پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالافزایش قیمت ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink) با افزایش ورودی به صرافی‌ها و فعالیت‌ در شبکه‌های اجتماعی
افزایش قیمت ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink) با افزایش ورودی به صرافی‌ها و فعالیت‌ در شبکه‌های اجتماعی عکس

افزایش قیمت ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink) با افزایش ورودی به صرافی‌ها و فعالیت‌ در شبکه‌های اجتماعی

September 18, 2023
7
0

قیمت ارز دیجیتال چین لینک (Chainlink) از دوشنبه هفته گذشته (۲۰ شهریور) مدام به سمت بالا حرکت کرده و افزایش یافته است. در ۲۴ ساعت گذشته قیمت این ارز دیجیتال با رشد بیش از ۹ درصدی به ۶.۷۴ دلار رسید. رمزارز چین‌لینک در ۲۴ ساعت گذشته ۹.۱۲ درصد افزایش قیمت داشته و هم‌اکنون به قیمت ۶.۷۴ دلاری رسیده است. ارزش بازار این توکن نیز با ثبت حدود ۱۹۸ میلیون دلار مبادله در ۲۴ ساعته اخیر، به ۳.۶۵ میلیارد دلار رسید.

داده‌های پلت‌فرم سانتیمنت (Santiment) نشان می‌دهد که افزایش قیمت چین لینک باعث افزایش فعالیت‌‌های مرتبط به این ارز دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی نیز شده است. در واقع، چین‌لینک از این لحاظ پس از افتی که در ۳ روز متوالی پشت‌سر گذاشت، افزایش ۱۵۰ درصدی داشته است. علاوه بر این، بنا به داده‌های پلت‌فرم سانتیمنت، تراکنش‌های حداقل ۱۰۰ هزار دلاری چین لینک در ۲۴ ساعت گذشته ۲۷ درصد افزایش یافته است. هم‌اکنون تراکنش‌های روزانه‌ی بالای ۱۰۰ هزار دلاری ارز دیجیتال چین لینک به ۳۴ رسیده است.

تحرکات اخیر چین لینک در حالی رخ می‌دهد که پلت‌فرم‌های ردیابی فعالیت‌های بلاک‌چین خبر از جریان ورودی حدود ۱۵.۷ میلیون توکنی به ارزش ۱.۰۳ میلیون دلاری به صرافی بایننس داده‌اند. این مقدار توکن روز شنبه (۲۵ شهریور) از چهار کیف پول انجام شد که در مجموع دارای ۱۸.۷۵ میلیون توکن چین لینک بودند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

هفته پرفراز و نشیب ارزهای دیجیتال؛ افت بیت کوین و اتریوم، رشد چین لینک، ریپل و استلار

نهنگ‌ها پس از همکاری موفق سوئیفت با چین‌لینک میلیون‌ها توکن لینک انباشت کرده‌اند

از موجودی ۱۸.۷۵ میلیون توکنی این کیف پول‌ها، حدود ۳.۰۵ میلیون توکن باقی‌مانده به یک آدرس کیف پول چندامضایی انتقال داده شد. این مبادلات باعث شدند که قیمت چین لینک در حدود ۳۶ ساعت از ۶.۳۶ دلار به ۶.۱ دلار برسد.

علاوه بر این، داده‌های پلت‌فرم سانتیمنت نشان می‌دهد که موجودی ارز دیجیتال چین لینک در صرافی بایننس پس از تراکنش ۱۵.۷ میلیون توکنی اخیر هم‌اکنون به ۷۷.۴ میلیون توکن رسیده است. صرافی‌های کراکن و کوکوین به ترتیب با ۱۲.۵ میلیون و ۲.۳ میلیون توکن موجودی چین‌لینک پس از صرافی بایننس قرار دارند.

هفته گذشته، بانک ای‌ان‌زد (ANZ) یکی از چهار بانک بزرگ استرالیا اعلام کرد که قرارداد همکاری با شرکت چین لینک منعقد کرده است. بانک ای‌ان‌زد با این قرارداد همکاری امکان استفاده از پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره‌ای (CCIP) این اکوسیستم را برای انجام تراکنش‌ها در بلاک‌چین‌های عمومی و خصوصی را پیدا می‌کند.

رسانه‌ها قبلا در تیر ماه اخباری از همکاری شرکت چین لینک با شبکه بین‌بانکی سوئیفت (Swift) منتشر کردند. این دو نهاد در همکاری خود یک آزمایش بلاک‌چین را با موفقیت انجام دادند. هدف این همکاری آزمایش قابلیت انتقال ارزهای دیجیتال از بانک‌های بین‌المللی به تمام بلاک‌چین‌ها بود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Crypto.News