پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالرئیس سابق صرافی اف تی ایکس (FTX) جلوی همکاری با تیلور سوئیفت را گرفته بود
رئیس سابق صرافی اف تی ایکس (FTX) جلوی همکاری با تیلور سوئیفت را گرفته بود عکس

رئیس سابق صرافی اف تی ایکس (FTX) جلوی همکاری با تیلور سوئیفت را گرفته بود

July 7, 2023
188
0

منابع ناشناس ادعا می‌کنند که تیلور سوئیفت، خواننده مشهور آمریکایی تمایل داشت با صرافی اف تی ایکس (FTX) که حالا ورشکست شده، یک همکاری تجاری داشته باشد. طبق ادعای این منبع مؤثق، این مشارکت مالی می‌توانست برای خواننده مشهور حدود ۱۰۰ میلیون دلار درآمد داشته باشد. با این حال، سم بنکمن فرید، بنیانگذار صرافی اف تی ایکس در نهایت تصمیم گرفت دست رد به سینه تیلور سوئیفت بزند.

پیش از اینکه همکاری سوئیفت و صرافی افی تی ایکس لغو شود، رسانه‌ها گزارش‌های مختلفی از این همکاری منتشر می‌کردند. این همکاری می‌توانست شامل حمایت مالی بنکمن فرید از تور کنسرت سوئیفت بود. با این حال، بنکمن فرید در نهایت تصمیم گرفت که صرافی‌اش را از این مشارکت کنار بکشد. این تصمیم صرافی اف تی ایکس منجر به لغو کنسرت تیلور سوئیفت شد.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

سم بنکمن فرید به اتهامات تازه‌ای متهم شد

صرافی اف تی ایکس (FTX) سال‌ها در مورد جابجایی‌ اموال مشتریان به بانک‌ها دروغ می‌گفت

به گفته منبع آگاه تیم تیلور سوئیفت پس از اطلاع از این موضع واقعا مأیوس و سرخورده شده‌ بودند. حالا مشخص می‌شود که سوئیفت به تنهایی پیشنهاد این صرافی را رد نکرده بود. بلکه در عوض او تصمیم گرفته بود که تحقیقات گسترده‌ای در خصوص صنعت کریپتو انجام دهد تا مطمئن شود توکن اف تی ایکس مطابق قوانین اوراق بهادار است.

در همین حال، تیلور سوئیفت تشویق شده بود که بیش‌تر در مورد صنعت بلاکچین تحقیق کند. خواننده مشهور به این توصیه عمل او کرد و وقتی که نتیجه تلاش‌های جدی او دیده شد، اطرافیانش از اطلاعات بالای او در زمینه مسائل مالی ستایش کردند. بر اساس آنچه تا این اواخر گزارش داده می‌شد، با تمام این اوصاف تیلور سوئیفت با مشارکت مالی با صرافی اف تی ایکس موافقت نکرده بود.

یک وکیل که هم‌اکنون مشغول طرح شکایت از افراد مشهوری است که از صرافی اف تی ایکس حمایت کرده‌اند، در مورد تصمیم سوئیفت صحبت‌های بسیار مثبتی بر زبان آورده است. بنا به گزارش‌ها، سوئیفت فرصت داشت تا مانند افراد مشهور دیگر با تأیید صرافی باعث شود وجهه‌ی این کسب‌وکار صنعت کریپتو در نظر عموم مثبت‌تر نیز شود. اما حالا مشخص می‌شود که سوئیفت هرچند مردد بود، اما در نهایت همچنان جلوی حمایت مالی را نگرفته بود. بلکه این سم بنکمن فرید بود که با تصمیم خود برای لغو مشارکت باعث شگفت‌زدگی تیم سوئیفت شده بود.

منابع:crypto