پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالتحلیل جی‌اووی کپیتال: رشد ۲۵۳۰ درصدی شیبا اینو تا سال ۲۰۲۸
تحلیل جی‌اووی کپیتال: رشد ۲۵۳۰ درصدی شیبا اینو تا سال ۲۰۲۸ عکس

تحلیل جی‌اووی کپیتال: رشد ۲۵۳۰ درصدی شیبا اینو تا سال ۲۰۲۸

July 26, 2023
302
0

پلتفرم جی‌اووی کپیتال (Gov Capital) در جدیدترین تحلیل خود قیمت و آینده ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) را تا تابستان سال ۲۰۲۸ پیش‌بینی کرده است. اما با کمال تأسف بسیاری از هواداران و اعضای جامعه شیبا اینو این پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاکچین اصلا انتظار ندارد قیمت توکن SHIB به یک سِنت یا یک دلار برسد. با این حال، جی‌اووی کپیتال محاسبه کرد که قیمت این رمزارز از بالاترین قیمت خود، ۰.۰۰۰۰۸۶۱۶ فراتر خواهد رفت.

جی‌اووی کپیتال قیمت توکن SHIB را با استفاده از الگوریتم یادگیری عمیق خود تا تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۲۸ (۵ مرداد ۱۴۰۷)، یعنی دقیقا پنج سال دیگر پیش‌بینی کرده است. طبق داده‌های این پلتفرم ارز دیجیتال شیبا اینو در این تاریخ به قیمت ۰.۰۰۲۰۷ دلار معامله می‌شود. به این ترتیب، در آن زمان قیمت میم کوین محبوب با نشان سگ شیبا اینو یک رشد چشمگیر ۲۵۳۰.۲۴ درصدی را نسبت به قیمت فعلی خود خواهد داشت. در حقیقت این پلتفرم پیش‌بینی می‌کند که توکنSHIB تا سپتامبر سال ۲۰۲۶ وارد حیطه‌ی سه صفر شود.

اما طبق یافته‌های جی‌اووی کپیتال ارز دیجیتال شیبا اینو ممکن است به این زودی به قیمت ۰.۱ یا ۱ دلار نرسد. اما این نکته را نیز باید در نظر گرفت که الگوریتم یادگیری عمیق احتمالا تمام اطلاعات ضروری برای این تخمین‌ را در اختیار نداشته است. الگوریتم یادگیری عمیق برای محاسبه قیمت شیبا اینو در سال‌های آینده به کار افتادن شبکه شیباریوم (Shibarium) و مکانیسم توکن‌سوزی‌ جدیدی که به همراه راه‌اندازی این شبکه آغاز می‌شود را نادیده گرفته است.

هواداران توکن‌سوزی عقیده دارند که با سوزاندن توکن‌های در گردش و خارج کردن آنها از شبکه، ارزش این میم کوین افزایش می‌یابد. در همین حال، انتظار می‌رود که شبکه شیباریوم کاربردهای بیش‌تری برای میم کوین شیبا اینو به همراه بیاورد. این ممکن است باعث افزایش کاربران و در نتیجه افزایش قیمت توکن SHIB شود.

علاوه بر این، شایعه‌هایی وجود دارد که مکانیسم جدید توکن‌سوزی می‌تواند هر ماه تریلیون‌ها توکن شیبا اینو بسوزاند. با میزان فعلی توکن‌سوزی بخش قابل‌توجهی رمزارزهای در گردش کاهش پیدا می‌کند که مسلما به افزایش قیمت‌ منجر می‌شود. بنابراین، وقتی که شبکه شیباریوم و مکانیسم توکن‌سوزی جدید شیبا اینو را وارد معادله کنیم، دست یافتن به نقطه‌عطف ۰.۰۱ دلاری چندان غیرقابل‌دسترسی نخواهد بود.

با این حال، همچنان اطلاعات کافی در مورد طرز کار شبکه شیباریوم یا مکانیسم توکن‌سوزی جدید نداریم. شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی اکوسیستم شیبا اینو اعلام کرده که ممکن است در ماه آگوست (مرداد) شبکه اصلی شیباریوم به همراه سند ورلد‌پیپر (Worldpaper) را عرضه کند. در سند وردلدپیپر قرار است جزئیات کامل اکوسیستم شیبا اینو از جمله توکن‌ها، پلتفرم‌ها، مکانیسم توکن‌سوزی، خدمات و همین‌طور خود شیباریوم در اختیار جامعه شیبا اینو قرار داده شود.

به هر حال، تا آن زمان، نمی‌توان بر اساس شایعات و گمانه‌زنی‌ها در این مورد نظر قطعی داد. اما بسیاری از هواداران شیبا اینو پیش‌بینی کرده‌اند که انتظاراتشان از این میم کوین برآورده خواهد شد. در هر حال، تنها مورد قطعی در مورد شیبا اینو این است که در زمانی در سال ۲۰۲۳ شیباریوم راه‌اندازی می‌شود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:watcher.guru