پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالرشد قیمت ارز دیجیتال پالیگان پس از فعالیت‌های غیرعادی نهنگ‌ها
رشد قیمت ارز دیجیتال پالیگان پس از فعالیت‌های غیرعادی نهنگ‌ها عکس

رشد قیمت ارز دیجیتال پالیگان پس از فعالیت‌های غیرعادی نهنگ‌ها

October 7, 2023
10
0

داده‌های پلت‌فرم سانتیمنت (Santiment) که فعالیت‌های بلاک‌چین را ردیابی می‌کند، نشان می‌دهد قیمت ارز دیجیتال پالیگان (MATIC) پس از انتقال ۲۰.۷ میلیون دلاری یک نهنگ افزایش یافته است. با این انتقال، قیمت پالیگان به بالاترین سطح خود از ماه آگوست (مرداد) تا به حال رسید.

به بنا به داد‌ه‌های سانتیمنت، در این انتقال ۳۷ میلیون توکن پالیگان از یک آدرس نهنگ به یک کیف پول با عمر ۳ ساله انتقال پیدا کرد. همزمان با این انتقال قیمت دوازدهمین ارز دیجیتال از لحاظ ارزش بازار با افزایش بیش از ۵ درصدی مواجه شد. این در حالی است که در همین زمان اکثر ارزهای دیجیتال بازار متحمل ضرر و زیان شدند.

در همین حال، گزارش پلت‌فرم سانتیمنت نشان می‌دهد که تراکنش اخیر، بزرگ‌ترین تراکنش شبکه پالیگان از ماه جولای (تیر) تا به امروز بوده است. داده‌های دیگر پلت‌فرم ردیاب فعالیت‌های بلاک‌چین، اینتو دِ بلاک (IntoTheBlock) نیز نشان می‌دهد که فعالیت نهنگ‌ها در این شبکه رشد چشمگیری داشته است. در واقع، پالیگان اخیرا شاهد رشد ۴۱۱.۷ درصدی حجم تراکنش‌های بزرگ بوده است. در مجموع این تراکنش‌ها میزان توکنی برابر با ۸۹.۴۵ میلیون دلار جابه‌جا شده است.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

توسعه‌دهندگان سولانا، کاردانو و پالیگان مخالفت‌شان با ادعای «اوراق بهادار» بودن ارزهای دیجیتال خود را اعلام کردند

پالیگان آی دی (Polygon ID) با همکاری پروتکل راریمو، در اتریوم در دسترس قرار می‌گیرد

پلت‌فرم اینتو دِ بلاک تراکنش‌های بیش از ۱۰۰ هزار دلاری را تراکنش‌های بزرگ قلمداد می‌کند. افزایش حجم تراکنش‌های بزرگ ضمن اینکه حس کلی نهنگ‌های بازار را نشان می‌دهد، از افزایش خرید و فروش‌های معامله‌گران سازمانی خبر می‌دهد.

قیمت از دیجیتال پالیگان پس از تغییر و تحولات اخیر حتی روز چهارشنبه به ۰.۶۰ دلار نیز رسید. با این افزایش قیمت، پالیگان در نمودار هفتگی رشد بیش از ۱۷ درصدی داشت. در واقع، پالیگان از ۲۸ سپتامبر (۶ مهر) تا به حال رشد قیمت پیوسته‌ای داشته است. این رمزارز از این تاریخ از ۷ روز، ۶ روز در نمودارها به حالت سبز درآمده است.

با این افزایش قیمت، ‌ارز دیجیتال پالیگان بالاخره سطح مقاومت قوی ۰.۵۴۴ دلاری را با موفقیت پشت سر گذاشت. پالیگان در هفته‌های اخیر نتوانسته بود از این سد محکم عبور کند. با این حال، قیمت پالیگان پس از اوج خود در روز چهارشنبه، دوباره اندکی افت کرد. هم‌اکنون پالیگان در بازار با قیمت ۰.۵۷ دلار معامله‌ می‌شود. هرچند در نمودار هفتگی همچنان رشد ۸.۷۹ درصدی را نشان می‌دهد.

اخیرا شبکه پالیگان ۲ راه‌اندازی شد. آغاز به کار این شبکه ضمن بهبود شبکه فعلی، کمک زیادی به ارتقای اکوسیستم از لحاظ مقیاس‌پذیری و امنیت می‌کند. در همین حال، بنا به گفته تیم توسعه‌دهنده، شبکه پالیگان پردازش تراکنش‌ها را سریع‌تر و هزینه‌ها را نیز پایین آورده و تجربه کاربری بهتری برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:U.Today