پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالهیاهوی دوباره‌ نهنگ‌ها پیرامون ارز دیجیتال ریپل؛ قیمت XRP به ۰.۷ دلار می‌رسد؟
هیاهوی دوباره‌ نهنگ‌ها پیرامون ارز دیجیتال ریپل؛ قیمت XRP به ۰.۷ دلار می‌رسد؟ عکس

هیاهوی دوباره‌ نهنگ‌ها پیرامون ارز دیجیتال ریپل؛ قیمت XRP به ۰.۷ دلار می‌رسد؟

November 7, 2023
513
0

ریپل‌لبز در آخرین معاملات، ۶۰ میلیون توکن ریپل (XRP) را به یک کیف پول ناشناخته انتقال داده است. در همین حال، پلت‌فرم وال آلرت (Whale Alert) که فعالیت نهنگ‌های بازار را ردیابی می‌کند، داده‌های نجومی را آشکار کرده است که خبر از تراکنش‌های خیره‌کننده پیرامون این ارز دیجیتال می‌دهد.

بر اساس داده‌های بلاک‌چین، بیش از ۸۰ میلیون توکن ریپل در طی ۲۴ ساعت اخیر جابه‌جا شده، برخی از این توکن‌ها به صرافی‌های ارز دیجیتال و برخی دیگر نیز به کیف‌پول‌های ناشناخته منتقل شده‌اند. حجم بالای توکن‌های جابه‌جاشده باعث توجه بالای معامله‌گران و سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال شده است.

داده‌های وال آلرت نشان می‌دهد که تقریبا ۲۰.۷ میلیون توکن ریپل به صرافی بیت استمپ (Bitstamp) منتقل شده است. بیت استمپ، صرافی اروپایی است که دفتر مرکزی آن در کشور لوکزامبورگ قرار دارد. انتقال به صرافی بیت استمپ با یک کیف پول ناشناخته انجام شده است و مبلغ آن نیز ۱۴.۹ میلیون دلار بوده است. نکته جالب اینکه این کیف پول تا به امروز بیش از ۱۰۰ میلیون توکن XRP را به صرافی‌های ارز دیجیتال انتقال داده است.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

تکاپوی دوباره نهنگ‌های ریپل و بیت کوین؛ ماجرا از چه قرار است؟

رشد ۵ درصدی قیمت ارز دیجیتال ریپل بعد از رد درخواست تجدیدنظر SEC

از طرف دیگر، یک جابه‌جایی بزرگ دیگر نیز اخیرا جلب‌توجه کرده است. در این انتقال، امروز ۶۰ میلیون توکن از آدرس کیف پول ریپل‌لبز به یک کیف پول ناشناس منتقل شده است. مبلغ این مقدار توکن XRP با قیمت فعلی معادل ۴۲.۸۳ میلیون دلار است. این تراکنش‌ها کاملا با هیاهویی که اخیرا پیرامون اکوسیستم ریپل و این ارز دیجیتال کلیدی به راه‌ افتاده همخوانی دارد.

داده‌های مختلف بلاک‌چین از افزایش قیمت رمزارز XRP خبر می‌دهد. در ۲۴ ساعت گذشته قیمت این توکن ۰.۳۰ درصد رشد پیدا کرده است. ارز دیجیتال ریپل با رشد قیمت ۱۰.۲۰ درصدی در ۷ روز گذشته به قیمت ۰.۶۹۹۶ دلار رسیده است.

با هیجان فراوانی که پیرامون ریپل به وجود آمده، این ارز دیجیتال توانست جای بایننس کوین (BNB) را بگیرد و به یکی از چهار ارز دیجیتال برتر از لحاظ ارزش بازار تبدیل شود. پس از پیروزی شرکت ریپل‌لبز در پرونده حقوقی بر علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC)، این توکن شاهد افزایش چشمگیر قیمت، حجم معاملات و ارزش بازار بود. با این حال، امروز بایننس کوین توانست دوباره جایگاه خود را پس بگیرد تا رمزارز XRP دوباره به رتبه پنجم برترین ارزهای دیجیتال بازار به لحاظ ارزش بازار قرار گیرد.

روی هم رفته با توجه به روند صعودی ریپل و همین‌طور احساسات مثبتی که بر کل بازار حکم‌فرما است، بسیاری از تحلیل‌گران عقیده دارند که این رمزارز ممکن است در روزهای آینده وارد کانال ۰.۷ دلاری شود. با این حال، با وجود طبیعت همواره پرنوسان صنعت ارز دیجیتال، توصیه ما در پارسیان کریپتو به تمام معامله‌گران این است که تا جای ممکن با احتیاط عمل کنند.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:CoinGape