پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالکارگر سابق انبار که با سرمایه‌گذاری روی رمزارز شیبا اینو میلیونر شده بود، بازنشسته شد
کارگر سابق انبار که با سرمایه‌گذاری روی رمزارز شیبا اینو میلیونر شده بود، بازنشسته شد عکس

کارگر سابق انبار که با سرمایه‌گذاری روی رمزارز شیبا اینو میلیونر شده بود، بازنشسته شد

August 7, 2023
309
0

رمزارز شیبا اینو (Shiba Inu)، شیب (SHIB) در سال‌های پس از راه‌اندازی پروژه، توانسته بسیاری از اولین سرمایه‌گذارانش را میلیونر کند. یکی از این افراد یک کارگر انبار است که در سال ۲۰۲۰، روی این ارز دیجیتال ۶ هزار پوند (۷،۶۱۸ دلار) سرمایه‌گذاری کرده بود. این کارگر اعلام کرد که در سن ۳۵ سالگی تصمیم به بازنشستگی از شغلش گرفته است.

این سرمایه‌گذار اولیه رمزارز شیبا اینو در سال ۲۰۲۰ یک سرمایه‌گذاری پرخطر انجام داده بود، اما خیلی زود ثابت شد که انتخاب او درست بوده است. رمزارز شیبا اینو در کم‌تر از یک سال بعد در سال ۲۰۲۱ او را به سود هنگفت ۷۰۰ هزار درصدی رساند تا سرمایه‌گذاری او در مدتی کوتاه به بیش از ۵۳ میلیون دلار تبدیل شود.

این کارگر سابق انبار گفت که پس از خواندن کاغذ سفید این ارز دیجیتال که به ووف پیپر (Woofpaper) نیز مشهور است، با میم کوین شیبا اینو آشنا شد. ریوشی، خالق شیبا اینو این سند را در آگوست ۲۰۲۰ (مرداد ۱۳۹۹) منتشر کرده بود. ریوشی در این سند توضیح داده بود که پروژه شیبا اینو قرار است به عنوان یک ارز دیجیتال و یک پلتفرم غیرمتمرکز برای فناوری‌های دیگر از جمله قراردادهای هوشمند عمل کند.

این کارگر سابق انبار در این مورد گفت:

بعد از خواندنش وسوسه شدم. فقط کلماتی که نوشته بود را باور کرده بودم، همین.

سرمایه‌گذار ۳۵ ساله‌ رمزارز شیبا اینو در مورد کسب سود میلیونی از راه سرمایه‌گذاری اولیه روی رمزارزها نیز توضیح داد:

من از خانواده کاملا فقیری می‌آیم. پس هیچ‌وقت حتی نمی‌توانستم داشتن این‌ همه پول را حتی توی خواب و خیال هم ببینم.

رمزارز شیبا اینو در بیش‌تر سال ۲۰۲۱ یک روند نزولی قیمت را طی کرده است. با این حال، با وجود پروژه‌های متعددی که در اکوسیستم شیب راه‌اندازی می‌شوند، قیمت این ارز دیجیتال ممکن است بار دیگر یک رشد قابل‌توجه را تجربه کند. گفته می‌شود که تیم توسعه‌دهنده شیبا اینو خود را برای معرفی رسمی شبکه شیباریوم آماده می‌کند. پروژه قابل‌انتظار دیگر اکوسیستم شیبا اینو آغاز به کار سیستم‌ هؤیت دیجیتال بلاکچینی است. موضوع دیگر اینکه تیم ارز دیجیتال شیبا اینو در آستانه راه‌اندازی پروژه متاورس خود نیز قرار دارد.

رمزارز شیبا اینو هم‌اکنون در سطحی نزدیک به قبل از رشد قیمت‌ سال ۲۰۲۱ معامله می‌شود. با این حال، اگر این میم کوین بار دیگر به بالاترین قیمت خود برسد، ممکن است دوباره سود قابل‌توجهی را نصیب سرمایه‌گذاران قدیمی خود کند. رمزارز شیبا اینو در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۶۴ دلار معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت اخیر ۵ درصد افزایش قیمت داشته است.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Watcher Guru