پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالتأثیر راه‌اندازی شبکه شیباریوم روی قیمت شیبا اینو؛ آیا یک‌بار دیگر قیمت میم‌کوین ۱۰۰۰ درصد رشد می‌کند؟
تأثیر راه‌اندازی شبکه شیباریوم روی قیمت شیبا اینو؛ آیا یک‌بار دیگر قیمت میم‌کوین ۱۰۰۰ درصد رشد می‌کند؟ عکس

تأثیر راه‌اندازی شبکه شیباریوم روی قیمت شیبا اینو؛ آیا یک‌بار دیگر قیمت میم‌کوین ۱۰۰۰ درصد رشد می‌کند؟

August 9, 2023
410
1

ارز دیجیتال شیبا اینو (Shiba Inu) با نام اختصاری شیب (SHIB) همچنان بهترین ارز دیجیتال در نمودارهای هفتگی در بین ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار از لحاظ ارزش بازار قرار دارد. بیت‌کوین در هفته گذشته رشد قیمت ۱.۲ درصدی را تجربه کرده، اما قیمت شیبا اینو در همین دوره زمانی ۸.۳ درصد رشد داشته است. هرچند که این میم‌کوین در ۲۴ ساعت اخیر با یک کاهش قیمت ۲.۲ درصدی روبرو شده است.

شیبا اینو آخرین روند صعودی را در اوضاعی شروع کرد که طبق شایعات شبکه شیباریوم (Shibarium) نیز قرار است در همین ماه راه‌اندازی شود. بسیاری نیز همین موضوع را دلیل اصلی افزایش قیمت شیبا اینو عنوان کرده‌اند. شیباریوم، یک شبکه لایه ۲ است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته می‌شود. هدف این شبکه بهبود اکوسیستم و همین‌طور افزایش سرعت تراکنش‌ها و کاهش کامزدها در اکوسیستم شیبا اینو است.

بر اساس گزارش‌ها، باید در تاریخ ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) که کنفرانس آینده‌پژوهش بلاکچین در شهر تورنتو، کانادا به پایان می‌رسد، شاهد راه‌اندازی شیباریوم باشیم. علاوه بر این، رهبر پروژه شیبا اینو که با نام مستعار شیتوشی کوساما شناخته می‌شود، نیز قرار است با استفاده از یک اپلیکیشن هوش مصنوعی بدون افشای هؤیتش به صورت زنده برای حاضران سخنرانی کند. بسیاری از سرمایه‌گذاران و طرفداران انتظار دارند که قیمت شیبا اینو پس از راه‌اندازی شبکه شیباریوم چند برابر شود.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

کارگر سابق انبار که با سرمایه‌گذاری روی رمزارز شیبا اینو میلیونر شده بود، بازنشسته شد

شیبا اینو در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۸۹۷ دلار معامله می‌شود. اگر یک سرمایه‌گذار بخواهد ۱۰۰۰ دلار از این میم‌کوین را خریداری کند، با خرید خود حدود ۱۱۱ میلیون توکن شیب به دست می‌آورد. در صورتی که قیمت شیبا اینو با راه‌اندازی شیباریوم ۱۰۰۰ درصد رشد کند،‌ سرمایه‌گذار می‌تواند یک سود تقریبا ۱۱ هزار دلاری را به جیب بزند.

برای رشد قیمت ‍۱۰۰۰ درصدی، قیمت شیبا اینو، این توکن باید با قیمت ۰.۰۰۰۰۹۸۶۷ دلار معامله شود. این قیمت بالاتر از رکورد قیمت میم‌کوین شیب است که قبلا به ۰.۰۰۰۰۸۶۱۶ دلار رسیده بود. اما برای اینکه بتوانید با همین سود سود میلیون دلاری به دست آورید، باید دقیقا ۱۰،۱۴۱،۹۸۷،۸۲۹ توکن شیب خریداری کنید. ارزش ۱۰.۱ میلیارد توکن شیبا اینو هم‌اکنون حدود ۹۰ هزار دلار است. اما پس از سود ۱۰۰۰ درصدی به ۹۰ میلیون دلار می‌رسد.

شیبا اینو، قبلا نیز توانسته بود با یک رشد خیره‌کننده ۱۰۰۰ درصدی سرمایه‌گذاران اولیه‌اش را پولدار کند. علاوه بر این، راه‌اندازی شبکه شیباریوم یکی از مورد قابل‌انتظارترین و هیجان‌انگیزترین رویدادهای آغازبه‌کار در فضای کریپتو در سال ۲۰۲۳ است. با آغاز به کار یک بلاکچین جدید، اکوسیستم شیبا اینو صاحب شبکه تازه‌ای خواهد بود و دیگر به عنوان توکنی با پروتکل ERC-20 در بلاکچین اتریوم شناخته نمی‌شود.

با این حال، با توجه به اینکه بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال همچنان در دوران نزولی قرار دارد، و تلاش می‌کند که دوباره به وضعیت عادی بازگردد،‌ یک بازار صعودی تنها برای شیبا اینو قابل‌ تصور نیست. اما راه‌اندازی شیباریوم می‌تواند به افزایش تقاضای برای رمزارز شیبا اینو منجر شود و به‌مرور روی قیمت شیبا اینو تأثیر بگذار تا این میم‌کوین محبوب با نماد سگ، حرکت صعودی خود را دنبال کند.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Watcher Guru