پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالافزایش بیش از ۳۰۰ درصدی تراکنش نهنگ‌های ارز دیجیتال شیبا اینو؛ آیا بازار صعودی در راه است؟
افزایش بیش از ۳۰۰ درصدی تراکنش نهنگ‌های ارز دیجیتال شیبا اینو؛ آیا بازار صعودی در راه است؟ عکس

افزایش بیش از ۳۰۰ درصدی تراکنش نهنگ‌های ارز دیجیتال شیبا اینو؛ آیا بازار صعودی در راه است؟

September 4, 2023
9
0

به نظر می‌رسد که راهکار لایه ۲ اکوسیستم شیبا اینو توانسته دوباره باعث افزایش فعالیت سرمایه‌گذاران شود. بر اساس داده‌های پلت‌فرم اینتودی‌بلاک (IntoTheBlock)، تراکنش‌های بزرگ شیبا اینو به میزان ۳۳۵ درصد افزایش یافته است. تراکنش‌های بزرگ در این شبکه تراکنش‌هایی در نظر گرفته شده‌اند که در آن میم کوینی به ارزش ۱۰۰ هزار دلار یا بیش‌تر جابه‌جا شده باشد. میزان ۳۳۵ درصدی افزایش تراکنش‌های بزرگ معادل ۲۹.۴ میلیون دلار ارز دیجیتال شیبا اینو است که در تراکنش‌های اخیر به دست نهنگ‌ها جابه‌جا شده است.

داده‌های پلت‌فرم تجزیه و تحلیل بلاک‌چین نشان می‌دهد که بیش از ۳.۷۵ تریلیون توکن شیبا اینو در این معاملات بزرگ منتقل شده است. در همین حال، حجم معاملات روزانه نیز حدود ۵.۳۲ تریلیون توکن شیبا اینو بوده است. موضوعی که به خوبی خبر از قوت گرفتن دوباره‌ی فعالیت‌ها در شبکه شیباریوم می‌دهد.

شبکه شیباریوم با هدف حل مسئله مقیاس‌پذیری و پایین آوردن هزینه‌های تراکنش کار خود را شروع کرد. راهکار لایه ۲ همچنین قرار است استفاده‌های بیشتری برای شیبا اینو در پرداخت‌ها و اپلیکیشن‌ها به وجود بیاورد. میزان چشمگیر تراکنش‌های بزرگ و حجم کلی معاملات نیز نشان می‌دهد که معامله‌گران و توسعه‌دهندگان به‌یک میزان در فعالیت‌های این شبکه بلاک‌چیت دخیل شده‌اند. در همین این‌طور به‌نظر می‌آید که قوت گرفتن علاقه‌ی دوباره به میم کوین محبوب پتانسیل ارز دیجیتال شیبا اینو برای حرکت‌ به سمت‌ قیمت‌های بالاتر را نشان می‌دهد.

با این حال، همچنان برای قضاوت زود است و باید منتظر ماند. اما معیارها به‌طور غیرقابل‌انکاری از افزایش فعالیت‌های اکوسیستم شیبا اینو خبر می‌دهد. به نظر می‌رسد که ورود شیباریوم که مدت‌ها مورد انتظار بود، بالاخره توانسته باشد ضمن به هیجان آوردن ارتش شیبا اینو، حجم معاملات این اکوسیستم را نیز بالا ببرد.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Watcher Guru