پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالمعامله ‌گر زیرکی که با سرمایه‌گذاری ۳۲۰۰ دلاری ظرف سه هفته ۳۱۳ هزار دلار به دست آورد
معامله ‌گر زیرکی که با سرمایه‌گذاری ۳۲۰۰ دلاری ظرف سه هفته ۳۱۳ هزار دلار به دست آورد عکس

معامله ‌گر زیرکی که با سرمایه‌گذاری ۳۲۰۰ دلاری ظرف سه هفته ۳۱۳ هزار دلار به دست آورد

September 19, 2023
34
0

تجزیه و تحلیل‌های اخیر بلاک‌چین خبر از سفر جالب یک معامله گر زیرک می‌دهد که توانسته ظرف مدت کم‌تر از سه هفته سود سرشاری به دست بیاورد. این معامله گر ارز دیجیتال بیش‌تر روی عرضه اولیه توکن‌ها و میم‌ کوین‌ها تمرکز کرد تا بتواند سرمایه‌ اولیه ۳،۲۰۰ دلاری خود را به بیش از ۳۱۳ هزار دلار بدل کند.

دیلر دات ات (Dealer.eth)، تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال اخیرا در پستی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر)‌ از معاملات زیرکانه یک معامله گر ارز دیجیتال و سود هنگفت او خبر داده است. این معامله‌گر ناشناس به خصوص با سرمایه‌گذاری روی ارز دیجیتال فاین (FINE) توانسته بود به سود قابل‌توجهی دست پیدا کند.

به گفته دیلر دات ات، بهترین حرکت این معامله‌ گر زمانی بود که تصمیم گرفت توکن فاین خریداری کند. این معامله گر زیرک تنها یک روز پس از اینکه ارز دیجیتال فاین-در تاریخ ۸ سپتامبر (۱۷ شهریور)- وارد فهرست‌های معاملاتی صرافی‌ها شد، اقدام به خریداری ۶ میلیارد توکن فاین با قیمتی حدود ۲۹،۷۸۷ دلار کرد. او ظرف تنها یک هفته از این معامله زیرکانه سود خالص ۱۴۸،۶۶۳ دلاری را به دست آورد. هم‌اکنون این سود بخش زیادی از کل ارزهای دیجیتال کیف پول او را تشکیل می‌دهد.

نکته جالب اینکه معامله‌های این معامله گر زیرک با سرمایه چندان بالایی شروع نشدند. بلکه اولین معامله‌های این کیف پول بین ۳ هزار تا ۵ هزار دلار ارزش داشتند. با این حال، این معامله‌گر ارز دیجیتال توانست با انتخاب‌های هوشمندانه و نگاه دقیقی که به توکن‌های نوظهور داشت، صاحب کیف پولی با ارزهای دیجیتال متنوع و سود سرشار شود.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

نهنگ پپه کوین در اوج نگرانی‌ها از کلاهبرداری راگ پول، ۱ تریلیون توکن خود را فروخت

قیمت بیت کوین ۲ درصد رشد کرد، اما موجودی‌اش در صرافی‌ها افزایش داشت

دومین سود بزرگ این معامله‌‌ گر زیرک از خریداری میم کوین ریل اسمرف کت (Real Smurf Cat) بود. این سرمایه‌گذار تنها ساعاتی بعد از اولین عرضه توکن در فهرست‌های معاملاتی صرافی‌ها اقدام به خرید کرد. هرچند ارقام دقیق‌ معامله‌های او فاش نشده، اما واضح است که او از این معامله سود چشمگیری به دست آورده است.

سایر سرمایه‌گذاری های استراتژیک این معامله گر زیرک شامل خرید ارزهای دیجیتالی مانند سوپرفارم (SuperFarm) و کرو اینو (Curve Inu) می‌شود. معامله این دو رمزارز به ترتیب سود ۸،۷۹۶ دلاری و ۱۵،۰۲۳ دلاری را برای او به ارمغان آورد. ترکیبی از ۵ توکن دیگر نیز برای او سود بیش از ۵۲ هزار دلاری به همراه آورد. اگرچه ارزش ارزهای دیجیتال کیف پول این معامله‌گر قبلا برای مقطعی به ۳۶۲ هزار دلار نیز رسیده بود، اما ارزش فعلی دارایی‌های او حدود ۲۷۵ هزار دلار است.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Crypto.News