پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالرشد ۵۰ درصدی ارز دیجیتال مون بیم بعد از پشتیبانی در صرافی آپ‌ بیت
رشد ۵۰ درصدی ارز دیجیتال مون بیم بعد از پشتیبانی در صرافی آپ‌ بیت عکس

رشد ۵۰ درصدی ارز دیجیتال مون بیم بعد از پشتیبانی در صرافی آپ‌ بیت

September 25, 2023
14
0

توکن بومی پروتکل مون بیم (Moonbeam) پس از انتشار اخبار اخیر رشد بی‌سابقه‌ای داشت. صرافی آپ بیت (Upbit) کره جنوبی اعلام کرد که می‌خواهد ارز دیجیتال مون بیم را به فهرست‌های معاملات خود اضافه کند. پس از اعلام این خبر، ارز دیجیتال مون بیم با نماد اختصاری GLMR، افزایش قیمت چشمگیری را در ۲۴ ساعت اخیر تجربه کرده و ارزش بازار آن در این مدت بیش از ۵۰ درصد رشد کرد.

این افزایش قیمت پس از اعلامیه امروز صرافی آپ بیت اتفاق افتاد. این صرافی کره‌ای اعلام کرد که توکن مون‌بیم را به فهرست‌های معاملاتی خود اضافه می‌کند. در همین حال، جفت معاملاتی بیت ‌کوین/ مون‌بیم نیز از امروز در این صرافی فعال شد. این خبر هیجان زیادی به بازار داد و تأثیر مثبت زیادی روی مون‌بیم گذاشت.

شبکه مون‌بیم که در اکوسیستم پولکادات (Polkadot) اجرا می‌شود، با هدف ارائه یک پلت‌فرم قرارداد هوشمند کاربرپسند توسعه یافته است. ارز دیجیتال مون بیم کاربردهای مختلفی از جمله پرداخت کارمزد تراکنش و سپرده‌گذاری در شبکه مون‌بیم دارد.

پیش از اینکه صرافی آپ بیت این خبر را اعلام کند، قیمت ارز دیجیتال مون بیم برای مدتی پایین‌تر از ۰.۲ دلار قرار داشت. با این حال، توکن بومی شبکه مون‌بیم در ۲۴ ساعت اخیر افزایش قیمت ۳۵.۱۱ درصدی داشته و به اوج جدید قیمت ۰.۲۲۸۴ دلاری رسیده است. در همین حال، ارزش بازار این ارز دیجیتال با ۵.۸۲ درصد افزایش از مرز ۱۹۰ میلیون دلار عبور کرده است.

داده‌های پلت‌فرم کوین‌مارکت‌کپ نشان می‌دهد که حجم مبادلات این توکن نیز افزایش خیره‌کننده‌ای داشته است. حجم مبادلات مون‌بیم با ۲۹۵۰ درصد افزایش به بیش از ۹۱ میلیون دلار رسیده است.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Crypto News