پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالنهنگ های اتریوم بیش از ۴۰۰ میلیون دلار اتریوم خریدند؛ آیا قیمت اتریوم بالا می‌رود؟
نهنگ های اتریوم بیش از ۴۰۰ میلیون دلار اتریوم خریدند؛ آیا قیمت اتریوم بالا می‌رود؟ عکس

نهنگ های اتریوم بیش از ۴۰۰ میلیون دلار اتریوم خریدند؛ آیا قیمت اتریوم بالا می‌رود؟

September 6, 2023
10
0

در روزهای اخیر با افزایش فشار فروش، تحرکات نهنگ ‌‌های اتریوم نیز بالا رفته است. نهنگ‌ های اتریوم در شبانه‌روز گذشته ۲۶۰ هزار اتریوم به ارزش بیش از ۴۰۰ میلیون دلار انباشت کرده‌اند. قیمت اتریوم (ETH)، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان در حال حاضر به محدوده پایین‌تر از ۱۶۵۰ دلاری پا گذاشته است. داده‌های پلت‌فرم‌های تجزیه و تحلیل بلاک‌چین نشان می‌دهد که حالا نهنگ‌ های اتریوم نیز از این فرصت نهایت استفاده را برده‌اند و اتر را با قیمت کف بازار به دارایی‌های خود افزوده‌اند.

علی مارتینز (Ali Martinez)، تحلیل‌گر برجسته بازار ارز دیجیتال در این خصوص توضیح داد که نهنگ ‌های اتریوم در عرض ۲۴ ساعت اخیر ۲۶۰ هزار اتریوم به ارزش بیش از ۴۲۵ میلیون دلار را به خزانه‌ی خود اضافه کردند. این تحرکات در حالی رخ می‌دهد که یک روز قبل یک فعالیت شدید دیگر نیز از سوی نهنگ‌ های اتریوم دیده شده بود. روز دوشنبه نیز دو نهنگ در مجموع ۳۰۰ هزار اتریوم را به صرافی کوین بیس ارسال کرده بودند.

در این دو تراکنش که هرکدام شامل ۱۵۰ هزار اتریوم می‌شدند، بار دیگر دارایی‌های دیجیتال به صرافی کوین بیس منتقل شده بودند. این تراکنش‌ها که از جمله بزرگ‌ترین تراکنش‌های سال ۲۰۲۳ به حساب می‌آیند، مهم‌ترین فعالیت بلاک‌چین از تاریخ ۱۳ جون (۲۳ خرداد) تا به امروز نیز بوده‌اند. هر چند هنوز از انگیزه احتمالی فعالیت‌های این نهنگ‌ها اطلاعی نداریم، اما این فعالیت‌ها روی قیمت اتریوم تأثیر فوری نخواهد گذاشت.

اتریوم اخیرا فشار شدید قوی تجربه کرده و در سطح حمایت ۱۶۰۰ دلاری به جهت نزولی در حرکت است. از سوی دیگر، اتریوم چندین واکنش منفی به محدوده ۱۷۳۰ دلاری نشان داده است. در حال حاضر، اتریوم با ارزش بازار ۱۹۵ میلیارد دلاری، با قیمت ۱۶۲۹ دلار در بازار معامله می‌شود. باید دید آیا نهنگ ‌های اتریوم می‌توانند احساسات منفی بازار را به احساسات مثبت تبدیل کنند یا اینکه واکنش‌های منفی دیگری را نیز در راه خواهد بود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:CoinGape