پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالبا افت قیمت پپه، سرمایه‌گذاران سراغ ارز دیجیتال ال هیپو (HIPP) رفتند
با افت قیمت پپه، سرمایه‌گذاران سراغ ارز دیجیتال ال هیپو (HIPP) رفتند عکس

با افت قیمت پپه، سرمایه‌گذاران سراغ ارز دیجیتال ال هیپو (HIPP) رفتند

August 23, 2023
56
0

پپه کوین (PEPE Coin)، میم کوین محبوب بازار ارزهای دیجیتال اخیرا افت شدید قیمت داشته و تمام علامت‌ها حاکی از آن است که سرمایه‌گذاران سراغ سایر میم‌ کوین‌های بازار از جمله ال هیپو (HIPP) رفته‌اند. قیمت پپه کوین از زمان راه‌اندازی و شروع تبلیغات از روز ۵ ماه می (۱۵ اردیبهشت) هیچ‌وقت یکسان نبوده است.

هیاهوی بسیاری که پیرامون این میم کوین در زمان انتشار به وجود آمد، پپه را به بالاترین قیمت خود ۰.۰۰۰۰۰۳۷۲ دلار رساند. هم‌اکنون پپه در بازار با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۱ دلار معامله می‌شود. این قیمت نشان می‌دهد که پپه حالا حدود ۷۰ درصد از ارزش خود نسبت به بالاترین قیمتش را از دست داده است.

نگاهی اجمالی به نمودارهای قیمت ۲۴ ساعته نیز نشان می‌دهد که پپه بیش از ۷.۷ درصد از ارزش خود را در بازه‌زمانی ۲۴ ساعته نیز از دست داده است. بیش‌ترین افت قیمت پپه دیشب بود که از قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۱۷ به قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۰۳ دلار رسید و بعدا رشد اندکی داشت.
سایر نمودارها از جمله نمودارهای قیمت هفتگی نیز نشان می‌دهد که پپه بیش از ۱۵ درصد از ارزش خود را در ۷ روز گذشته از دست داده و از قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۲۴ به قیمت فعلی رسیده است. طبق داده‌های کوین‌گکو (Coingecko) پپه در نمودارهای ماهانه و سه ‌ماه نیز در حالت قرمز قرار دارد. در حالی که قیمت پپه همچنان در حال افت است، حجم معاملات این میم کوین بالا رفته است. این موضوع نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران حالا تصمیم گرفته‌اند به سمت یک میم‌کوین دیگر بروند.

جدیدترین میم کوین بازار که سروصدای زیادی نیز به پا کرده، ال هیپو (El Hippo) با نماد اختصاری HIPP است. هرچند تنها یک هفته از عمر این میم کوین می‌گذرد، اما ال هیپو نشان داده که توانایی رقابت با سایر توکن‌های محبوب بازار میم کوین مانند پپه را دارد. توکن ال هیپو با وجود مدت اندکی که از آغاز به کارش می‌گذرد، توانسته به نقطه‌ عطف ۱۰۰۰ دارنده برسد و رشد قیمت ۱۰۰۰ درصدی نیز داشته است.

می‌توانید رمزارز HIPP را همین ‌حالا از طریق کیف‌پول‌های تراست ولت، متامسک یا یونی‌سواپ خریداری کنید. ابتدا باید اپلیکیشن تراست ولت را نصب کنید و سپس یک کیف پول جدید بسازید. در مرحله بعد باید کیف پول خود را به یونی‌سواپ متصل کنید (به دلیل محدودیت با آی.پی ایران بهتر است از ابزارهای تغییر آی.پی و وی‌پی‌ان‌ها استفاده کنید) و بعدا اتریوم یا تتر (USDT) بخرید و با توکن ال هیپو مبادله کنید.

تعداد توکن‌های رمزارز ال هیپو نیز مانند بیت‌کوین و اتریوم به مرور کم‌تر می‌شود. حداکثر عرضه توکن رمزارز ال هیپو ۷۷۷ تریلیون است که ۹۲.۱ درصد آن در استخرهای نقدینگی ریخته می‌شود. ۶.۹ درصد دیگر نیز در یک کیف پول چندامضایی نگهداری می‌شود و برای فهرست‌های متمرکز، پل‌های بلاک‌چین و استخرهای نقدینگی به کار می‌رود. نهایتا ۱ درصد از کل عرضه نیز بین دارندگان مجموعه $HIPP NFT به ‌صورت رایگان توزیع می‌شود.

پروژه ال هیپو هم‌اکنون در مرحله‌ی یکم نقشه‌‌راه خود قرار دارد، اما توانسته به ۱۰۰۰ دارنده فردی در کم‌تر از یک هفته برسد. هدف بعدی این پروژه ساخت انجمن El Hippo Oasis در دیسکورد است. رمزارز ال هیپو در حال حاضر در صرافی‌های غیرمتمرکز فهرست شده و به دنبال ثبت در صرافی‌های متمرکز است. قرارداد هوشمند این پروژه نیز تأیید شده تا هیچ‌گونه خطر احتمالی برای معامله‌گران نداشته باشد. در همین حال، ال هیپو انجمن‌های بزرگی در شبکه‌های اجتماعی اکس (توییتر) و تلگران نیز دارد و به مرور پیشرفت این پروژه در پلت‌فرم‌های ارز دیجیتال نیز بیش‌تر می شود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Beincrypto