پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالبایننس آمریکا و کریپتو دات کام به کوین بیس و سایر صرافی‌ها پیوستند تا ریپل (XRP) را به فهرست‌های معاملاتی خود اضافه کنند
بایننس آمریکا و کریپتو دات کام به کوین بیس و سایر صرافی‌ها پیوستند تا ریپل (XRP) را به فهرست‌های معاملاتی خود اضافه کنند عکس

بایننس آمریکا و کریپتو دات کام به کوین بیس و سایر صرافی‌ها پیوستند تا ریپل (XRP) را به فهرست‌های معاملاتی خود اضافه کنند

July 15, 2023
86
0

پس از پیروزی تاریخی ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صرافی‌های ارز دیجیتال آمریکا از جمله کوین بیس، جمینی، کراکن بلافاصله اعلام کردند که ریپل (XRP) را مجددا در فهرست‌های معاملاتی خود قرار خواهند داد. صرافی‌های بایننس آمریکا (BinanceUS)، کریپتو دات کام (Crypto.com) نیز اعلام کرده‌اند که ارز دیجیتال ریپل را مجددا فهرست می‌کنند. قیمت ریپل حالا ۸۷ درصد گذشته پیدا کرده و به ۰.۷۳ دلار رسیده است.

بایننس آمریکا، شعبه آمریکای صرافی روز گذشته اعلام کرد که ارز دیجیتال ریپل را دوباره به فهرست ارزهای دیجیتال پلتفرم خود اضافه می‌کند و همین‌طور سپرده‌گذاری‌های (Staking) این توکن نیز مجددا فعال خواهند شد. جفت معاملات پیشرفته ریپل/ تتر نیز از صبح دیروز باز شدند.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

تأثیر مثبت پیروزی ریپل در دادگاه؛ رشد ۷۳.۵ میلیارد دلاری ارزش بازار کریپتو

پس از اعلام رأی پرونده ریپل، قیمت اتریوم برای اولین‌بار در ۲ ماه اخیر به ۲ هزار دلار رسید

صرافی کریپتو دات کام نیز به سایر صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال از جمله کوین بیس، کراکن و جمینی پیوست تا ریپل را دوباره در پلتفرم خود فهرست کند. این صرافی در این رابطه در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد: «خوشبختی نصیب شجاعان است.» کریپتو دات کام در صفحه توییتر خود اعلام کرد که کاربران از این به بعد می‌توانند توکن ریپل را به همراه دلار، یورو، پوند و بیش از ۱۲۰ ارز فیات معامله کنند. در همین حال، سپرده‌ها و برداشت‌ها نیز از قبل باز شده‌اند.

روز پنج‌شنبه، قاضی آنالیسا تورس از ناحیه جنوبی نیویورک در پرونده‌ای که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در سال ۲۰۲۰ تنظیم شده بود، به نفع ریپل رأی داد. طبق حکم قاضی تورس، فروش توکن‌های ریپل توسط شرکت ریپل ‌لبز در معاملات صرافی و از طریق الگوریتم‌ها دیگر مشمول قراردادهای سرمایه‌گذاری و اوراق‌بهادار نیست، اما فروش نهادی توکن‌ها قوانین فدرال اوراق بهادار را نقض می‌کند.

قیمت ریپل در حال حاضر ۰.۷۲ دلار معامله می‌شود. پایین‌ترین و بالاترین قیمت این ارز دیجیتال در دو روز گذشته به ترتیب ۰.۴۷ و ۰.۸۸ دلار بوده که یک جهش ۸۷ درصدی را تنها در یک روز پس از اعلام حکم دادگاه نشان داد. علاوه بر این، حجم معاملات ریپل در ۴۸ ساعت اخیر ۱۷۰۰ درصد و ارزش بازار این ارز دیجیتال نیز ۶۶ درصد افزایش پیدا کرده است. فعالیت نهنگ‌ها در شبکه ریپل نیز به بالاترین محدوده خود در سال ۲۰۲۳ رسیده است. در روزهای گذشته تراکنش‌های ۶۳۷ نهنگ با معاملاتی بالای ۱۰۰ هزار دلار یا بیش‌تر در این شبکه ثبت شده است.

منابع:coingape