پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالبا اعلام پشتیبانی صرافی‌های کوین بیس و اوککس، قیمت توکن بیگ تایم (Big Time) سر به فلک کشید
با اعلام پشتیبانی صرافی‌های کوین بیس و اوککس، قیمت توکن بیگ تایم (Big Time) سر به فلک کشید عکس

با اعلام پشتیبانی صرافی‌های کوین بیس و اوککس، قیمت توکن بیگ تایم (Big Time) سر به فلک کشید

October 12, 2023
2161
0

بیگ تایم (Big Time) توکن اصلی یک بازی چند نفره نقش‌آفرینی در حوزه وب ۳ است. روز گذشته خبر رسید که دو صرافی کوین بیس (Coinbase) و اوککس (OKX) تصمیم گرفته‌اند این توکن بازی را وارد فهرست‌های معاملاتی خود کنند. از زمان اعلام این خبر، قیمت ارز دیجیتال بیگ تایم رشد خیره‌کننده‌ای داشته است.

تنها اعلام خبر کافی بود تا گاوهای بازار ارز دیجیتال به این ارز دیجیتال هجوم بیاورند. گاوها یا به تعبیر بهتر گاوهای نر (Bulls) به سرمایه‌گذارانی گفته می‌شود که اعتقاد دارند قیمت ارز دیجیتال رشد می‌کند. حال گاوهای نر بازار تصور می‌کنند که توکن بیگ تایم نیز می‌تواند رشد خوبی داشته باشد. حداقل در کوتاه‌مدت حق با گاوهای بازار است، چرا که قیمت این توکن از ۰.۰۵۲۶۰۲ دلار ظرف ۲۴ ساعت به بالاترین قیمت خود، ۰.۲۸۴۲ دلار رسید تا رشد ۳۱۹ درصدی را تجربه کند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

آشنایی با بهترین بازی کریپتو؛ معرفی برترین بازی های بلاکچین ۲۰۲۳

بنیان‌گذار ردیت: بازی های کریپتویی آینده صنعت بازی خواهند بود

توکن‌ بیگ تایم در فهرست معاملات دو صرافی دیگر مکسی (MEXC) و بینگ ایکس (BingX) نیز قرار گرفته‌ است. افزایش حجم معاملات روزانه بیگ تایم نیز چشمگیر بوده است. هم‌اکنون حجم مبادلات روزانه این توکن بازی کریپتویی با رشد باورنکردنی ۹۸۲.۱۲ درصدی به ۱۴۳.۴۸ میلیون دلار رسیده است.

توسعه‌دهندگان بیگ تایم به دنبال این است که سهمی از حوزه بازی‌های کریپتویی را به دست بیاورند. پلت‌فرم بازی بیگ تایم که از اوایل سال ۲۰۲۱ آغاز به کار کرده، تبلیغات مشابه با دو پلت‌فرم مشهور بازی‌های کریپتویی دیسنترالند و اکسی اینفینیتی داشته است.

این پروژه در این مدت در حالت آزمایشی (بتا) قرار داشته و اخیرا اعلام شد که در ماه جاری به صورت کامل راه‌اندازی می‌شود. عرضه این بازی نقش‌آفرینی اکشنِ چند نفره به صورت رایگان باعث شد تا بازیکن‌های زیادی به این بازی هجوم بیاورند و هواداران بازی به سرعت رشد کند. روز سه‌شنبه نیز پیش‌فصلی از این بازی عرضه شد.

آنچه باعث می‌شود که بیگ تایم از دیگر بازی‌های بلاک‌چینی متمایز شود، همه‌کاره بودن این پلت‌فرم است که به بازیکنان اجازه می‌دهد سفرهای ماجراجویانه‌ای به قلمروها و دوره‌های مختلف تاریخی از تمدن‌های باستانی تا آینده‌های ویران‌شهری داشته باشند. علاوه بر این، بازیکنان می‌توانند در بازی بیگ تایم آواتارهای خود را شخصی‌سازی کنند یا اینکه آیتم‌های درون بازی جذابی به دست بیاورند. بازینان این آیتم‌های درون بازی را می‌توانند به شکل NFT به دست آورده و در پلت‌فرم‌های مختلف به فروش برسانند.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.