پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالقیمت سولانا با جابه‌جایی رکوردهای تازه به سمت ۵۰ دلار حرکت می‌کند
قیمت سولانا با جابه‌جایی رکوردهای تازه به سمت ۵۰ دلار حرکت می‌کند عکس

قیمت سولانا با جابه‌جایی رکوردهای تازه به سمت ۵۰ دلار حرکت می‌کند

November 1, 2023
607
0

ارز دیجیتال سولانا (SOL) اخیرا حرکت به سمت قیمت‌های بالا را شروع کرده است. افزایش قیمت سولانا همچنان ادامه دارد. این ارز دیجیتال در ۷ روز گذشته نزدیک ۲۵ درصد رشد قیمت داشته و هم‌اکنون به نزدیکی ۴۰ دلار رسیده است.

ارز دیجیتال سولانا هم‌اکنون با قیمت ۳۸.۳۵ دلار در بازار معامله می‌شود که نسبت به یک هفته گذشته ۲۳.۵۸ درصد رشد قیمت داشته است. در بازه زمانی ۲۴ ساعته نیز سولانا رشد قیمت ۷.۱۳ درصدی را تجربه کرده است. ارزش بازار این رمزارز نیز هم‌اکنون به رقم ۱۵.۱ میلیارد دلار رسیده است تا سولانا به رتبه هفتم در بین برترین عملکردهای بازار ارز دیجیتال دست یابد.

سولانا در آستانه آغاز یک روند صعودی بزرگ توانست مقاومت ۳۰۰ روزه خود را بشکند و به خوبی از سد مقاومت ۳۵ دلاری گذر کند. هم‌اکنون به نظر می‌رسد که مسیر این ارز دیجیتال به سوی افزایش قیمت و تداوم رشد قیمت خود هموارتر از پیش باشد. با این حال، سولانا توانسته در تنها دو هفته یک رشد قیمت خیره‌کننده ۸۰ درصدی را پشت‌سر بگذارد که در نوع خود بی‌سابقه است. در واقع، این رمزارز توانست با این صعود تاریخی تمام زیان‌های یک سال گذشته را جبران کند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

جایزه ۴۰۰ هزار دلاری بنیاد سولانا برای خاموش کردن بلاک‌چین سولانا

تون کوین با عبور از سولانا به قیمت ۳ دلار چشم دوخته است

داده‌های پلت‌فرم‌های مختلف ارزیاب فعالیت‌های بلاک‌چین نیز خبر می‌دهد که سولانا توانسته با دنبال کردن یک الگوی بازیابی V شکل از کف قیمت خود که حدود ۱۷.۴ دلار بود به سمت بالا حرکت کند. حرکت صعودی این ارز دیجیتال با بالا رفتن حجم مبادلات نیز همراه بود. موضوعی که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران توانسته‌اند با اطمینان بالای خود فشار زیادی آورده و موجب بالا رفتن قیمت این ارز دیجیتال شوند. حال سولانا توانسته حجم مبادلات ۲۴ ساعته خود را بیش از ۱۵۰ درصد بالا ببرد.

به باور تحلیل‌گران بازار، در این مسیر سولانا قرار است ابتدا از محدوده مقاومتی ۴۰ دلاری عبور کند. در صورتی که سولانا بتواند به سلامت از این سد عبور کند، می‌تواند به قیمت ۵۰ دلار و حتی بیش از آن نیز دست یابد.

پیش از این ون اک (VanEck)، غول‌ مدیریت مالی جهان گزارش جالب‌توجهی منتشر کرده بود. به باور نویسندگان این گزارش، انتظار می‌رود که قیمت سولانا تا پایان دهه جاری با یک رشد نجومی ۱۰،۶۰۰ درصدی به ۳،۲۱۱ دلار برسد. در این گزارش، تحلیل‌گران پیش‌بینی خود را بر این فرض گذاشته‌اند که اعضای شبکه بلاک‌چین سولانا تا سال ۲۰۳۰ از مرز ۱۰۰ میلیون عبور کنند.

علاوه بر این، به باور نویسندگان تحلیل اخیر ون اک، سولانا تصمیم دارد که هرچه بیش‌تر از شکاف خود با اتریوم بکاهد. ون اک که یکی از غول‌های مالی جهان در حوزه سرمایه‌گذاری و مدیریت مالی است ممکن است در سال‌های آینده درخواست‌های صندوق معامله بورسی (ETF) بیت کوین بیش‌تری را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) ارسال کند. این شرکت احتمالا عرضه‌ی محصولات معامله‌ای مرتبط به سولانا را نیز در دستور کار خود قرار دهد.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:CoinGape