پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالصرافی بایننس ارز دیجیتال شیبا اینو را وثیقه جدید وام‌های خود معرفی کرد
صرافی بایننس ارز دیجیتال شیبا اینو را وثیقه جدید وام‌های خود معرفی کرد عکس

صرافی بایننس ارز دیجیتال شیبا اینو را وثیقه جدید وام‌های خود معرفی کرد

August 4, 2023
339
0

صرافی بایننس اعلام کرد که ۱۴ ارز دیجیتال را به فهرست وام‌ها و ۸ مورد دیگر از جمله ارز دیجیتال شیبا اینو (Shiba Inu) با نماد اختصاری SHIB را به فهرست وثیقه‌های خود اضافه کرده است. پذیرفته‌شدن میم‌ کوین محبوب شیب در بزرگ‌ترین صرافی جهان به عنوان وثیقه می‌تواند بار دیگر باعث توجه بیش‌تر طرفداران ارزهای دیجیتال و سرمایه‌گذاران به شیبا اینو شود.

قرار است که شیبا اینو به عنوان وثیقه برای وام‌های قابل‌انعطاف این صرافی در دسترس کاربران قرار بگیرد. با این حال، همچنان ارز دیجیتال شیبا اینو به عنوان وثیقه وام‌های VIP این صرافی به کار نخواهد رفت. به گفته مقامات صرافی بایننس، فهرست وثیقه وام‌های VIP این پلتفرم دست‌نخورده باقی‌مانده است.

ارز دیجیتال شیبا اینو از اواسط ماه جون (اواخر خرداد) روند صعودی داشته است. این میم‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۹ درصد و نسبت به هفته قبل نیز یک رشد ۷.۶ درصدی را پشت سر گذاشته است. شیبا اینو همچنین در نمودارهای ماهانه به حالت سبز درآمده و طی ۳۰ روز اخیر یک رشد ۸.۷ درصدی را تجربه کرده است.

ماه آگوست ماه تولد ارز دیجیتال شیبا اینو است. این میم ‌کوین محبوب با مضمون سگ به تازگی ۳ ساله شد. میم کوین شیب توانست در این مدت کوتاه راه طولانی را طی کند. روند صعودی قیمت این ارز دیجیتال این اواخر دلایل مختلفی داشته که می‌توان آن را به اخبار مختلفی که پیرامون اکوسیستم شیبا اینو به گوش می‌رسد نسبت داد.

ابتدا اینکه شایعات زیادی در مورد راه‌اندازی شبکه اصلی شیباریوم در همین ماه وجود دارد. شیتوشی کوساما، توسعه‌دهنده ارشد شیبا اینو نیز قبلا گفته بود، تیم او مشغول برنامه‌ریزی برای عرضه این شبکه بلاکچینی لایه‌ ۲ در خلال کنفرانسی هستند که اواخر این ماه در تورنتوی کانادا برگزار می‌شود. بسیاری انتظار دارند با راه‌اندازی رسمی شیباریوم، قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو نیز افزایش پیدا کند. روند صعودی قیمت این ارز دیجیتال نیز ممکن است در واکنش به همین شایعات باشد.

در همن حال، اخیرا اعلام شد که شیبا اینو مشغول کار روی سیستم‌های هؤیت دیجیتال بلاکچینی است. تیم شیبا اینو تلاش دارد که فعالیت‌های خود را در فضای امور مالی دیفای گسترش دهند. هؤیت خودمختار (SSI) نسخه دیجیتالی اسناد شناسایی (مانند گذرنامه و گواهینامه رانندگی) است که به افراد کنترل بیش‌تری روی اطلاعات شخصی‌ آنها در فضای آنلاین را می‌دهد. به باور بسیاری، هؤیت خودمختار می‌تواند در دوران دیجیتال به بالا بردن توان افراد کمک زیادی کند.

موضوع دیگر اینکه تیم ارز دیجیتال شیبا اینو در آستانه راه‌اندازی پروژه متاورس خود نیز است. با وجود این پروژه‌های زیاد، سرمایه‌گذاران و طرفداران شیبا اینو انتظار دارند که به زودی قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو افزایش پیدا کند. ممکن است همین انتظار دلیل روند صعودی اخیر این میم کوین باشد.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Watcher Guru