پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالارز دیجیتال کاردانو با وجود فعالیت بالای کوسه‌ها و نهنگ‌ها همچنان در وضعیت قرمز
ارز دیجیتال کاردانو با وجود فعالیت بالای کوسه‌ها و نهنگ‌ها همچنان در وضعیت قرمز عکس

ارز دیجیتال کاردانو با وجود فعالیت بالای کوسه‌ها و نهنگ‌ها همچنان در وضعیت قرمز

August 17, 2023
93
0

نهنگ‌ های کاردانو، آدا (ADA) در روزهای گذشته فعالیت خود را دوباره افزایش داده‌اند، اما با این وجود قیمت این ارز دیجیتال همچنان در نمودارها قرمز است. در محدوده‌ زیر ۰.۲۸ دلاری معامله می‌شود. داده‌های سانتیمنت (Santiment)، پلت‌فرم جامع اطلاعات بازار نشان می‌دهد که کوسه‌ها و نهنگ ‌های کاردانو در روزهای گذشته فعالیت قابل‌توجهی داشته‌اند.

بر اساس داده‌های پلت‌فرم سانتیمنت، تراکنش‌های ارز دیجیتال کاردانو به ارزش حداقل ۱۰۰ هزار دلار (از جمله تراکنش‌های ۱ میلیون دلاری) روز دوشنبه به‌ صورت ناگهانی پایین آمدند. تعداد این معاملات در این روز به ۱۶۸۵ رسید. اما طی ۲۴ ساعت اخیر تراکنش‌های کوسه‌ها و نهنگ ‌های کاردانو دوباره بالا رفته است. داده‌های سانتیمنت نشان مي‌دهد که تراکنش‌های حداقل ۱۰۰ هزار دلاری توکن آدا به ۱۸۴۳ رسیده‌اند. در همین حال، روز گذشته تعداد تراکنش‌های نهنگ‌‌ های کاردانو (که حداقل ۱ میلیون دلار ارزش دارند) نیز از ۱۰۸ به ۱۰۹ تراکنش رسیدند.

علاوه بر این، این تحرکات بالا در حالی اتفاق می‌افتد که تعداد آدرس‌های دارای ۱۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون توکن کاردانو از تعداد ۲۴،۶۹۶ در روز ۱۶ جولای (۲۵ تیر) تا امروز ۲۵ مرداد به ۲۴،۸۸۳ آدرس افزایش پیدا کردند. تعداد آدرس‌ نهنگ ‌های کاردانو که دارای ۱۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون توکن آدا هستند نیز بر اساس داده‌های پلت‌فرم سانتیمنت از ۴۰۴ آدرس در ۲۵ تیر ماه، امروز به ۴۱۰ آدرس رسیدند.

کوسه‌ها و نهنگ ‌های کاردانو در دو ماه گذشته حدود ۱۱۶ میلیون دلار کاردانو جمع‌آوری کرده‌اند. با وجود وضعیت رکودی بازار حجم انباشت‌کاردانو در بین کوسه‌ها و نهنگ‌ها به بالاترین حد در ۱۶ ماه گذشته رسیده است. با این حال، قیمت توکن آدا از ۲۰ جولای تا به حال افت کرده است. در تاریخ ۲۰ جولای قیمت کاردانو به بالای ۰.۳۳ دلار رسید. در این روز حجم معاملات ۲۴ ساعته این توکن نیز از مرز ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرده بود.

قیمت ارز دیجیتال کاردانو در ۲۴ ساعت اخیر ۳.۷ درصد پایین آمده است. هم‌اکنون کاردانو با قیمت ۰.۲۷۹ دلار معامله می‌شود. اما با وجود افزایش فعالیت کوسه‌ها و نهنگ ‌های کاردانو، حجم معاملات ۲۴ ساعته‌ی این ارز دیجیتال ۶۳ درصد افزایش پیدا کرده و به ۲۰۲ میلیون دلار رسیده است. ارزش کل بازار ارز دیجیتال کاردانو نیز هم‌اکنون ۹.۷۷ میلیارد دلار است.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Crypto News