پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالیک نهنگ جدید ۲.۴ تریلیون شیبا اینو را از بایننس جابجا کرد؛ باید منتظر رشد قیمت باشیم؟
یک نهنگ جدید ۲.۴ تریلیون شیبا اینو را از بایننس جابجا کرد؛ باید منتظر رشد قیمت باشیم؟ عکس

یک نهنگ جدید ۲.۴ تریلیون شیبا اینو را از بایننس جابجا کرد؛ باید منتظر رشد قیمت باشیم؟

July 20, 2023
366
0

پلتفرم وال آلرت (Whale Alert) که فعالیت نهنگ‌های ارز دیجیتال را ردیابی می‌کند، اعلام کرد که امروز یک نهنگ  ۲.۴ تریلیون توکن شیبا اینو (SHIB) را از بایننس آمریکا (BinanceUS)، شعبه‌ آمریکای صرافی به یک کیف پول ناشناس منتقل کرده است. نهنگ‌های شیبا اینو مدتی است که در حال انباشت توکن‌های SHIB هستند. فعالیت نهنگ‌های شیبا اینو پس از این شدت گرفت که شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده اصلی اکوسیستم شیبا اینو اعلام کرد، ممکن است در ماه آگوست (مرداد) شبکه اصلی شیباریوم (Shibarium) را به همراه سند ورلد‌پیپر (Worldpaper) عرضه کند.

شیباریو، یک راهکار لایه دوم است که هدف آن بهبود اکوسیستم و همین‌طور افزایش سرعت تراکنش‌ها و کاهش کامزدها است. شبکه اصلی این راهکار نیز پاپی‌نت (PuppyNet) نام دارد. در سند وردلدپیپر نیز قرار است جزئیات کامل اکوسیستم شیبل اینو از جمله توکن‌ها، پلتفرم‌ها و خدمات و همین‌طور خود شیباریوم در اختیار جامعه شیبا اینو قرار داده شود.

اطلاعات پلتفرم اتراسکن (Etherscan) نشان داد که بایننس آمریکا در دو روز گذشته توکن SHIB را از کیف پول BinanceUS 2 به آدرس 0x058A ارسال کرده است. بنابراین، این آدرس احتمالا به خود صرافی تعلق داشته باشد. این آدرس کیف پول ۶۹ توکن مختلف به ارزش ۷۲.۶۲ میلیون دلار را نگه‌داری می‌کند.

بیش‌تر درباره نهنگ‌های شیبا اینو بخوانید:

حرکت سنگین یک نهنگ شیبا اینو؛ انتقال ۱٫۳۶۲ تریلیون شیبا به یک آدرس ناشناس

بیداری نهنگ خفته شیبا اینو؛ جابجایی ۱۰ تریلیون SHIB در دوره تثبیت قیمت

تعدادی از اعضای جامعه شیبا اینو این انتقال سنگین توکن‌های SHIB از بایننس آمریکا را به راه‌اندازی شیباریوم در ماه آینده نسبت داده‌اند. قیمت توکن بون شیباسواپ (Bone ShibaSwap) با نام اختصاری بون (BONE) که برای پرداخت کارمزدهای شبکه شیبا اینو و شیباریوم به کار می‌رود نیز پس از انتشار اخباری که عنوان می‌کرد این اکوسیستم حامی اصلی کنفرانس آینده‌پژوهش بلاکچین و رویدادهای هکاتون رسمی ات‌تورنتو (ETHToronto) و ات‌ومن (ETHWomen) در ماه آگوست در کانادا است  افزایش یافت.

علاوه بر این، میزان تراکنش‌های نهنگ‌های شیبا اینو با پیش‌بینی راه‌اندازی بلاکچین شیباریوم در ماه آینده افزایش یافته است. همچنین میزان تراکنش‌های پاپی‌نت نیز از ۳۰ میلیون نیز عبور کرده است.

قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو هم‌اکنون ۰.۰۰۰۰۰۷۷ دلار معامله می‌شود که روند صعودی داشته است. پایین‌ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته به ترتیب ۰.۰۰۰۰۰۷۶۶ و ۰.۰۰۰۰۰۷۸۰ دلار بوده است. در همین حال، توکن بون در حال حاضر با ۳ درصد افزایش به ۱.۲۷ دلار رسیده است. پایین‌ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته این توکن نیز به ترتیب ۱.۲۲ و ۱.۲۲ دلار بوده است.

منابع:coingape