پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالصرافی بایننس ۳ میلیون دلار بایننس کوین (BNB) بین زلزله‌زدگان مراکشی توزیع می‌کند
صرافی بایننس ۳ میلیون دلار بایننس کوین (BNB) بین زلزله‌زدگان مراکشی توزیع می‌کند عکس

صرافی بایننس ۳ میلیون دلار بایننس کوین (BNB) بین زلزله‌زدگان مراکشی توزیع می‌کند

September 12, 2023
5
0

صرافی بایننس اعلام کرد که در پی زلزله اخیر در کشور مراکش تصمیم گرفته است با توزیع رایگان حدود ۳ میلیون دلار بایننس کوین (BNB) از مردم زلزله‌زده این کشور حمایت کند. در ایردارپ جدید بین ۱۰ تا ۱۰۰ دلار بایننس کوین بین مشتریان در مراکش صرافی پخش می‌شود.

بایننس چیریتی (Binance Charity)، بازوی خیریه صرافی بایننس در همین حال اعلام کرد که به خوبی اطلاع دارد که ممکن است برخی از کاربران در مناطق زلزله‌زده‌ی کشور مراکش همچنان تأیید آدرس محل سکونت خود را تکمیل نکرده باشند. بر اساس اطلاعیه اخیر بایننس، آن دسته از کاربران مراکشی که از ۹ سپتامبر تا نهایتا ۳۰ سپتامبر (۱۸ تا ۸ مهر) بتوانند تأیید آدرس خود را انجام دهند، ۲۵ دلار بایننس کوین به صورت مستقیم به حساب کیف پول آنها در بایننس فرستاده می‌شود.

در همین حال، کاربرانی که در استان مراکش-صافی این کشور سکونت دارند، اگر بتوانند با مدارکی که تاریخ آن پیش از ۹ سپتامبر باشد تأیید آدرس خود را انجام دهند، ۱۰۰ دلار بایننس کوین دریافت خواهند کرد. زلزله اخر در این منطقه کشور مراکش ویرانی‌های زیادی به‌ بار آورده است. علاوه بر این، کاربران مراکشی که حتی در نواحی زلزله‌زده قرار نداشته باشند نیز می‌توانند در ایردراپ شرکت بایننس ۱۰ دلار بایننس کوین به دست بیاورند. به گفته صرافی بایننس، تقریبا ۷۰ هزار کاربر بایننس ساکن کشور مراکش از ایردراپ جدید این صرافی استفاده خواهند کرد. ارسال ارزهای دیجیتال به حساب کاربران از امروز شروع شده است.

بنا به تازه‌ترین گزارش‌ها، شمار کشته‌شدگان زلزله این کشور از مرز ۲ هزار و ۶۰۰ نفر عبور کرده است. با توجه به شمار بالای مجروحان هر لحظه به تعداد کشته‌شده‌های زلزله مراکش اضافه می‌شود. در همین حال، به مرور اجساد و مجروحان بیش‌تری از زیر آوار بیرون کشیده می‌شود. با توجه به اینکه بسیاری از مردم زلزله‌زده ساکن نواحی کوهستانی و صعب‌العبور هستند، امدادرسانی به این نواحی با سختی‌های زیادی همراه بوده است. زلزله روز جمعه که در ساعات پایانی به وقت محلی اتفاق افتاد، ۶.۸ ریشتر قدرت داشت. زلزله جمعه شب، بزرگ‌ترین زلزله مراکش در طی ۶۰ سال اخیر بود.

در بلایای طبیعی اخیر در نواحی مختلف دنیا، سیستم‌های بانکی عادی به راحتی مختل شده‌اند. با توجه به اینکه مردم در چین سوانح طبیعی به لوازم پزشکی، پوشاک و مواد غذایی احتیاج فوری دارند، ارزهای دیجیتال تبدیل به روش بهتری برای ارسال کمک‌های مالی به قربانیان شده‌اند. مورد کشور مراکش نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

چانگ پنگ ژائو، بنیان‌گذار و مدیرعامل صرافی بایننس از وضعیت مردم مراکش ابراز نگرانی کرد. او امیدوار است که کمک‌های بایننس بتواند بخشی از نیازهای فوری مردم زلزله‌زده این کشور را برآورده کند.

مدیرعامل صرافی بایننس گفت:

برای کاربران مراکشی که در نواحی زلزله‌زده نبوده‌اند، اما از کمک‌های اخیر بهره‌مند شده‌اند، از آنها می‌خواهیم که این کمک‌ها را برای کسانی که بیش‌تر احتیاج دارند ارسال کنند.

صرافی بایننس یک آدرس کیف پول برای کمک‌های مالی کاربران ساخته شده است که کاربران می‌توانند برای کمک به مردم زلزله‌زده به آن ارز دیجیتال ارسال کنند. تمام کمک‌های مالی ارسالی به این آدرس به حساب یک سازمان غیرانتفاعی (که همچنان نامش فاش نشده) ریخته می‌شود و از آن برای کمک به مردم مراکش استفاده خواهد شد. کاربران می‌توانند با ارزهای دیجیتال بایننس کوین، بیت کوین، اتریوم، یو اس کوین، تتر و بایننس یو اس به مردم مراکش کمک کنند.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:The Crypto Times