پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالادامه روند صعودی میم‌ کوین‌ های پرطرفدار؛ رشد دو رقمی شیبا اینو و پپه در یک هفته اخیر
ادامه روند صعودی میم‌ کوین‌ های پرطرفدار؛ رشد دو رقمی شیبا اینو و پپه در یک هفته اخیر عکس

ادامه روند صعودی میم‌ کوین‌ های پرطرفدار؛ رشد دو رقمی شیبا اینو و پپه در یک هفته اخیر

August 15, 2023
115
0

میم کوین‌های پرطرفدار بازار پپه کوین (PepeCoin) و شیبا اینو (Shiba Inu) هر دو در هفت روز گذشته رشد قیمت چشمگیری داشتند، به‌طوری که افزایش قیمت هر دو میم کوین بیش از ۱۵ درصد بوده است. اطلاعات پلت‌فرم کوین‌گکو نشان می‌دهد که پپه در هفته اخیر ۲۲.۵ درصد رشد قیمت داشته است. این میم کوین هم‌اکنون در بازار با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۱۴۲ دلار معامله می‌شود.

پپه در ۲۴ ساعت اخیر نیز رشد قیمت ۶.۹ درصدی داشته است. پپه کوین صبح روز دوشنبه به بالاترین قیمت ۳ هفته اخیر خود رسید. ارزش بازار میم کوین قورباغه‌ای که هم‌اکنون کمی کم‌تر از ۶۰۰ میلیون دلار است، در طی هفته اخیر حدود ۱۵۰ میلیون دلار رشد کرد. همین امر به میم کوین محبوب کمک کرد تا به رتبه هفتادویکم ارزهای دیجیتال برتر بازار برسد.

بازار صعودی این ارز دیجیتال در دورانی اتفاق می‌افتد که سرمایه‌گذاران علاقه‌ شدیدی به این میم کوین محبوب پیدا کرده‌اند. حداقل یک نهنگ چند روز قبل در مجموع ۱.۶۱ میلیون دلار برای خرید حدود ۱.۲۹ تریلیون توکن پپه هزینه کرد. به نظر می‌رسد که همین نهنگ دوباره دیروز دست به کار شد و ۴۸۶ میلیارد توکن دیگر پپه (به ارزش ۶۰۴ هزار دلار) خریداری کرد.

در سمت دیگر بازار میم کوین‌ها، قیمت شیبا اینو دیروز چندان تغییری نکرد. با این حال، این میم کوین محبوب در هفته گذشته ۱۵ درصد رشد قیمت داشته است. هم‌اکنون رمزارز شیبا اینو ۰.۰۰۰۰۱۰۵۹ دلار قیمت دارد. با این قیمت شیبا اینو تنها کمی از بالاترین سطح چهار ماهه خود، ۰.۰۰۰۰۱۱۱۹ دلاری پایین‌تر است.

این ارز دیجیتال از ابتدای ماه آگوست روند صعودی داشته است. در هفته‌های اخیر توسعه‌دهندگان شیبا اینو اعلام کردند که برنامه‌ای برای راه‌اندازی پروژه هؤیت مستقل (SSI) خود دارند که می‌تواند اکوسیستم شیب را متحول کند. راه‌اندازی شبکه شیباریوم نیز که قرار است در روزهای آتی اتفاق بیافتد نیز می‌تواند نام اکوسیستم شیبا اینو را بیش از پیش بر سر زبان‌ها بیاندازد.

شیبا اینو که هم‌اکنون ۶.۲ میلیارد دلار ارزش بازار دارد، چهاردهمین ارز دیجیتلا برتر بازار از این لحاظ به حساب می‌آید. در رده‌های اول بازار ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم قرار دارند. بیت کوین با اینکه در هفت روز گذشته یک رشد قیمت جزئی داشت، اما همچنان در محدوده‌ی ۲۹،۵۰۰ دلاری دست و پا می‌زند. بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۲۹،۴۰۹ دلار در بازار معامله می‌شود. در همین حال، اطلاعات پلت‌فرم کوین‌گکو نشان می‌دهد که اتریوم، دومین ارز دیجیتال برتر بازار نیز ۱۸۴۸ دلار قیمت دارد.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Decrypt