پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالجابه‌جایی ۳۴۰ میلیون ارز دیجیتال دوج کوین در رابین هود؛ افزایش قیمت میم‌ کوین برتر بازار
جابه‌جایی ۳۴۰ میلیون ارز دیجیتال دوج کوین در رابین هود؛ افزایش قیمت میم‌ کوین برتر بازار عکس

جابه‌جایی ۳۴۰ میلیون ارز دیجیتال دوج کوین در رابین هود؛ افزایش قیمت میم‌ کوین برتر بازار

August 20, 2023
30
0

در حالی که میم کوین برتر بازار دوباره قیمت خود را بازیابی می‌کند، حدود نیم میلیارد توکن، دوج کوین (Dogecoin) بین کیف پول‌های پلت‌فرم رابین هود (Robinhood) جابه‌جا شده است. هم‌اکنون قیمت دوج کوین دوباره در نمودارها به حالت سبز درآمده است. پلت‌فرم وال‌ آلرت (Whale Alert) که فعالیت نهنگ‌های ارز دیجیتال را ردیابی می‌کند، گزارش داد که مقادیر زیادی ارز دیجیتال بین کیف پول‌های پلت‌فرم معاملاتی رابین هود جابه‌جا شده است. وال آلرت در این بین دو تراکنش بزرگ دوج کوین را ثبت کرده است.

داده‌های وال آلرت نشان می‌دهد، یک نهنگ ناشناس ۲۵۳،۴۱۹،۳۷۷ ارز دیجیتال دوج کوین به ارزش نزدیک به ۱۶ میلیون دلار را از رابین هود به یک کیف پول بدون علامت منتقل کرده است. در معامله دوم ۸۴.۴ میلیون توکن دوج کوین به کیف پول رابین هود منتقل شده است. این مقدار دوج کوین معادل ۵.۳ میلیون دلار بودند. روز پنج‌شنبه هفته گذشته نزدیک به نیم میلیارد توکن دوج کوین از رابین هود برداشت شده بودند. به‌طور کلی در این مدت، ۳۳۸.۲ میلیون توکن دوج کوین در تراکنش‌های اخیر بین کیف پول‌های رابین هود جابه‌جا شده‌اند.

پلت‌فرم معاملاتی رابین هود یکی از بزرگ‌ترین دارندگان ارز دیجیتال دوج کوین است. اما این پلت‌فرم دوج کوین‌های خود را به نمایندگی از مشتریانش نگهداری می‌کند. بنا به گزارش‌ها، این پلت‌فرم هم‌اکنون ۳۸.۳ میلیارد توکن دوج کوین به ارزش ۲،۵ میلیارد دلار را ذخیره دارد. این مقدار در واقع ۲۷.۳۸ درصد از کل دوج کوین‌های در گردش را شامل می‌شود که در حال حاضر، در ۱۰ کیف پول رابین هود نگهداری می‌شوند.

در کیف پول‌های پلت‌فرم رابین هود ۲۰ تریلیون توکن از میم کوین محبوب دیگر بازار، شیبا اینو نیز نگهداری می‌شود. در میان برخی از بزرگ‌ترین سهامداران پلت‌فرم رابین هود می‌توان به غول‌های مدیریت دارایی جهان از جمله بلک راک، آرک اینوستمنت و فیدلیتی اشاره کرد.

قیمت ارز دیجیتال دوج کوین پس از افت شدید و غیرمنتظره‌ بیش از ۹ درصدی که روز پنج‌شنبه داشت، دوباره افزایش پیدا کرده است. قیمت این میم کوین محبوب از روز پنج‌شنبه هفته گذشته تا به حال ۶.۷۸ درصد رشد داشته است. طی ۲۴ ساعت اخیر نیز قیمت این ارز دیجیتال ۶.۱۵ درصد رشد کرده است. هم‌اکنون ارز دیجیتال دوج کوین با قیمت ۰.۰۶۳۷ دلار در بازار معامله می‌شود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:U.Today