پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالصرافی بایننس دوباره خدمات واریز و برداشت یورو را آغاز کرد
صرافی بایننس دوباره خدمات واریز و برداشت یورو را آغاز کرد عکس

صرافی بایننس دوباره خدمات واریز و برداشت یورو را آغاز کرد

October 21, 2023
5
0

صرافی بایننس (Binance)، بزرگ‌ترین صرافی رمزارز جهان اعلام کرد، با همکاری تازه‌ای که با شرکای خود در اتحادیه اروپا آغاز کرده، می‌تواند بار دیگر خدمات واریز و برداشت یورو را سر از بگیرد. بایننس ماه قبل به دلیل قطع همکاری با شرکت پی سیف (PaySafe) خدمات برداشت و واریز یورو را متوقف کرده بود.

بایننس روز جمعه در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که با شرکای جدیدی برای انجام خدمات یورویی به توافق رسیده است. پیش‌تر بایننس به دلیل چارچوب‌های مقرراتی و قوانین جاری در اتحادیه اروپا نتوانسته بود به همکاری خود با شریک سابقش پی ‌سیف ادامه دهد و از این رو، به دنبال شرکای تازه‌ای در این بازار رفته بود.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

صرافی بایننس چیست؟ آموزش و معرفیBinance + مزایا و ویژگی ها

بایننس همچنان از اعلام نام شرکای جدید خود خودداری کرده، اما در اعلامیه جدید صرافی به مشتریان اروپایی اعلام شده است که آنها در حال انتقال به سرویس‌های تازه‌ای هستند که شرکای جدید صرافی فراهم کرده‌اند. به گفته بایننس، خدمات فیات جدید شامل واریز و برداشت یورو از طریق بانکداری باز (Open Banking) و سامانه پرداخت یکپارچه اروپایی (SEPA) است.

مشتریان بایننس در اروپا می‌توانند با استفاده از کارت‌های SEPA و ارز فیات یورو اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال و همین‌طور معاملات جفت‌های یورو کنند. قبلا صرافی بایننس به دلیل خاتمه یافتن همکاری‌اش با شرکای اروپایی اعلام کرده بود که مشتریان اروپایی این شرکت باید ارزهای یورو خود را تا پیش از پایان ماه اکتبر به تتر تبدیل کنند. حال، ظاهرا مشتریان اروپایی بایننس دیگر نیازی به تبدیل ارزهای فیات خود به استیبل کوین نخواهند داشت.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Cointelegraph