پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالاوبی نووسو: بیت کوین تا پایان ۲۰۲۳ برتری خود آشکارتر خواهد کرد
اوبی نووسو: بیت کوین تا پایان ۲۰۲۳ برتری خود آشکارتر خواهد کرد عکس

اوبی نووسو: بیت کوین تا پایان ۲۰۲۳ برتری خود آشکارتر خواهد کرد

May 23, 2023
11
0

به گفته مدیر عامل فدی (Fedi)، بیت کوین تا پایان سال 2023 جایگاه خود به عنوان با ارزش ترین ارز دیجیتال را حفظ خواهد کرد چرا که برتری خود را از هر لحاظی ثابت کرده است. اوبی نوسو که در طی برگزاری رویداد بیت کوین ۲۰۲۳ در شهر میامی با خبرنگاران صحبت کرد. شرکت فدی یک پروتکل نهگذاری بیت‌کوین را در اختیار مشتریان خود قرار داده که روش جایگزینی برای افرادی است که به صرافی های متمرکز دسترسی ندارند.

اوبی نوسو در طی این مصاحه تأیید کرد که نمی‌توان به راحتی انکار کرد که «بیت‌کوین صاحب سریع‌ترین، ارزان‌ترین، غیرمتمرکزترین و امن‌ترین اکوسیستم» در بازار ارزهای دیجیتال است. طبق پیش‌بینی اوبی نوسو، این امر تا پایان سال ۲۰۲۳ بیش‌تر آشکار خواهد شد. اوبی نوسو گفت: «تا پایان امسال مشخص می‌شود که بیت کوین تیک، تیک، تیک خواهد بود.»

اوبی نوسو عقیده دارد که بیت کوین کارآمدترین و ایمن‌تر راه‌حل برای مواردی همچون توسعه عملکرد یک شبکه اجتماعی غیرمترکز و همین‌طور توانمندسازی جوامع محلی است. با این حال، مدیر عامل و بنیان‌گذار فدی گفت که همچنان فضا برای سایر ارزهای دیجیتال وجود دارد. او در بخشی دیگر از صحبت‌های خود آینده سایر ارزهای دیجیتال را با تکامل موسیقی مقایسه کرد.

اوبی نوسو گفت: «برای مثال ما هنوز هم دستگاه‌های ضبط و پخش و صفحه‌های وینیل داریم، چون افرادی وجود دارند که همچنان نوار کاست و دیسک‌های لیزری را دوست دارند.» از نظر اوبی نوسو، ارز دیجیتال یک ایده است، چرا که ترکیبی از جنبه‌های مختلف فلسفی و فناوری است که با هم ادغام شده‌اند.

او توضیح داد که به خاطر طبیعت نامشهود ارزهای دیجیتال نمی‌توان به راحتی با نیروهای فیزیکی همچون تفنگ و موشک نبرد کرد. در عوض از طریق اطلاعات نادرست و برخی اوقات قوانین نامناسب و سخت‌گیرانه در برابر حملات آسیب‌پذیر می‌شود. اوبی نوسو کشورهایی که دارای آزادی بیان نیستند را برخی از کشورهایی می‌داند دولت‌هایشان حضور فعالی در تصویب قوانین سخت‌گیرانه بر علیه ارزهای دیجیتال دارند. اوبی نوسو باور دارد که مهم‌ترین امر برای مبارزه با این وضعیت اصلاح اطلاعات نادرست و ایجاد ساختاری است که افراد خوب را توانمند سازد.

منابع:cointelegraph