پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالرشد قیمت ۱۹ درصدی ارز دیجیتال بون ظرف ۴۸ ساعت
رشد قیمت ۱۹ درصدی ارز دیجیتال بون ظرف ۴۸ ساعت عکس

رشد قیمت ۱۹ درصدی ارز دیجیتال بون ظرف ۴۸ ساعت

September 29, 2023
5
0

ارز دیجیتال بون (BONE) در روزهای اخیر عملکرد بی‌سابقه‌ای از خود به ثبت رسانده است. توکن بومی اکوسیستم شیبا اینو ظرف ۴۸ ساعت ۱۹ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. این توکن در همین حال، شاهد افزایش چشمگیر تعداد آدرس‌ها نیز بوده است. در رشد طوفانی قیمت بون، این توکن حدود ۱۹ درصد رشد قیمت داشت و با قیمت ۰.۹۳۲ دلار در بازار معامله شد. با این قیمت، ارز دیجیتال بون به بالاترین قیمت خود از ابتدای سپتامبر تا به حال رسید.

اما در کنار این، هیجان علاقه‌مندان به توکن بومی اکوسیستم شیبا اینو در همین موضوع خلاصه نمی‌شود. بلکه داده‌های پلت‌فرم اینتو دِ بلاک، نشان می‌دهد که عملکرد توکن بون در موارد مختلفی رشد داشته است؛ از افزاش تراکنش‌ها تا معیارهای مربوط به آدرس‌ها و موارد دیگر که همگی مسیر صعودی طی کرده‌اند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

نهنگ مرموز بعد از فروش تمام توکن‌های شیبا اینو و بون، روی پپه سرمایه‌گذاری کرد

خروج ۴.۵ تریلیون توکن شیبا اینو از صرافی بیت‌ ویوو؛ ادامه پذیرش رمزارزهای شبکه شیباریوم

تعداد آدرس‌های فعال توکن بون در ۴۸ ساعت اخیر رشد قابل‌توجه ۸۵.۳ درصدی را داشته است. در حال حاضر، تعداد آدرس‌های فعال روزانه این توکن به ۱۰۶۰ آدرس رسیده است. علاوه بر این، میزان افزایش آدرس‌های جدید ارز دیجیتال بون نیز دو برابر شده است. در واقع، هم‌اکنون روزانه ۱۷۰ آدرس جدید به دارندگان توکن بون اضافه می‌شود. در همین حال، تعداد آدرس‌های بون غیرِ صفر نیز در دو روز اخیر رشد ۱۵۰ درصدی را داشته است.

افزایش چشمگیر قیمت و فعالیت‌های مربوط به ارز دیجیتال بون را می‌توان به یک اتفاق پیرامون این توکن نسبت داد. روز چهارشنبه یک اعلامیه مهم از سوی تیم اکوسیستم شیبا اینو منتشر شد. این تغییر جدید مربوط به انصراف از مالکیت قرارداد توکن بون بود. به این ترتیب، با این به‌روزرسانی مالک، کنترل قرارداد را ترک کرده و ارز دیجیتال بون نیز به یک توکن کاملا غیرمتمرکز و بدون هیچگونه تغییر یا دستکاری احتمالی تبدیل می‌شود.

هرچند ارز دیجیتال بون در ساعات اخیر افت قیمت ۱.۹ درصدی داشته و به قیمت ۰.۸۳۹ دلار رسیده، اما همچنان در نمودارهای هفتگی با رشد قیمت ۷.۱۸ درصدی در حالت سبز قرار دارد. حالا ارتش شیبا اینو و و سایر علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال با دقت تمام اتفاقات پیرامون ارز دیجیتال بون را دنبال می‌کنند تا ببینند این توکن در ادامه چه مسیری را دنبال می‌کند.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:U.Today