پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالبا نزدیکی آغاز پروژه هویت دیجیتال، قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو بالا رفت
با نزدیکی آغاز پروژه هویت دیجیتال، قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو بالا رفت عکس

با نزدیکی آغاز پروژه هویت دیجیتال، قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو بالا رفت

October 29, 2023
230
0

توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال شیبا اینو (Shiba Inu) اعلام کرده‌اند که هم‌اکنون آماده آغاز پروژه هویت دیجیتال خود در بلاک‌چین هستند. پروژه‌ای جاه‌طلبانه که می‌تواند ضمن افزایش کاربردهای این اکوسیستم به پذیرش هرچه بیش‌تر توکن‌های بومی شبکه، شیبا اینو (SHIB) و بون (BONE) نیز کمک می‌کند.

حساب رسمی شیبا اینو در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) روز گذشته یک تیزر تبلیغاتی منتشر کرد. در این ویدئو گفته شده بود که قرار است طی ۷۲ ساعت آینده پروژه هویت دیجیتال این اکوسیستم موسوم به هویت شیب (Shib Identity) راه‌اندازی شود. هرچند همچنان جزئیات بیش‌تری از این پروژه هویت دیجیتال منتشر نشده، اما به گفته توسعه‌دهندگان، قرار است تحول انقلابی در حوزه بلاک‌چین به وجود بیاورد. توسعه‌دهندگان پروژه پیش از این، ۵ هزار دلار شیبا اینو را بین اعضای جامعه توزیع کرده بودند.

شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی اکوسیستم شیبا اینو عنوان کرد که این پروژه قرار است یکی از بسیاری از پیشرفت‌های هیجان‌انگیز این اکوسیستم باشد. او گفت:

ما چیزهای زیادی در چشم‌انداز خود داریم که به تحقق جهانی صلح‌آمیز با شالوده شیبا اینو کمک می‌کند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

شیتوشی کوساما به‌جای توکن‌سوزی از پذیرش گسترده‌تر شبکه حمایت کرد

بوئنوس آیرس کارت‌ شناسایی دیجیتال در اختیار شهروندانش قرار می‌دهد

کال دایریا، یکی دیگر از توسعه‌دهندگان‌ اکوسیستم شیبا اینو نیز در این خصوص گفت که این پروژه اولین گام‌ها به سوی یک هویت دیجیتال خودمختار است. انتشار تیزر جدید شیبا اینو باعث خوش‌بینی‌ زیادی بین ارتش شیبا اینو شده است و حتی چندین فعال مهم این اکوسیستم اعلام کرده‌اند که با هیجان فراوان منتظر کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص این پروژه هستند.

انتشار اخبار جدید با برنامه پیشین این پروژه در خصوص گنجاندن هویت خودمختار (SSI) در تمام پروژه‌های شیبا اینو همخوانی دارد. کوساما پیش‌تر اوایل مرداد جزئیاتی از این پروژه را اعلام کرده بود. او گفته بود که هدف از این پروژه بلاک‌چین محور این است که هویتی ثابت را برای تمامی پروژه‌های اکوسیستم شیبا اینو به کاربران ارائه دهد و بتواند اعتماد هرچه بیش‌تر کاربران و دولت‌ها را به دست بیاورد.

در همین حال، این پروژه‌ها همه قرار است شیبا اینو را به یک توکن همه‌کار تبدیل کنند. این اکوسیستم پیش‌تر توانسته بود با موفقیت راهکار لایه دوم بلاکچین شیباریوم را راه‌اندازی کند. آغاز به کار این شبکه یک نقطه عطف مهم در تاریخچه اکوسیستم به حساب می‌آید.

شبکه اصلی شیباریوم توانسته به پذیرش بیش‌تر توکن‌های بومی اکوسیستم کمک زیادی کند. اخیرا داده‌های پلت‌فرم شیباریوم‌اسکن از انجام ۳ میلیون تراکنش بر روی این بستر خبر داده بود. در همین حال، داده‌های پلت‌فرم بین‌کریپتو (BeInCrypto) نیز نشان می‌دهد که انتشار اخبار جدید باعث افزایش قیمت ۲ درصدی ارز دیجیتال شیبا اینو شده است.

قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو هم‌اکنون به ۰.۰۰۰۰۰۸۰ دلار رسیده است. حرکت قیمت شیب از مدت‌ها پیش شروع شده بود. در نمودار هفتگی نیز توکن شیبا اینو رشد بیش از ۱۰ درصدی را نشان می‌دهد.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:beincrypto