پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالETF اتریوم تبدیل به جذاب‌ترین چشم‌انداز صنعت کریپتو می‌شود
ETF اتریوم تبدیل به جذاب‌ترین چشم‌انداز صنعت کریپتو می‌شود عکس

ETF اتریوم تبدیل به جذاب‌ترین چشم‌انداز صنعت کریپتو می‌شود

November 2, 2023
1059
0

شرکت کوین‌شیرز (CoinShares) که در حوزه مدیریت سرمایه فعالیت می‌کند، اخیرا نظرسنجی انجام داده که نتایج آن نشان می‌دهد، صندوق معامله بورسی یا ETF اتریوم می‌تواند جذاب‌ترین چشم‌انداز در صنعت ازهای دیجیتال باشد. شرکت کوین در این نظرسنجی از سرمایه‌گذاران در این خصوص سؤال کرد که به نظر آنها چه ارز دیجیتالی می‌تواند بیش‌ترین رشد را داشته باشد؟

سرمایه‌‌گذاران در نظرسنجی هفته جاری کوین شیرز بیش‌تر به اتریوم رأی دادند. . اتریوم علاوه بر اینکه ارز دیجیتال پرارزشی در بازار به حساب می‌آید، بلکه یک شبکه غیرمتمرکز محبوب و توکن حاکمیتی محبوب است.

در نظرسنجی جدید کوین شیرز، ۴۵ درصد از پاسخ‌دهندگان به اتریوم رأی دادند و گفتند که این ارز دیجیتال می‌تواند چشم‌انداز مثبت زیادی برای رشد داشته باشد. ۳۹ درصد از شرکت‌کنندگان نیز اشاره کردند که بیت کوین دارای پتانسیل رشد بالایی است. در همین حال، ۶ درصد شرکت‌کنندگان که درصد اندک اما تعداد زیادی از پاسخ‌دهندگان را تشکیل می‌دهد، گفتند که ارز دیجیتال سولانا نیز می‌تواند یک سرمایه‌گذاری جذاب و رو به ترقی باشد.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به راه‌اندازی ETFهای آتی اتریوم سرعت می‌بخشد

غول‌های مالی بعد از صندوق قابل معامله (ETF) بیت ‌کوین سراغ صندوق‌های ETFهای آتی اتریوم می‌روند

نویسندگان گزارش در نتیجه‌گیری خود عنوان کردند:

به نظر می‌رسد که اتریوم ارز دیجیتالی است که توانسته بیش از بقیه رمزارزها [سرمایه‌گذاران] را نسبت به چشم‌انداز رشد خود قانع کند.

با این حال، این گزارش خاطرنشان می‌کند که حس مثبتی که حالا پیرامون این ارز دیجیتال وجود دارد، در گزارش قبلی شرکت کوین شیرز دیده نشده بود. در واقع، گزارش قبلی این شرکت نشان داده بود که اتریوم، کم‌ترین میزان محبوبیت را بین آلت کوین‌ها دارد. اتریوم در ماه گذشته بیش از ۱۰ میلیون دلار و از سال گذشته تا به حال، بیش از ۱۲۵ میلیون دلار جریان خروجی از صرافی‌ها را تجربه کرده است.

ظاهرا جایگاه بیت کوین در بین سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال همچنان تزلزل‌ناپذیر باقی‌مانده است. در واقع، در گزارش اخیر عنوان شد که بیت کوین و اتریوم دو ارز دیجیتال مهم سبد سرمایه‌گذاری فعالان بازار هستند. این اواخر شرکت‌ها و مؤسسات مالی زیادی از جمله والکری درخواست‌های خود برای تشکیل صندوق معامله بورسی ETF بیت کوین را رو روانه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) کرده‌اند.

این شرکت به خیل عظیمی از سایر شرکت‌های مدیریت مالی و سرمایه همچون بلک راک، آرک اینوست، ویزدوم تری، فیدلیتی، ون اِک و بیت وایز پیوسته که در پی راه‌اندازی صندوق معامله بورسی نقدی بیت کوین است. با این حال، کمیسیون همچنان تصمیمی در خصوص تأیید این درخواست‌ها نگرفته است.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Crypto News