پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالصرافی پکسفول امکان خرید و فروش بیت‌کوین با کارت‌های کاستکو را فراهم کرد
صرافی پکسفول امکان خرید و فروش بیت‌کوین با کارت‌های کاستکو را فراهم کرد عکس

صرافی پکسفول امکان خرید و فروش بیت‌کوین با کارت‌های کاستکو را فراهم کرد

October 10, 2023
7
0

صرافی پکسفول (Paxful) که نام آشنایی در حوزه معاملات همتا به همتای بیت کوین است، اعلام کرد که خدمات خود را گسترش داده و حالا به کاربران امکان خرید و فروش بیت‌کوین با استفاده از کارت‌های خرید شرکت کاستکو (Costco) را می‌دهد. برنامه جدید پکسفول با همکاری کاستکو نشان از تلاش روزافزون شرکت‌های بزرگ برای تنوع بخشیدن به راه‌های دسترسی به ارزهای دیجیتال دارد.

صرافی پکسفول که در سال ۲۰۱۵ تأسیس شد، برای مشتریان خود بستری برای انجام معاملات همتا به همتای بیت‌کوین را فراهم می‌کند. این شرکت ارائه‌دهنده بیش از ۳۰۰ روش پرداخت مختلف برای کاربران خود است. پکسفول یک پلت‌فرم امانی است که ضمن حفظ دارایی‌های کاربران تا زمان انجام توافق بین طرفین معامله، به مشتریان خود امکان انجام مبادلاتی ایمن و قابل اعتماد را می‌دهد.

کاستکو، غول خرده‌فروشی نیز به مشتریان خود امکان خرید و هدیه با استفاده از کارت‌های نقدی (Costco Cash) خود را می‌دهد. این کارت‌های عموما برای خرید از فروشگاه‌های کاستکو یا خرید آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند و حالا با همکاری شرکت پکسفول استفاده تازه‌تری نیز خواهند داشت.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

شرکت ویزا می‌خواهد کارمزد شبکه ارزهای دیجیتال را با کارت‌های خودش پرداخت کند

صرافی هنگ‌کنگی اولین کارت اعتباری رمزارزی نامحدود جهان را عرضه می‌کند

پلت‌فرم پکسفول حالا با ادغام تراکنش‌های بیت کوینی با کارت‌های نقدی طیف مشتریان خود را گسترش می‌دهد. پکسفول همچنین به کاربران خود این اجازه را می‌دهد که بدون پیمودن مسیرهای عادی که اکثر اوقات دشوار و پیچیده هستند، به سادگی خرید و فروش ارزهای دیجیتال را انجام دهند.

در همین حال، همکاری جدید تحول چشم‌انداز ارزهای دیجیتال را نشان می‌دهد. شرکت‌هایی مانند پکسفول با ترکیب کارت‌های نقدی خرده‌فروشی مانند کارت‌های کاستکو هر چه بیش‌تر به نزدیک شدن امور مالی سنتی و دیفای کمک می‌کنند. این فعل و انفعالات افزایش حضور ارزهای دیجیتال در معاملات روزانه و لزوم انعطاف شرکت‌ها برای فعالیت در این بازار نوظهور اما جذاب را نیز نشان می‌دهد.

هرچند که با ادغام تراکنش‌های بیت‌کوینی با استفاده از کارت‌های کاستکو به کاربران وعده مبادلات ساده‌ای داده می‌شود، اما همچنان توصیه به احتیاط می‌شود؛ چرا که پلت‌فرم‌های مبادلات همتا به همتا همواره ریسک کلاهبرداری و فعالیت‌های متقلبانه را دارند. هرچند پکسفول با سال‌ها تجربه تقریبا این ریسک‌ها را به حداقل رسانده، اما همیشه بررسی دقیق از سوی کاربران شرط اول هر معامله‌ای است.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Crypto.News