پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالصرافی کراکن اسپانسر تیم فرمول ۱ ویلیامز ریسینگ می‌شود
صرافی کراکن اسپانسر تیم فرمول ۱ ویلیامز ریسینگ می‌شود عکس

صرافی کراکن اسپانسر تیم فرمول ۱ ویلیامز ریسینگ می‌شود

October 16, 2023
2748
0

صرافی کراکن (Kraken) اعلام کرد، قصد دارد تبدیل به اسپانسر رسمی تیم فرمول ۱ ویلیامز ریسینگ (Williams Racing)، یکی از تیم‌های پرافتخارترین تیم‌های مسابقات فرمول ۱ شود. به گفته صرافی کراکن، این همکاری تنها به نمایش لوگو و تبلیغات صرافی روی بدنه خودروهای مسابقه‌ای محدود نمی‌شود.

صرافی کراکن در پستی در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرد، این دو نهاد که هرکدام به نوبه‌ی خود به دلیل به کار گرفتن فناوری‌های نوآورانه شهرت دارند، هدفشان ایجاد چشم‌اندازی جذابی برای آینده‌ی امور مالی و مشارکت‌های عمومی است.

قرار است در طول مسابقات جایزه بزرگ رولکس استرالیا ۲۰۲۳، لوگوی کراکن روی سیستم هاله و بال عقب خودروی مسابقه‌ای اف‌دابلیو ۴۵ (FW45) تیم ویلیامز ریسینگ نقش ببندد. در همین حال، این قرارداد تنها به نمایش تبلیغات روی خودروی مسابقه‌ای محدود نمی‌شود، بلکه قرار است تعامل جالبی بین علاقه‌مندان حوزه کریپتو و دنیای پرهیجان مسابقات اتومبیل‌رانی نیز برقرار شود.

بنا به اعلام کراکن، برای اولین بار دارندگان‌ توکن‌های برگزیده پلت‌فرم KrakenNFT می‌توانند NFTهای خود را بر روی خودروی مسابقه‌ای ویلیامز به نمایش بگذارند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

صرافی کراکن یک پلت‌فرم ارز دیجیتال هلندی خریداری می‌کند

کراکن به‌زودی بانک ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

مایور گوپتا، مدیر ارشد بازاریابی صرافی کراکن در بیانیه‌ای رسمی هر دو شرکت را «از برندهای ماندگار جهان» دانست و عنوان کرد:

هر دو شرکت دید روشن و عملکرد تحول‌آفرین فوق‌العاده‌ای را با هم ترکیب کرده‌اند. هر دو از برندهای مشهوری هستند که به خوبی آزمون زمان را پشت سر گذاشته‌اند.

این اولین همکاری کراکن با یک تیم از مسابقات فرمول ۱ است. کراکن یکی از صرافی‌های مهمی صنعت ارز دیجیتال است که همواره از بالاترین درصد رضایت مشتریان برخوردار بوده است. این صرافی هم‌اکنون یک پلت‌فرم امن برای تجارت بیت‌ کوین، اتریوم و سایر دارایی‌های دیجیتال به حساب می‌آید و بیش از ۱۰ میلیون مشتری در سرتاسر جهان دارد. کراکن با همکاری جدید خود می‌تواند ضمن گسترس حیطه فعالیت‌های خود، به پذیرش بیش‌تر ارزهای دیجیتال کمک زیادی کند.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:CryptoSlate