پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالنهنگ‌ها مشغول انباشت میم کوین پپه هستند
نهنگ‌ها مشغول انباشت میم کوین پپه هستند عکس

نهنگ‌ها مشغول انباشت میم کوین پپه هستند

June 8, 2023
19
0

از گزارش‌های اخیر این‌طور برمی‌آید که برخی از علاقه‌مندان میم کوین پپه (Pepe) از اصلاحات گسترده بازار ارزهای دیجیتال نهایتا استفاده را برده‌اند و دست به انباشت میلیون توکن‌ها زده‌اند. قیمت میم کوین پپه در ۲۴ ساعت گذشته با افزایش قیمت بیت کوین و آلت کوین‌ها بیش از ۱۴ درصد افزایش یافته است. گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا (SEC) روز ۶ جون (۱۴ خرداد) با شکایت از دو صرافی بزرگ صنعت کریپتو، بایننس و کوین بیس تلاطم سهمگینی را در بازار کریپتو به راه انداخت.

روز گذشته قیمت بیت کوین، پرچمدار ارزهای دیجیتال به 25351 دلار رسید و سایر توکن‌ها نیز افت قیمت قابل‌توجهی را تجربه کردند. قیمت میم کوین پپه به همین ترتیب دچار افت شد و به 0.000000981742 دلار رسید. حالا تراکنش‌های دو نهنگ تأثیرگذار پپه توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. این معامله‌های غیرمنتظره این گمانه‌زنی‌ را به وجود آورده که ممکن است دوباره همچون اوایل سال ۲۰۲۳ (زمستان ۱۴۰۲) شاهد احیای قیمت پپه باشیم.

تازه‌ترین اخبار ارزهای دیجیتال را پارسیان کریپتو دنبال کنید:

میم کوین چیست؟ بررسی میم کوین های آینده دار و انفجاری

شکایت سرمایه‌گذاران دوج کوین از ایلان ماسک به جرم دستکاری بازار

یکی از نهنگ‌های میم کوین پپه که با نام 0x31f5 شناخته می‌شود، با سرمایه‌گذاری 1.5 میلیون دلار یو‌اس‌دی‌سی (USDC) در مجموع 1.25 تریلیون توکن پپه خریداری کرده است. این نهنگ توکن پپه تراکنش خود را در قیمت 0.00000012 دلاری پپه و در پلتفرم دیبنک (Debank) انجام داده است. همزمان یک نهنگ دیگر به نام 0x37df هم 605 میلیارد توکن پپه به ارزش تقریبا 685000 دلار را از صرافی بایننس خارج کرد. این نهنگ نیز خرید خود را در قیمت 0.0000012 دلاری پپه انجام داده بود.

نهنگ میم کوین با نام 0x37df، در مجموع 605 میلیارد توکن پپه به ارزش تقریبا 685000 دلار خریدای کرده است

با این حال، نکته مهم این است که قیمت میم کوین پپه از زمان اوج خود در اوایل سال ۲۰۲۳ افت قابل‌توجهی را تجربه کرده است. بسیاری از معامله‌گران ارزهای دیجیتال نیز که در جستجوی فرصت‌های جدید بوده‌اند، تصمیم گرفته‌اند سراغ سایر میم کوین‌ها بروند.
آینده میم کوین پپه نیز مشخص نیست و به درستی دانسته نمی‌شود که آیا سرمایه‌گذاران و علاقه‌مندان به این میم کوین باید منتظر بازگشت قیمت این میم کوین باشند یا اینکه روند نزولی قیمت پپه ادامه خواهد داشت. به هر حال، علی‌رغم چالش‌های زیاد بازار کریپتو میم کوین پپه در ۳۰ روز اخیر شتاب مثبتی داشته است. با تغییر و تحولات بازار دیجیتال تنها زمان می‌تواند مشخص کند که پپه می‌تواند بار دیگر شکوه سابق خود را به دست بیاورد یا اینکه کم‌کم از نظرها محو ‌شود.

منابع:captainaltcoin