پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتال زن نیویورکی قبل از طلاق بیت کوین‌های شوهرش به ارزش ۵۰۰ هزار دلار را پیدا کرد
 زن نیویورکی قبل از طلاق بیت کوین‌های شوهرش به ارزش ۵۰۰ هزار دلار را پیدا کرد عکس

 زن نیویورکی قبل از طلاق بیت کوین‌های شوهرش به ارزش ۵۰۰ هزار دلار را پیدا کرد

May 23, 2023
10
0

اخیرا یک حسابدار پزشکی قانونی توانست به پیدا شدن ۱۲ واحد بیت کوینی که شوهر از همسرش مخفی نگه داشته بود کمک کند. این زوج که ۱۰ سال است با هم ازدواج کرده‌اند، اما همسر مرد مشکوک بود که شوهرش تمام دارایی‌های خود را به دادگاه اعلام نکرده است. در قوانین آمریکا هنگام طلاق تمام دارایی‌های زن و شوهر به صورت مساوی بین آنها تقسیم می‌شود. این زن که رسانه‌ها با نام مستعار ساریتا از او یاد کرده‌اند به شبکه تلویزیونی CNBC گفت که همسرش سالانه ۳ میلیون درآمد دارد، اما فهرست دارایی‌هایی که به دادگاه اعلام کرده اصلا این واقعیت را نشان نمی‌دهد.

ساریتا به همین منظور یک حسابدار پزشکی قانونی را استخدام کرد. این حسابدار پزشکی قانونی پس از جستجوهای خود موفق شد فاش کند که شوهر ساریتا ۱۲ واحد بیت کوین به ارز ۵۰۰ هزار دلار را در یک کیف پول نامشخص نگه داشته است. ساریتا اصلا در مورد سرمایه‌گذاری شوهرش در بیت کوین خبر نداشت. او گفت: «هیچ‌وقت این موضوع به فکر نرسیده بود، چون اینطور نبود که بخواهیم با هم در مورد سرمایه‌گذاری بحث کنیم. قطعا شوکه بودم.»

حالا روند دادگاه طلاق این زوج کاملا تغییر خواهد کرد و شوهر باید نیمی از دارایی‌های بیت کوین خود را همسرش بدهد. فناوری بلاکچین این امکان را به وجود می‌آورد که اطلاعات تراکنش‌ها برای همیشه حفظ شود و هیچ ورودی تغییر نکند. به همین منظور ردیابی سرمایه‌گذاری‌ها در ارزهای دیجیتال آسان‌تر از همتایان فیات‌شان است.

اخیرا در زمینه‌ ازدواج تغییرات زیادی به وجود آمده است از جمله جدیدترین نوآوری‌های حوزه کریپتو، متاورس است. متاورس حالا تبدیل به مکان جالبی برای ازدواج زوج‌های مختلف در سراسر جهان شده است. در حقیقت ا سال ۲۰۲۱، زوج‌های بی‌شماری در فضای مجازی متاورس ازدواج کرده‌اند تا به خانواده‌ها و دوستان خود امکان حضور مجازی در این مناسبت‌ها را بدهند.

منابع:cointelegraph