پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالهجوم سرمایه‌گذاران به پیش‌فروش توکن پامردوج (POMD)
هجوم سرمایه‌گذاران به پیش‌فروش توکن پامردوج (POMD) عکس

هجوم سرمایه‌گذاران به پیش‌فروش توکن پامردوج (POMD)

July 30, 2023
1469
0

با وجود نقدینگی زیادی که میم کوین محبوب شیبا اینو (Shiba Inu) دارد، سرمایه‌گذاران اولیه این ارز دیجیتال توانستند به سودهای سرشاری دست پیدا کنند. حال سرمایه‌گذاران به پیش‌فروش توکن پامردوج (Pomerdoge) با نماد POMD هجوم آورده‌اند، توکن بومی بازی به همین نام که می‌تواند یک سرمایه‌گذاری سودآور برای بسیاری از کوسه‌ها و دلفین‌های‌ شیبا اینا و بقیه‌ سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال باشد.
قیمت شیبا اینو (SHIB) در سال گذشته حدود ۲۶.۹ درصد افت داشته است، همین باعث شد که بسیاری از صاحبان و سرمایه‌گذاران این میم کوین به فکر سرمایه‌گذاری روی رمزارزهای دیگر بیافتند. پایین آمدن ۳۱.۶۸ درصدی حجم معاملات این ارز دیجیتال تنها ظرف یک‌ شبانه‌روز نیز گویای همین مسئله است.

شیبا اینو هم‌اکنون با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۸۶۴ دلار معامله‌ می‌شود. ارزش بازار این رمزارز نیز ۴.۶ میلیارد دلار است. حال که سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال به دنبال گزینه‌های تازه‌ای برای سرمایه‌گذاری می‌گردند، توکن پامردوج (POMD) در مقابل چشمان مشتاق آنها خودنمایی می‌کند.

پامردوج یک بازی کسب درآمد (P2E) است که هم‌اکنون در مرحله پیش‌فروش قرار دارد. این بازی رقابت و NFT را با یکدیگر ترکیب کرده و فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال به وجود آورده است. پتانسیل پامردوج به عقیده تحلیل‌گران نیز بالا است، احتمالا با هجوم هرچه بیش‌تر سرمایه‌گذاران و اینفلوئنسرهای بازار کریپتو شاهد افزایش تقاضا برای این توکن خواهیم بود. مجموعه محدود ۷،۷۷۷ توکن غیرقابل معاوضه (NFT) نیز می‌تواند به بالا رفتن ارز این توکن جذاب کمک کند. در همین همال، رمزارز پامردوج با عرضه کل ۱،۷۷۷،۷۷۷،۷۷۷ توکنی می‌تواند فضای کافی برای سودهای بالا را به وجود بیاورد.

همین موضوع می‌تواند به سرمایه‌گذارانی که در پیش‌فروش NFTهای پامردوج سرمایه‌گذاری کرده‌اند، فرصت بی‌نظیری برای داشتن توکن‌های ارزشمندی را می‌دهد. سرمایه‌گذاران اولیه این توکن در آینده سهمی از درآمدهای بازی را به نسبت توکن‌هایی که خریداری کرده‌اند به دست می‌آورند. علاوه بر این، هجوم سرمایه‌گذاران به پیش‌فروش دلیل دیگری نیز دارد و آن هم وجود جوایز هفتگی و جایزه مگا پامر که به ترتیب ۱۰۰ هزار و ۵۰ هزار دلاری است.

شرکت‌های حوزه ارزهای دیجیتال سولیدپروف (SolidProof) و سایبراسکوپ (Cyberscope)، قبلا اعتبار و امنیت توکن پامردوج را تأیید کرده‌اند تا بسیاری از میلیونرهای شیبا اینو به سمت این توکن نوظهور کشانده شوند.
قیمت فعلی هر توکن پامردوج ۰.۰۰۷ دلار است که با این توکن‌ها خریداران فرصت پیش‌خرید NFTها و خرید از بازار پامردوج را خواهند داشت. تحلیل‌گران یک پیش‌فروش بزرگ را برای پامردوج پیش‌بینی کرده‌اند.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:crypto.news