه توسعه‌‌دهنده اصلی لونا کلاسیک (L1TF) و تیم‌های توسعه‌دهنده شبکه کوانت (Quant) وظیفه احیای اکوسیستم ترا لونا کلاسیک را برعهده دارند و در این راه مشغول مذاکره و همکاری با برخی از صرافی‌ها از جمله بایننس هستند. اما با ماجرای اخیر احتمالا احیای اکوسیستم ترا لونا کلاسیک که امید زیادی به آن می‌رفت با دشواری‌های بیش‌تری همراه شود.

منابع:coingape