پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالدر میان شایعات راه‌اندازی قریب‌الوقوع شیباریوم، ۳۳ میلیارد توکن شیبا اینو از صرافی‌ها خارج شد
در میان شایعات راه‌اندازی قریب‌الوقوع شیباریوم، ۳۳ میلیارد توکن شیبا اینو از صرافی‌ها خارج شد عکس

در میان شایعات راه‌اندازی قریب‌الوقوع شیباریوم، ۳۳ میلیارد توکن شیبا اینو از صرافی‌ها خارج شد

August 16, 2023
62
0

داده‌های وب‌سایت اتراسکن (Etherscan)، پلت‌فرم ردیاب ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد، در ساعات گذشته نهنگ‌های ناشناس شیبا اینو (Shiba Inu) مقدار بسیار بالایی از توکن‌های این میم ‌کوین محبوب را از صرافی‌های بزرگ خارج کرده و به کیف پول‌های خود منتقل کرده‌اند. ربات‌های اتراسکن ۱۴ تراکنش را مشاهده کردند که تقریبا شامل ۳۳ میلیارد توکن شیبا اینو می‌شدند.

در میان این تراکنش‌ها، دو تراکنش ۱.۹ میلیارد توکنی بودند که از کیف پول صرافی کوکوین (KuCoin) به آدرس‌های ناشناسی منتقل شدند. ۲ میلیارد و ۱.۸ میلیارد توکن شیبا اینو نیز از صرافی اوککس (OKX) که احتمالا همین اواخر خریداری شده بودند به کیف‌پول‌های ناشناس دیگری ارسال شدند. بنابراین، حدود ۴ میلیارد توکن شیبا اینو از صرافی‌های ارز دیجیتال برداشت شده و بقیه ۳۳ میلیارد توکن نیز بین کیف پول‌های چند نهنگ‌ ناشناس پخش شدند.

قیمت ارز دیجیتال شیبا اینو پس از سخنرانی دیروز شیتوشی کوساما در جریان کنفرانس سالانه بلاک‌چین در تورنتوی کانادا، ۶.۸ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افت داشت. شیتوشی کوساما، توسعه‌‌دهنده‌ای است که پس از ناپدید شدن ریوشی، بنیان‌گذار شیبا اینو رهبری این پروژه را برعهده گرفت. شیتوشی دیروز از طریق یک اپلیکیشن هوش مصنوعی صحبت کرد تا هؤیتش فاش نشود.

قیمت شیبا اینو امروز دوباره ۴.۷ درصد رشد داشت، اما بار دیگر نیز یک افت فاحش را تجربه کرد و این بار سقوط قیمت ۶.۸۸ درصدی داشت. هم‌اکنون قیمت رمزارز شیبا اینو با اضافه شدن صفر پنجم به ۰.۰۰۰۰۰۹۸۸ دلار رسیده است. این افت قیمت پس از این اتفاق افتاد که سرمایه‌گذاران میم‌کوین دارایی‌های خود را در اوج قیمت فروختند و به سود رسیدند.

ظاهرا تمام این اتفاقات پیرامون اکوسیستم شیبا اینو در انتظارات بالایی که از توسعه‌دهندگان پروژه می‌رود خلاصه می‌شود. شیتوشی کوساما در کانال تلگرام شیبا اینو، شیباریوم تک (Shibarium Tech) به یکی از این منتقدان پاسخ داد. این فرد در تلگرام سؤال کرده بود که بسیاری از کاربران کریپتو همچنان نسبت به شیبا اینو متقاعد نشده‌اند. شیتوشی نیز در پاسخ به این کاربر نوشت:

من اینجا نیستم که کسی را قانع کنم، بلکه اینجا هستم تا دنیا را عوض کنم.

عکس از کانال تلگرام شیباریوم تک

شیتوشی کوساما، در بخشی از صحبت‌های دیروز خود یک برنامه تقریبی از فعالیت‌های آینده اکوسیستم شیبا اینو ارائه داد. او در یک پیام در تلگرام نیز نوشت:

من سخنرانی می‌کنم، بعد رونمایی بزرگی در راه است، بعد یک فیلم کوتاه، بعد بحث ‌و گمانه‌زنی‌‌های بیش‌تر. بعدا چند مورد دیگر، یک تور، یک اعلام و افشای فوری، بعدا یک افشای دیگر، اعلام و یک مهمانی برای تشکر از شما و لذت بردن.

مهمانی که رهبر پروژه شیبا اینو از آن صحبت کرده بود، یک مهمانی در ساحل است که قرار است با حمایت مالی این پروژه برگزار شود. در این مهمانی قرار است بازی‌های کامپیوتری، غذا و نوشیدنی برای مهمانان فراهم شود. این مهمانی احتمالا فرصت عالی برای شبکه‌سازی ارتش شیبا اینو خواهد بود.

در همین حال، شیتوشی کوساما دیروز در پستی در شبکه اجتماعی اکس قول یک سورپرایز را برای امروز به علاقه‌مندان شیبا اینو داد. بسیاری از کاربران این سورپرایز را راه‌اندازی شبکه اصلی اکوسیستم شیبا اینو، شیباریوم دانسته‌اند. از مدت‌ها قبل احتمال آغاز به کار این شبکه از روز ۱۶ آگوست (۲۵ مرداد) مطرح شده بود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:U.Today