پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالصرافی هنگ‌کنگی اولین کارت اعتباری رمزارزی نامحدود جهان را عرضه می‌کند
صرافی هنگ‌کنگی اولین کارت اعتباری رمزارزی نامحدود جهان را عرضه می‌کند عکس

صرافی هنگ‌کنگی اولین کارت اعتباری رمزارزی نامحدود جهان را عرضه می‌کند

July 5, 2023
155
0

کارت اعتباری رمزارزی صرافی ال بانک (LBank) هنگ‌کنگ به صورت مجازی و فیزیکی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. مشتریان صرافی با استفاده از پلتفرم ال بانک می‌توانند پرداخت‌های مستقیم ارزهای دیجیتال و همین‌طور برداشت‌های نقدی را انجام دهند.

به گفته مدیران صرافی ال بانک کارت اعتباری کریپتویی این صرافی احتمالا در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۳ عرضه می‌شود و در ابتدا برای حدود ۹ میلیون مشتری صرافی قابل دسترس خواهد بود. در همین حال، مشتریان VIP صرافی می‌توانند از دریافت زودهنگام کارت اعتباری بهره‌مند شوند. کارت اعتباری رمزارزی ال بانک با پلتفرم‌های پرداخت مختلفی از جمله گوگل پی سازگاری خواهد داشت. نظارت روی تراکنش‌ها نیز از طریق یک اپلیکیشن که دارای تاریخچه کامل شارژ و مصرف‌های مشتری است انجام می‌شود.

در همین حال، طبق اطلاعیه ال بانک، کارت اعتباری رمزارزی این صرافی این امکان را به مشتریان می‌دهد که از ارزهای دیجیتال خود در صرافی استفاده کنند یا اینکه آنها را به صورت ارز فیات برداشت کنند. اما آنچه کارت اعتباری کریپتویی ال بانک را از کارت‌های مشابه مجزا می‌کند نامحدود بودن مصرف و برداشت‌های آن است. تیم فنی ال بانک اعلام کرد که جزئیات بیش‌تر در خصوص گزینه‌های پرداخت و مقدار کارمزدها را در روزهای منتهی به عرضه کارت اعتباری منتشر می‌کند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

مسترکارت با همکاری استیبلز امکان خرید با استیبل‌کوین‌ها را فراهم می‌کند

موسسه فرست دیجیتال هنگ‌ کنگ استیبل کوین عرضه کرد

کارت اعتباری کریپتویی قرار است در نسخه‌های مختلفی از جمله فلزی عرضه شود. برخی از کاربران واجد شرایط می‌توانند نسخه VIP کارت‌های اعتباری صرافی را دریافت کنند که دارای گزینه‌ی کش‌بک (Cashback) یا برگشت نقدی تا ۲ درصد از کل تراکنش‌های مشتری هستند.

اریک هی، بنیان‌گذار ال بانک تأکید کرد که عرضه این کارت اعتباری نشان می‌دهد که صرافی تا چه حد در هدف کلی خود که بالا بردن امنیت و گردش نامحدود دارایی‌های دیجیتال است پیشرفت کرده است.

شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت این اواخر گام‌های مؤثری برای توسعه فعالیت‌های خود در فضای کریپتو برداشته‌اند. ماه قبل مسترکارت برنامه‌ انگیج (Engage) خود را آغاز کرد. غول کارت اعتباری اعلام کرد که با این برنامه به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که با استفاده از شبکه جهانی این شرکت به سرعت در اقتصاد وب۳ پیشرفت کنند.

منابع:crypto