پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالتوییتر حساب کاربری Shiba Inu Burn شیبا اینو را به حالت تعلیق درآورد
توییتر حساب کاربری Shiba Inu Burn شیبا اینو را به حالت تعلیق درآورد عکس

توییتر حساب کاربری Shiba Inu Burn شیبا اینو را به حالت تعلیق درآورد

June 25, 2023
8
0

حساب کاربری ردیاب توکن‌سوزی شیبا اینو (Shiba Inu Burn) در توییتر روز شنبه، ۲۴ جون (۳ تیر) به صورت غیرمنتظره‌ای به حالت تعلیق درآمد. حساب کاربری شیبا اینو قبل از تعلیق یک هشدار را از پلتفرم توسعه توییتر دریافت کرده بود. در این هشدار عنوان شده بود که این حساب کاربری دستورالعمل‌های پلتفرم اجتماعی توییتر را زیرپا گذاشته است. با این حال، گردانندگان ردیاب توکن‌سوزی شیبا اینو از تعلیق اخیر شگفت‌زده شدند؛ چرا که هنوز ایمیلی در مورد نقض ذکرشده در هشدار دریافت نکرده‌اند.

علاوه بر این، مدیران حساب کاربری هنوز موفق به ارسال تیکت پشتیبانی برای رفع مشکل نشده‌اند. توکن‌سوزی فرایندی برای کاهش عرضه‌ کلی ارزهای دیجیتال است که طی آن تعدادی از توکن‌ها از چرخه‌ی پروژه کنار گذاشته می‌شوند. توکن‌سوزی با هدف افزایش قیمت و همین‌طور جلب‌توجه و اعتماد سرمایه‌گذاران انجام می‌شود. ارز دیجیتال شیبا اینو نیز یکی از رمزارزهایی است که از یک تکنیک توکن‌سوزی خاص و منحصر به فرد استفاده می‌کند.

در همین رابطه بخوانید:

بعد از توییت ایلان ماسک، توییتر حساب کاربری مرتبط به میم‌ کوین باب را به حالت تعلیق درآورد

مدیران حساب کاربری Shiba Inu Burn در واکنش به تعلیق تصمیم گرفته‌اند با لیندا کارینو و ایلان ماسک تماس بگیرند. لیندا یاکارینو پس از استعفای ماسک، به عنوان مدیرعامل شرکت توییتر برگزیده شد. حالا مدیران حساب کاربری Shiba Inu Burn برای اینکه بتوانند راه‌حلی برای حل مشکل خود پیدا کنند کارینو و ماسک را به پست‌های درخواست کمک خود تگ کرده‌اند. با این حال، هیچ‌کدام به این تلاش‌ها پاسخ نداده‌اند.

تعلیق ناگهانی Shiba Inu Burn باعث شگفتی فعالان و حامیان کریپتو نیز شده است و بسیاری از کاربران خواستار شفافیت بیش‌تر در دستورالعمل‌های این پلتفرم شبکه اجتماعی هستند. در همین حال با توجه به اینکه توییتر همچنان هیچ توضیحی در مورد تعلیق این حساب کاربری نداده، بحث‌ها و گمانه‌زنی‌های زیادی مطرح شده‌اند.

تعلیق حساب کاربری Shiba Inu Burn نمونه‌ دیگری از چالش‌های زیاد حساب‌های کاربری ارزهای دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی است. توییتر هفته قبل حساب کاربری Explain This Bob را به حالت تعلیق درآورد. این حساب کاربری یک ربات هوش مصنوعی با ۴۰۲ هزار دنبال‌کننده است، اما ظاهرا ایلان ماسک، مالک شرکت توییتر مشکوک به کلاهبرداری این پروژه و میم کوین مرتبط به آن میم‌ کوین باب (BOB) است. ماسک عقیده دارد که این ربات یک ابزار روابط عمومی برای بازاریابی و افزایش قیمت میم کوین باب بوده است. پس از تعلیق حساب کاربری میم کوین باب بسیاری با هشتگ FREEBOB از توییتر خواستند هرچه زودتر این حساب کاربری را آزاد کند.

منابع:crypto