پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالپایان مرحله استخراج نات کوین و شروع ایردراپ توکن Notcoin
پایان مرحله استخراج نات کوین و شروع ایردراپ توکن Notcoin عکس

پایان مرحله استخراج نات کوین و شروع ایردراپ توکن Notcoin

March 26, 2024
0
0

نات کوین یک بازی محبوب در پیام رسان تلگرام است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این بازی، کاربران باید روی تصویر یک سکه کلیک کنند تا امتیاز یا ارز مجازی بازی را به دست آورند. هرچه بیشتر کلیک کنند، امتیاز بیشتری کسب می کنند.

اما سازندگان بازی اعلام کرده اند که از تاریخ 1 آوریل 2024، مرحله استخراج یا همان کلیک روی سکه به پایان می رسد. یعنی دیگر نمی توان با کلیک امتیاز جمع کرد.

نکته جالب این است که قرار است توکن واقعی ارز دیجیتالی برای بازی، به نام NOT، از طریق فرآیند ایردراپ میان کاربران توزیع شود. اما هنوز تاریخ دقیق این ایردراپ مشخص نیست.

برخی نگرانند که اعلام تاریخ 1 آوریل، یک شوخی باشد. اما یکی از اعضای تیم سازنده بازی به وب سایت دیکریپت گفته که ایردراپ توکن NOT حداکثر تا دو هفته آینده انجام خواهد شد.

با این حال، حتی بعد از پایان مرحله فعلی، بازی ناتکوین ادامه خواهد داشت و مراحل جدیدی برای آن معرفی می شود. جزئیات بیشتر درباره ایردراپ توکن و آینده بازی، بعد از اول آوریل اعلام خواهد شد.

این بازی جذابیت خاص خودش را دارد و توانسته مخاطبان زیادی را در تلگرام به خود جذب کند. حالا باید دید در آینده چه تحولاتی خواهد داشت