پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالقول شیتوشی کوساما برای رشد ۱۵۰۰ درصدی عملکرد شیباریوم؛ بهبود اندک قیمت شیبا اینو
قول شیتوشی کوساما برای رشد ۱۵۰۰ درصدی عملکرد شیباریوم؛ بهبود اندک قیمت شیبا اینو عکس

قول شیتوشی کوساما برای رشد ۱۵۰۰ درصدی عملکرد شیباریوم؛ بهبود اندک قیمت شیبا اینو

August 20, 2023
30
0

شیتوشی کوساما، رهبر اکوسیستم شیبا اینو پس از اتفاقات اخیر که پس از راه‌اندازی شبکه شیباریوم اتفاق افتاد، در یک پست بلاگ از احیای این بلاک‌چین لایه ۲ صحبت به میان آورد و ارتش شیبا اینو را بار دیگر نسبت به پیشرفت این پروژه محبوب امیدوار کرد. کوساما در پست بلاگ اخیر خود از تلاش‌های تیم شیبا اینو (SHIB) و سایر تیم‌های همکار برای حل مسئله مقیاس‌پذیری شیباریوم صحبت کرد.

شیتوشی کوساما اعلام کرد که تیم پیشرفت قابل‌توجهی داشته است. با این حال، به گفته او، تیم شیبا اینو راه‌کار لایه ۲ شیباریوم را تنها برای آزمایش داخلی مجددا راه‌اندازی کرده که این مرحله حالا خاتمه یافته است. رهبر پروژه شیبا اینو در ادامه بیانیه رسمی خود توضیح داد که تیم او حالا تلاش مضاعفی را آغاز کرده تا به وسیله روش‌های مختلف، این تغییرات را به حالت عمومی در بیاورد.

کوساما در پست بلاگ که توسط کال دایریا، توسعه‌دهنده شیبا اینو منتشر شد، اعلام کرد که تیم او هم‌اکنون با مشارکت و همکاری گروه‌های غیرمتمرکز و اعتبارسنجی تصمیم دارند که عملکرد زیرساخت‌های شیباریوم را تا ۱۵۰۰ درصد بهبود دهند. رهبر پروژه شیبا اینو در بیانیه روز جمعه خود از حضور برخی «دوستان قوی» صحبت کرد و قول داد که در دفعات بعد با اجازه شخصی هرکدام از نفرات از آنها نام ببرد.

علاوه بر این، کوساما گفت که حالا تیم او می‌داند، باید چه میزان ترافیکی را انتظار داشته باشد. او همچنین اضافه کرد که با کمک متخصصان DLT، پروتکل‌های بیش‌تری برای کمک و مدیریت ترافیک احتمالی در شبکه شیباریوم ایجاد می‌شوند.

بر اساس گزارش‌ها، توسعه‌دهندگان شیبا اینو مرحله راه‌اندازی مجدد شیباریوم را از ظهر دیروز آغاز کرده‌اند. شیتوشی کوساما نهایتا در بیانیه خود از ارتش شیبا اینو تشکر کرد که با وجود اتفاقات اخیر همزمان با تلاش توسعه‌دهندگان برای بازگرداندن اوضاع شیباریوم به حالت عادی به خوبی در حال مقابله با فاد (FUD، مخفف ترس، عدم اطمینان و تردید) در فضای ارزهای دیجیتال بوده‌اند.

سه‌شنبه هفته گذشته پس از مدت‌ها گمانه‌زنی سرانجام شبکه شیباریوم راه‌اندازی شد، اما برخلاف انتظارات یک خطای فنی قابل‌توجه در این شبکه باعث ترس و نگرانی جامعه کریپتو شد. با این اتفاق جوّ روانی منفی در این اکوسیستم حکم‌فرما شد و تمام رشدی که ارز دیجیتال شیبا اینو در ماه اخیر کرده بود به‌یک‌باره از دست رفت. از آن زمان به بعد شیبا اینو ۲۵.۸۱ درصد افت قیمت داشته است. در حال حاضر این میم کوین محبوب اندکی از قیمت خود را بازگردانده است. هم‌کنون شیبا اینو با یک رشد قیمت ۷.۳۰ درصدی با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۴۴ دلار معامله می‌شود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:U.Today