پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالسرمایه‌گذار شیبا اینو از استراتژی معاملاتی می‌گوید که ۵.۷ میلیارد دلار درآمد داشت
سرمایه‌گذار شیبا اینو از استراتژی معاملاتی می‌گوید که ۵.۷ میلیارد دلار درآمد داشت عکس

سرمایه‌گذار شیبا اینو از استراتژی معاملاتی می‌گوید که ۵.۷ میلیارد دلار درآمد داشت

October 3, 2023
49
0

شیبا اینو (Shiba Inu) با نماد شیب (SHIB) یکی از ارزهای دیجیتال برتر بازار و دومین میم‌ کوین مهم بازار است. این سکه دیجیتال در ماه‌های اول عرضه برخی از سرمایه‌گذارانش را میلیونر و حتی میلیاردر کرد. یکی از سرمایه‌گذاران اولیه از این می‌گوید که چگونه سرمایه‌گذاری ۸ هزار دلاری خود را به ۵.۷ میلیارد دلار تبدیل کرده است.

کیف پول این سرمایه‌گذار اولیه شیب تنها در طی ۱۴ ماه پس از اولین سرمایه‌گذاری، بازدهی خارق‌العاده ۷ میلیون درصدی داشت. سفر پرماجرا و شگفت‌انگیز این کیف پول از ماه آگوست سال ۲۰۲۰ شروع شد. این سرمایه‌گذار در آن زمان ۸ هزار دلار بر روی رمزارزِ نوظهور شیبا اینو سرمایه‌گذاری کرد. صاحب کیف پول قطعا در آن روزها به سختی می‌توانست روزی را تصور کند که سرمایه‌گذاری‌اش به یک داستان موفقیت شگفت‌انگیز در بازارهای مالی تبدیل می‌شود.

رمزارز شیب تا اکتبر ۲۰۲۱، همچون بازار کلی ارزهای دیجیتال وارد یک روند صعودی فوق‌العاده شد. در آن زمان، رشد قیمت شیبا اینو رکورد زد و از مرز رشد قیمت ۱۰۰۰ درصدی نیز گذشت. به این ترتیب، قیمت این میم کوین به بالاترین قیمت خود که همچنان پابرجاست، ۰.۰۰۰۰۸۶۱۵۸۸۳۷ دلار رسید.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

معامله ‌گر زیرکی که با سرمایه‌گذاری ۳۲۰۰ دلاری ظرف سه هفته ۳۱۳ هزار دلار به دست آورد

کارگر سابق انبار که با سرمایه‌گذاری روی رمزارز شیبا اینو میلیونر شده بود، بازنشسته شد

شگفت‌انگیزتر اینکه این افزایش قیمت باورنکردنی تنها در طی ۴۰۰ روز اتفاق افتاده بود. این بازگشت سرمایه‌ بی‌سابقه دنیای مالی را غافلگیر کرد. حتی برخی از صاحب‌نظران و علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال این سرمایه‌گذاری را «بزرگ‌ترین تجارت فردی در تمام دوران‌ها» » دانستند.

این سرمایه‌گذار اما یک معامله‌گر عادی نبود که ناگهان از روی خوش‌شانسی به یک سود هنگفت رسیده باشد، بلکه او سابقه طولانی در عرصه ارزهای دیجیتال داشت و از سال ۲۰۱۱، یعنی از اولین سال‌های ظهور ارزهای دیجیتال وارد این حوزه شده بود. خود او تأیید می‌کند که قبل از اینکه با شیبا اینو میلیاردر شود نیز سود چشمگیری از بازار ارز دیجیتال به جیب زده بود. این سرمایه‌گذار تأکید دارد که هیچ‌وقت هیچ اطلاعات محرمانه یا خصوصی از درون تیم توسعه‌دهنده شیبا اینو در اختیار نداشته است.

در واقع، همکاران این سرمایه‌گذار اولیه بیت‌کوین بودند که ارز دیجیتال شیبا اینو را به او معرفی کردند. این دوست و همکاران از عبارت «قاتل دوج کوین» برای معرفی میم کوین جدید استفاده کرده بودند. خود سرمایه‌گذار تأیید می‌کند که هیچ سرمایه‌گذاری روی دوج کوین انجام نداده است.

مدتی بعد از سرمایه‌گذاری ۸ هزار دلاری، بازار رمزارز شیب وارد دوران نزولی شد و افت قیمت زیادی را تجربه کرد. دوستان او تصمیم گرفتند به سرعت ارزهای دیجیتال خود را بفروشند تا ضرر خودشان را به حداقل برسانند. اما او تصمیم گرفت مقاومت کند و همچنان میم کوین‌هایش را نگه دارد. سرمایه‌گذار میلیاردر تأکید دارد که نقش ارتش شیبا اینو و اعضای جامعه حامیان رمزارز شی در این تصمیم او اهمیت زیادی داشته است.

علاوه بر این، ماجرای کلاهبرداری‌هایی که با نام شیبا اینو در دورانی در سال ۲۰۲۱ در پیام‌رسان تلگرام انجام می‌گرفت باعث نگرانی بسیاری از علاقه‌مندان این ارز دیجیتال شده بود. حتی دوستان او مشکوک شده بودند که ممکن است پای یک کلاهبرداری راگ پول در کار باشد. با این حال، او که تصمیم گرفته بود به ندای قلبش گوش دهد، همچنان باور و اعتمادش به سرمایه‌گذاری خودش را از دست نداده بود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Watcher Guru