پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالخداحافظی صرافی بایننس از بازار روسیه
خداحافظی صرافی بایننس از بازار روسیه عکس

خداحافظی صرافی بایننس از بازار روسیه

September 27, 2023
12
0

صرافی بایننس (Binance) پس از گمانه‌زنی‌های فراوان سرانجام اعلام کرد، بازار کشور روسیه را برای همیشه ترک می‌کند. بایننس در حال حاضر مشغول انتقال دارایی‌های خود به صرافی تازه‌تأسیس کوم ‌ایکس (CommEX) روسیه است تا مشتریان روسی خود را بدون هیچ اشکال و به صورت نامحسوسی به پلت‌فرم جدید منتقل کند.

بنا به گزارش‌ها، بایننس روسیه، شعبه روسیه‌ بایننس اعلام کرد که انتقال به پلت‌فرم جدید کوم ‌ایکس کاملا برای کاربران ساکن روسیه نامحسوس خواهد بود. کاربرانی که مراحل احراز هؤیت را قبلا در بایننس تکمیل کرده‌اند، به سرعت به صرافی کوم ‌ایکس منتقل می‌شوند. علاوه بر این، صرافی بایننس به صورت کاملا برنامه‌ریزی‌شده‌ای حجم فعالیت خود در روسیه را پایین خواهد آورد.

بایننس در بیانیه‌ای در این خصوص به مشتریانش اطمینان داد:

تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا تجربه‌ کاربری کاملا نامحسوسی را طی این انتقال برای کاربران به وجود بیاوریم.

بایننس برخلاف برخی از شرکت‌های بین‌المللی که اخیرا از بازار روسیه خارج شده‌اند، تأکید کرد که قرار نیست برنامه‌ای برای کاهش درآمد حاصل از فروش داشته باشد. علاوه بر این، بایننس صراحتا اعلام کرد که اصلا قصد خریداری مجدد سهام خود را ندارد.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

صرافی بایننس از احتمال خروج از بازار روسیه خبر داد

صرافی بایننس برای فعالیت در کشور روسیه موانع زیادی پیش‌روی خود داشت. عمده مشکلات این صرافی به تحریم‌های کاخ سفید علیه کرملینک مربوط می‌شد. علی‌رغم این مشکلات بایننس تا ماه مرداد همچنان مشغول تبلیغ خدمات خود به مشتریان روسی بود. اما مدیران صرافی بالاخره اواخر شهریور تصمیم گرفتند که از کشور روسیه خارج شوند. چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس اعلام کرد، تمام دارندگان روسی بایننس کوین (BNB)، توکن بومی این صرافی همچنان از تخفیف ۲۵ درصدی معاملات در صرافی کوم ایکس برخوردار خواهند بود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:CoinGape